П В С Ч П С Н
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Канали:
Час:

Телепрограма 8 канал на 25.05.2019

8 каналОбговорити (10)
00:30Музика
02:00Т/с "Рані" 
03:00Х/ф "Ангел в сім'ї"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Дитячий час
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані" 
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані" 
20:00Музика
23:00Х/ф "Санта Молодший" 
00:30Музика
02:00Т/с "Рані" 
03:00Х/ф "Санта Молодший" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30"Казка для тебе"
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"Бізнес бар"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"Бізнес бар"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані" 
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані" 
20:00Музика
23:00Х/ф "Різдвяний гість"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані" 
03:00Х/ф "Різдвяний гість"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Дитячий час
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані" 
12:30"Продорожнік"
13:30"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані" 
20:00Музика
23:00Х/ф "Зустрічі і проводи"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані" 
03:00Х/ф "Зустрічі і проводи"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30"Казка для тебе"
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"Бізнес бар"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"Бізнес бар"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Кореллі"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Кореллі"
20:00Музика
23:00Х/ф "Все що я хотів на різдво"
00:30Музика
02:00Т/с "Кореллі"
03:00Х/ф "Все що я хотів на різдво"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Дитячий час
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Кореллі"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
14:30Телемагазин
15:30"Психологія"
16:00Телемагазин
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Кореллі"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Хороший хлопчик. Різдво Джорджа Лопеза
01:00Музика
02:00Т/с "Кореллі"
03:00Х/ф "Хороший хлопчик. Різдво Джорджа Лопеза"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30"Казка для тебе"
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"Бізнес бар"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"Бізнес бар"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Кореллі"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Кореллі"
20:00Музика
23:00Х/ф "Сезон відпусток"
00:30Музика
02:00Т/с "Кореллі"
03:00Х/ф "Сезон відпусток"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Дитячий час
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Кореллі"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Кореллі"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Самотній Санта бажає познайомитися з місіс Клаус" 
01:00Музика
02:00Т/с "Кореллі"
03:00Х/ф "Самотній Санта бажає познайомитися з місіс Клаус" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30"Казка для тебе"
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"Бізнес бар"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"Бізнес бар"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Кореллі"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Кореллі"
20:00Музика
23:00Х/ф "Любові ради"
00:30Музика
02:00Т/с "Кореллі"
03:00Х/ф "Любові ради"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Дитячий час
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Кореллі"
12:30"Продорожнік"
13:30"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Кореллі"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Ангел в сім'ї"
01:00Музика
02:00Т/с "Кореллі"
03:00Х/ф "Ангел в сім'ї"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30"Казка для тебе"
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Кореллі"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Кореллі"
20:00Музика
23:00Х/ф "Зустрічі і проводи"
00:30Музика
02:00Т/с "Кореллі"
03:00Х/ф "Зустрічі і проводи"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Дитячий час
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Кореллі"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Кореллі"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Різдвяний гість"
01:00Музика
02:00Т/с "Кореллі"
03:00Х/ф "Різдвяний гість"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30"Казка для тебе"
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Гідна справа"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Гідна справа"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Гідна справа"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані" 
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані" 
20:00Музика
23:00Х/ф "Все що я хотів на різдво"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані" 
03:00Х/ф "Все що я хотів на різдво"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Дитячий час
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані" 
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані" 
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "сезон відпусток"
01:00Музика
02:00Т/с "Рані" 
03:00Х/ф "сезон відпусток"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30"Казка для тебе"
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Агент кувалда"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Агент кувалда"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Музика
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані" 
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані" 
20:00Музика
23:00Х/ф "Самотній Санта бажає познайомитися з місіс Клаус" 
00:30Музика
02:00Т/с "Рані" 
03:00Х/ф "Самотній Санта бажає познайомитися з місіс Клаус" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Дитячий час
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані" 
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані" 
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Хороший хлопчик. Різдво Джорджа Лопеза"
01:00Музика
02:00Т/с "Рані" 
03:00Х/ф "Хороший хлопчик. Різдво Джорджа Лопеза"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 9,10"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 11,12"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 11,12"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 13,14"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 13,14"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 13,14"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 15,16"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 15,16"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 15,16"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 17,18"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 17,18"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 17,18"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 19,20"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 19,20"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані 5"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 5"
20:00Музика
23:00Х/ф "Ангел в сім'ї"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані 5"
03:00Х/ф "Ангел в сім'ї"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані 6"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 6"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Любові заради"
01:00Музика
02:00Т/с "Рані 6"
03:00Х/ф "Любові заради"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 19,20"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 21,22"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 21,22"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 21,22"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 01,02"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 01,02"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 01,02"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 03,04"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 03,04"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 03,04"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 05,06"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 05,06"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 05,06"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 07,08"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 07,08"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані 7"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 7"
20:00Музика
23:00Х/ф "Різдвяний гість"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані 7"
03:00Х/ф "Різдвяний гість"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані 8"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 8"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Зустрічі і проводи"
01:00Музика
02:00Т/с "Рані 8"
03:00Х/ф "Зустрічі і проводи"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 07,08"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 09,10"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 09,10"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 09,10"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 11,12"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 11,12"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 11,12"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 13,14"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 13,14"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 13,14"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 15,16"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 15,16"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 15,16"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 17,18"
20:00Музика
23:00Т/с "Таємниці старого моста" 
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 17,18"
03:00Т/с "Таємниці старого моста" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані 1"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 1"
20:00Музика
23:00Х/ф "сезон відпусток"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані 1"
03:00Х/ф "сезон відпусток"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані 2"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 2"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Ангел в сім'ї"
01:00Музика
02:00Т/с "Рані "
03:00Х/ф "Ангел в сім'ї"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 17,18"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 19,20"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 4"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 09,10"
03:00Т/с "Індіана Джонс 4"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 19,20"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 21,22"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 5"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 21,22"
03:00Т/с "Індіана Джонс 5"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 21,22"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 1"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 6"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 1"
03:00Т/с "Індіана Джонс 6"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 1"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 2"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 7"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 2"
03:00Т/с "Індіана Джонс 7"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 2"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 3"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 8"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 3"
03:00Т/с "Індіана Джонс 8"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані 3"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 3"
20:00Музика
23:00Х/ф "Дорога на грецьке весілля"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані 3"
03:00Х/ф "Дорога на грецьке весілля"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані 4"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 4"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Без грошей в Беверлі хилс"
01:00Музика
02:00Т/с "Рані 4"
03:00Х/ф "Без грошей в Беверлі хилс"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 3"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 4"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 9"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 4"
03:00Т/с "Індіана Джонс 9"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 4"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 5"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 10"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 5"
03:00Т/с "Індіана Джонс 10"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 5"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 6"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 11"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 6"
03:00Т/с "Індіана Джонс 11
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 6"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 7"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 12"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 7"
03:00Т/с "Індіана Джонс 12"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 7"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 8"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 13"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 8"
03:00Т/с "Індіана Джонс 13"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані 3"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 3"
20:00Музика
23:00Х/ф "Пенелопа"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані 3"
04:00Х/ф "Пенелопа"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані 4"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 4"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Людина-кадилак"
01:00Музика
02:00Т/с "Рані 4"
03:00Х/ф "Людина-кадилак"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 8"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 9"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 14"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 9"
03:00Т/с "Індіана Джонс 14"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 9"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 10"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 15"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 10"
03:00Т/с "Індіана Джонс 15"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 10"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 11"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 16"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 11"
03:00Т/с "Індіана Джонс 16
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 11"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 12"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 17"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 12"
03:00Т/с "Індіана Джонс 17"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 12"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 13"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 18"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 13"
03:00Т/с "Індіана Джонс 18"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рані 7"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 7"
20:00Музика
23:00Х/ф "Повітряна-швидкість"
00:30Музика
02:00Т/с "Рані 7"
03:00Х/ф "Повітряна-швидкість"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рані 8"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рані 8"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Театр"
01:00Музика
02:00Т/с "Рані 8"
03:00Х/ф "Театр"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 13"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 14"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 19"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 14"
03:00Т/с "Індіана Джонс 19"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 14"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 15"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 20"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 15
03:00Т/с "Індіана Джонс 20"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 15"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 16"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 21"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 16"
03:00Т/с "Індіана Джонс 21
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 16"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 17"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 22"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 17"
03:00Т/с "Індіана Джонс 22"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 17"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 18"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 1"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 18"
03:00Т/с "Індіана Джонс 1"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 1,2"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 1,2"
20:00Музика
23:00Х/ф "Ципочка"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 1,2"
03:00Х/ф "Ципочка"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 3,4"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Казка для тебе"
14:20Музика
15:30"Психологія"
16:00"Малюваки"
16:30Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 3,4"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Стильна штучка" 
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 3,4"
03:00Х/ф "Стильна штучка" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 18"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 19"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 7"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 19"
03:00Т/с "Індіана Джонс 7"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 19"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 20"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 8"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 20
03:00Т/с "Індіана Джонс 8"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"Казка для тебе"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 20"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 21"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 9"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 21"
03:00Т/с "Індіана Джонс 9"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 21"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 22"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 10"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 22"
03:00Т/с "Індіана Джонс 10"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 22"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 23"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 11"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 23"
03:00Т/с "Індіана Джонс 11"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 5,6"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 5,6"
20:00Музика
23:00Х/ф "Амазонки"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 5,6"
03:00Х/ф "Амазонки"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 7,8"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 7,8"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Янгол з майбутнього"
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 7,8"
03:00Х/ф "Янгол з майбутнього"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 18"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 19"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 7"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 19"
03:00Т/с "Індіана Джонс 7"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 19"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 20"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 8"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 20
03:00Т/с "Індіана Джонс 8"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 20"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 21"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 9"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 21"
03:00Т/с "Індіана Джонс 9"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 21"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 22"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 10"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 22"
03:00Т/с "Індіана Джонс 10"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 22"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 23"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 11"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 23"
03:00Т/с "Індіана Джонс 11"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 5,6"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 5,6"
20:00Музика
23:00Х/ф "Амазонки"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 5,6"
03:00Х/ф "Амазонки"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 7,8"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 7,8"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Янгол з майбутнього"
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 7,8"
03:00Х/ф "Янгол з майбутнього"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 28"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 29"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 17"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 29"
03:00Т/с "Індіана Джонс 7"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 29"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 30"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 8"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 30
03:00Т/с "Індіана Джонс 8"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 30"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 31"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 9"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 31"
03:00Т/с "Індіана Джонс 9"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 31"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 32"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 10"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 32"
03:00Т/с "Індіана Джонс 10"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 32"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 33"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 11"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 33"
03:00Т/с "Індіана Джонс 11"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 13,14"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 13,14"
20:00Музика
23:00Х/ф "Чумова п'ятниця"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 13,14"
03:00Х/ф "Чумова п'ятниця"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 15,16"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 15,16"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Сім днів на землі" 
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 15,16"
03:00Х/ф "Сім днів на землі" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 33"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 34"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 22"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 34"
03:00Т/с "Індіана Джонс 22"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 34"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 35"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 1"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 35
03:00Т/с "Індіана Джонс 1"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 35"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 36"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 2"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 36"
03:00Т/с "Індіана Джонс 2"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 36"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 37"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 3"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 37"
03:00Т/с "Індіана Джонс 3"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 37"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 38"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 4"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 38"
03:00Т/с "Індіана Джонс 4"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 17,18"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 17,18"
20:00Музика
23:00Х/ф "Вікенд у Берні 1"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 17,18"
03:00Х/ф "Вікенд у Берні 1"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 19,20"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 19,20"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Вікенд у Берні 2"
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 19,20"
03:00Х/ф "Вікенд у Берні 2"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 38"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 39"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 5"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 39"
03:00Т/с "Індіана Джонс 5"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 39"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 40"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 6"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 40
03:00Т/с "Індіана Джонс 6"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 40"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 41"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 7"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 41"
03:00Т/с "Індіана Джонс 7"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 41"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 42"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 8"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 42"
03:00Т/с "Індіана Джонс 8"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 42"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 43"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 9"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 43"
03:00Т/с "Індіана Джонс 9"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 21,22"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 21,22"
20:00Музика
23:00Х/ф "крутий пес" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 21,22"
03:00Х/ф "крутий пес" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 1,2"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 1,2"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "А раптом це любов"
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 1,2"
03:00Х/ф "А раптом це любов"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 43"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 44"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 10"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 44"
03:00Т/с "Індіана Джонс 10"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 44"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 45"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 11"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 45
03:00Т/с "Індіана Джонс 11"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 45"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 46"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 12"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 46"
03:00Т/с "Індіана Джонс 12"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 46"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 47"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 13"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 47"
03:00Т/с "Індіана Джонс 13"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 47"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 48"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 14"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 48"
03:00Т/с "Індіана Джонс 14"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 3,4"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 3,4
20:00Музыка
23:00Х/ф "Історія кохання"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 3,4"
03:00Х/ф "Історія кохання"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 5,6"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 5,6"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Дитячий будинок"
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 5,6"
03:00Х/ф "Дитячий будинок"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 48"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 49"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 15"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 49"
03:00Т/с "Індіана Джонс 15"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 49"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 50"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 16"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 50"
03:00Т/с "Індіана Джонс 16"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 50"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 51"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 17"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 51"
03:00Т/с "Індіана Джонс 17"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 51"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 52"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 18"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 52"
03:00Т/с "Індіана Джонс 18"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 52"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 53"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 19"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 53"
03:00Т/с "Індіана Джонс 19"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 7,8"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 7,8"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Не йди"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 7,8"
03:00Х/ф "Не йди"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 9,10"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 9,10"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Вся правда про кохання"  
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 9,10"
03:00Х/ф "Вся правда про кохання"  
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 53"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 54"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 20"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 54"
03:00Т/с "Індіана Джонс 20"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 54"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 55"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 21"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 55"
03:00Т/с "Індіана Джонс 21"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 55"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 56"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 22"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 56"
03:00Т/с "Індіана Джонс 22"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 56"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 57"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 01"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 57"
03:00Т/с "Індіана Джонс 01"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 57"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 58"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 02"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 58"
03:00Т/с "Індіана Джонс 02"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 11,12"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 11,12"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Французький для початківців"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 11,12"
03:00Х/ф "Французький для початківців"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 13,14"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 13,14"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Ласий шматочок" 
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 13,14
03:00Х/ф "Лакомый кусочек" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 58"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 59"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 3"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 59"
03:00Т/с "Індіана Джонс 3"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 59"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 60"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 4"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 60"
03:00Т/с "Індіана Джонс 4"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 60"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 61"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 5
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 61"
03:00Т/с "Індіана Джонс 5
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 61"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 62"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 6"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 62"
03:00Т/с "Індіана Джонс 6"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 62"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 63"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 7"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 63"
03:00Т/с "Індіана Джонс 7"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 15,16"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 15,16"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Чокнутая"
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 15,16"
03:00Х/ф "Чокнутая"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 17,18"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 17,18"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Чотири зірки"
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 17,18"
03:00Х/ф "Чотири зірки"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 63"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 64"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 8"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 64"
03:00Т/с "Індіана Джонс 8"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 64"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 65"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 9"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 65"
03:00Т/с "Індіана Джонс 9"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 65"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 1"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 10
00:30"Бизнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 1"
03:00Т/с "Індіана Джонс 10
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 1"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 2"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 11"
00:30Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 2"
03:00Т/с "Індіана Джонс 11"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Таємниці старого моста 2"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Таємниці старого моста 3"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 12"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Таємниці старого моста 3"
03:00Т/с "Індіана Джонс 12"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 19,20"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 19,20"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Допоможіть стати батьком" 
00:30Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 19,20"
03:00Х/ф "Допоможіть стати батьком" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Агент кувалда 21,22"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Агент кувалда 21,22"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Флірт зі звіром"  
01:00Музика
02:00Т/с "Агент кувалда 21,22"
03:00Х/ф "Флірт зі звіром"  
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 3"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 4"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 13"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 4"
03:00Т/с "Індіана Джонс 13"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 4"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 5"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 14"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 5"
03:00Т/с "Індіана Джонс 14"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 5"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 6"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 15
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 6"
03:00Т/с "Індіана Джонс 15
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 6"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 7"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 16"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 7"
03:00Т/с "Індіана Джонс 16"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 7"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 8"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 17"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 8"
03:00Т/с "Індіана Джонс 17"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рейк 1"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 1"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Театр"
00:30Музика
02:00Т/с "Рейк 1"
03:00Х/ф "Театр"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рейк 2"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 2"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Пенелопа"
01:00Музика
02:00Т/с "Рейк 2"
03:00Х/ф "Пенелопа"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30НОБЕЛЬ тв
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 8"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 9"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 18"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 9"
03:00Т/с "Індіана Джонс 18"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 9"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 10"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 19"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 10"
03:00Т/с "Індіана Джонс 19"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30"НОБЕЛЬ тв"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 10"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 11"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 20"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 11"
03:00Т/с "Індіана Джонс 20"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 11"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 12"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 21"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 12"
03:00Т/с "Індіана Джонс 21"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30НОБЕЛЬ тВ
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 12"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 13"
20:00Музика
23:00Т/с "Індіана Джонс 22"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 13"
03:00Т/с "Індіана Джонс 22"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рейк 3"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30НОБЕЛЬ тв
15:00Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 3"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Уйкенд у Берні 1"
00:30Музика
02:00Т/с "Рейк 3"
03:00Х/ф "Уйкенд у Берні 1"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рейк 4"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 4"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Уйкенд у Берні 2"
01:00Музика
02:00Т/с "Рейк 4"
03:00Х/ф "Уйкенд у Берні 2"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 13"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 14"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 1"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 14"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 1"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 14"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 15"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 2"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 15"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 2"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 15"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 16"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 3"
00:30Музика
01:15Музыка
02:00Т/с "Королева Півдня 16"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 3"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 16"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 17"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 4"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 17"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 4"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 17"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 18"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 5"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 18"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 5"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рейк 5"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 5
20:00Музыка
23:00Х/ф "крутий пес" 
00:30Музика
02:00Т/с "Рейк 5"
03:00Х/ф "крутий пес" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рейк 6"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 6"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Дитячий будинок"
01:00Музика
02:00Т/с "Рейк 6
03:00Х/ф "Дитячий будинок"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 18"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 19"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 6"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 19"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 6"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 19"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 20"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 7"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 20"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 7"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 20"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 21"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 8"
00:30Музика
01:15Музыка
02:00Т/с "Королева Півдня 21"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 8"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 21"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 22"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 9"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 22"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 9"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 22"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 23"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 10"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 23"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 10"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рейк 7"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 7
20:00Музыка
23:00Х/ф "Боги річкового світу" 
00:30Музика
02:00Т/с "Рейк 7"
03:00Х/ф "Боги річкового світу" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рейк 8"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 8"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "сезон бджіл"
01:00Музика
02:00Т/с "Рейк 8"
03:00Х/ф "сезон бджіл"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 23"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 24"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 11"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 24"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 11"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 24"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 25"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 12"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 25"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 12"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 25"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 26"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 13
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 26"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 13
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 26"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 27"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 1"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 27"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 1"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 27"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 28"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 2"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 28"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 2"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рейк 9"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 9"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Джек БУЛЛ" 
00:30Музика
02:00Т/с "Рейк 9"
03:00Х/ф "Джек БУЛЛ" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рейк 10"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 10"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Водїй"
01:00Музика
02:00Т/с "Рейк 10"
03:00Х/ф "Водїй"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 28"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 29"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 3"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 29"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 3"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 29"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 30"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 4"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 30"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 4"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 30"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 31"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 5
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 31"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 5
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 31"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 32"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 6"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 32"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 6"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 32"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 33"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 7"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 33"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 7"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рейк"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Подвійна осічка"
00:30Музика
02:00Т/с "Рейк"
03:00Х/ф "Подвійна осічка"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рейк"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Небесний вогонь" 
01:00Музика
02:00Т/с "Рейк"
03:00Х/ф "Небесний вогонь" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 33"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 34"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 8"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 34"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 8"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 34"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 35"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 9"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 35"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 9"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 35"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 36"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 10"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 36"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 10"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 36"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 37"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 11"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 37"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 11"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 37"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 38"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 12"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 38"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 12"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рейк 13"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 13"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Крижана планета"
00:30Музика
02:00Т/с "Рейк 13"
03:00Х/ф "Крижана планета"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рейк 14"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 14"
20:00Музика
23:00"Про театр"
23:30Х/ф "Гарна жінка" 
01:00Музика
02:00Т/с "Рейк 14"
03:00Х/ф "Гарна жінка" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 38"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 39"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 13"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 39"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 13"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 39"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Таємниці гросмейстера"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Логос"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 40"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 1"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 40"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 1"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Продорожнік"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 40"
12:30"Чоловіча кухня"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 41"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 2
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 41"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 2
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00Музика
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 41"
12:30"Просто програма""
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 42"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 3"
00:30Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 42"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 3"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Просто програма"
09:30Музика
11:30Т/с "Королева Півдня 42"
12:30"Про театр"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Продорожнік"
17:30Музика
19:00Т/с "Королева Півдня 43"
20:00Музика
23:00Т/с "Пан і пані Медер 4"
00:30"Бізнес бар"
01:15Музика
02:00Т/с "Королева Півдня 43"
03:00Т/с "Пан і пані Медер 4"
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00Дитячий час
08:30Добрі справи
09:00"Про театр"
09:30"Таємниці гросмейстера"
10:00Музика
11:30Т/с "Рейк 15"
12:30"Просто програма"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Про театр"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 15"
20:00Музыка
23:00Х/ф "Всі справжні дівчата" 
00:30Музика
02:00Т/с "Рейк 15"
03:00Х/ф "Всі справжні дівчата" 
04:30Музика
06:00Музика
06:45"Ломастер"
07:00"В гостях у Гордона"
08:00"Логос"
08:30Добрі справи
09:00"Таємниці гросмейстера"
09:30Музика
11:30Т/с "Рейк 16"
12:30"Продорожнік"
13:00"В гостях у Гордона"
14:00"Малюваки"
14:30Музика
15:30"Психологія"
16:00Музика
17:00"Просто програма"
17:30Музика
19:00Т/с "Рейк 16"