П В С Ч П С Н
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Канали:
Час:

Телепрограма Ajara TV на 26.05.2019

Ajara TVОбговорити (0)
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00Х/ф
11:15Х/ф
13:35"Етнофори"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30Х/ф
19:20"Бібліотека"
20:00Новини
20:40Новорічна програма
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Спорт 
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30Телеспектакль/Д/ф
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Адвокат"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Адвокат"
11:55Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проэкция"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30"Авторський док. фільм"
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Політичне ток-шоу
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
08:15"Проэкция"
09:00"Ранок"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
23:45Х/ф
01:00Новини
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00"Ранок"
11:15"Спорт"
11:55Х/ф
13:35"Різні спеції"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
16:30"Етнофори"
17:00Новини
17:30"Обрані фрагменти
17:40Х/ф
19:40"Экомиграци"
20:00Новини
20:40"Проэкция"
21:15"Авторський док. фільм"
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Спорт 
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30Телеспектакль/Д/ф
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Адвокат"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Адвокат"
11:55Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проэкция"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30Авторський док. фільм
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Політичне ток-шоу
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
08:15"Проэкция"
09:00"Ранок"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
23:45Х/ф
01:00Новини
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00"Ранок"
11:15"Спорт"
11:55Х/ф
13:35"Різні спеції"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
16:30"Етнофори"
17:00Новини
17:30"Обрані фрагменти
17:40Х/ф
19:40"Экомиграци"
20:00Новини
20:40"Проэкция"
21:15Авторський док. фільм
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Спорт 
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30Телеспектакль/Д/ф
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Адвокат"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Адвокат"
11:55Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проекція"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30Авторський док. фільм
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Політичне ток-шоу
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новин
07:10Анімація
08:15"Проекція"
09:00"Ранок"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
23:45Х/ф
01:00Новини
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00"Ранок"
11:15"Спорт"
11:55Х/ф
13:35"Різні спеції"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
16:30"Етнофори"
17:00Новини
17:30"Обрані фрагменти
17:40Х/ф
19:40"Экомиграци"
20:00Новини
20:40"Проекція"
21:15Авторський док. фільм
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Спорт 
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30Телеспектакль/Д/ф
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Адвокат"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Адвокат"
11:55Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проекція"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок-шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30Авторський док. фільм
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок-шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок-шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Політичне ток-шоу "Чинник"
21:15Серіал
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
08:15"Проекція"
09:00"Ранок"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
23:45Х/ф
01:00Новини
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00"Ранок"
11:15"Спорт"
11:55Х/ф
13:35"Різні спеції"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
16:30"Етнофори"
17:00Новини
17:30"Обрані фрагменти
17:40Х/ф
19:40"Экомиграци"
20:00Новини
20:40"Проекція"
21:15Авторський док. фільм
23:00Новини
23:10Х/ф
01:00Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30Телеспектакль
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Адвокат"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:00Х/ф
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Адвокат"
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:00Х/ф
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проекція"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:00Х/ф
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:00Х/ф
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30"Авторський док. фільм"
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Політичне ток-шоу "Чинник"
21:00Х/ф
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новин
07:10Анімація
08:15"Проекція"
09:00"Ранок"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
22:15Х/ф
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00"Ранок"
11:15"Спорт"
11:55Х/ф
13:35"Різні спеції"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
16:30"Етнофори"
17:00Новини
17:30"Обрані фрагменти
17:40Х/ф
19:40"Экомиграци"
20:00Новини
20:40"Проекція"
21:15"Авторський док. фільм"
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30Телеспектакль
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Адвокат"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Адвокат"
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проекція"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30"Авторський док. фільм"
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Проект "Моя Грузія"
21:00Політичне ток-шоу "Чинник"
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
08:15"Проекція"
09:00"Ранок"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
22:15Х/ф
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00"Ранок"
11:15"Спорт"
11:55Х/ф
13:35"Різні спеції"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
16:30"Етнофори"
17:00Новини
17:30"Обрані фрагменти
17:40Х/ф
19:40"Экомиграци"
20:00Новини
20:40"Проекція"
21:15"Авторський док. фільм"
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30Телеспектакль
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30Проект про культуру
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Проект про культуру
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проекція"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новин
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30"Авторський док. фільм"
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Проект "Моя Грузія"
21:00Політичне ток-шоу "Чинник"
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новин
07:10Анімація
08:15"Проекція"
09:00"Уранішня хвиля"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
22:15Х/ф
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00"Утрення хвиля"
11:15"Спорт"
11:55Х/ф
13:35"Різні спеції"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
16:30"Етнофори"
17:00Новини
17:30"Обрані фрагменти
17:40Х/ф
19:40"Экомиграци"
20:00Новини
20:40"Проекція"
21:15"Авторський док. фільм"
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30Телеспектакль
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30Проект про культуру
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Проект про культуру
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проекція"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30"Авторський док. фільм"
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Проект "Моя Грузія"
21:00Політичне ток-шоу "Чинник"
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
08:15"Проекція"
09:00"Уранішня хвиля"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
22:15Х/ф
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
07:00Анімація
08:10"Один день в селі"
09:00"Утрення хвиля"
11:15"Спорт"
11:55Х/ф
13:35"Різні спеції"
14:00Новини
14:20"Білий квадрат"
15:00Х/ф
16:30"Етнофори"
17:00Новини
17:30"Обрані фрагменти
17:40Х/ф
19:40"Экомиграци"
20:00Новини
20:40"Проекція"
21:15"Авторський док. фільм"
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Х/ф
13:30"Імпульс"
14:00Новини
14:30Телеспектакль
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30Проект про культуру
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Екоміграція"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20Проект про культуру
11:55Х/ф
13:30Спорт 
14:00Новини
14:30"Екоміграція"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Я фермер"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Обрані фрагменти"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Я фермер"
11:55Х/ф
13:30"Проекція"
14:00Новини
14:30"Обрані фрагменти"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Закон природи"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Сцена"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Закон природи"
11:55Х/ф
13:30"Один день в селі"
14:00Новини
14:30"Сцена"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Різні спеції"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40"Етнофори"
21:00Серіал
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
07:50Серіал
08:50Д/ф
10:00Tок- шоу "#Хештег"
11:00Новини
11:20"Різні спеції"
11:55Х/ф
13:30"Авторський док. фільм"
14:00Новини
14:30"Етнофори"
15:00Х/ф
17:00Новини
17:30"Спецрепортаж"
18:10Серіал
19:00Tок- шоу "#Хештег"
19:30Інформаційний анонс
19:35Tок- шоу "#Хештег"
20:00Новини
20:40Проект "Моя Грузія"
21:00Політичне ток-шоу "Чинник"
23:00Новини
23:10Tок- шоу "#Хештег"
00:30Новини
07:00Новини
07:10Анімація
08:15"Проекція"
09:00"Уранішня хвиля"
11:00Новини
11:15"Імпульс"
11:55Х/ф
13:35"Закон природи"
14:00Новини
14:20"Я фермер"
15:00Х/ф
16:30"Сцена"
17:00Новини
17:30Авторський док. фільм
18:10Телеспектакль
20:00Новини
20:40"Один день в селі"
22:15Х/ф
23:00Новини
23:10Серіал
00:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Экомиграци"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Екоміграція"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30"Екоміграція"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський д/ф
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:30"Один день в селі"
23:15Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Екоміграція"
21:00Новини
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Екоміграція"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30"Екоміграція"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
23:15Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Уранішня хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Экомиграци"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Екоміграція"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30"Екоміграція"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Екоміграція"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:00Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Екоміграція"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30"Екоміграція"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Екоміграція"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:00Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Екоміграція"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30"Екоміграція"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Екоміграція"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:00Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Екоміграція"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30"Екоміграція"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
08:50Серіал
09:50Д/ф
11:00Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Серіал
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Екоміграція"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:00Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Екоміграція"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30"Екоміграція"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Худий. фільм Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:00Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Екоміграція"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30"Екоміграція"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Худий. фільм Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Худий. фільм
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Худий. фільм
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:00Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:00Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:40"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:40"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:00Х/ф
00:00Новини
00:10Серіал
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10"Уранішня хвиля"
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10"Уранішня хвиля"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Худий. фільм Серіал
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:10Tок- шоу "#Хештег"
00:50Х/ф
02:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10"Уранішня хвиля"
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10"Уранішня хвиля"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Tок- шоу "#Хештег"
00:50Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Tок- шоу "#Хештег"
00:50Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Tок- шоу "#Хештег"
00:50Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Tок- шоу "#Хештег Х
00:10Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:05Tок- шоу "#Хештег"
00:50Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. ф
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10"Уранішня хвиля"
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10"Уранішня хвиля"
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анирмация
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Проекція"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Евромакс"
12:55Х/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Різні спеції"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Авторський док. фільм
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Один день в селі"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30Авторський док. фільм
19:10Телеспектакль
21:00Новини
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Х/ф
20:40"Евромакс"
21:00Новини
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Бібліотека"
12:55Д/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в неділю"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Записки мисливця"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Эвромакс"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Авторський док. ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45Телеспектакль
21:00Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Д/ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45"Евромакс"
20:15"Бібліотека"
21:00Ток-шоу "Про головне в неділю"
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Бібліотека"
12:55Д/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в неділю"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Записки мисливця"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Эвромакс"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Авторський док. фільм
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45Телеспектакль
21:00Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Д/ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45"Евромакс"
20:15"Бібліотека"
21:00Ток-шоу "Про головне в неділю"
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Бібліотека"
12:55Д/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в неділю"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
12:55Х/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
12:55Х/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Записки мисливця"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
12:55Х/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Эвромакс"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Політичне ток-шоу "Чинник"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Авторський док. ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45Телеспектакль
21:00Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Д/ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45"Евромакс"
20:15"Бібліотека"
21:00Ток-шоу "Про головне в неділю"
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Бібліотека"
12:55Д/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
17:10Д/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:15Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в неділю"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
13:00Д/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт (DW)
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
13:00Д/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
15:40"Бібліотека"
16:25Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
18:50"Евромакс"
19:15Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Записки мисливця"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
13:00Д/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Ток-шоу
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт (DW)
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Авторський док. ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45Телеспектакль
21:00Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Д/ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45"Евромакс"
20:15"Бібліотека"
21:00Ток-шоу "Про головне в неділю"
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Бібліотека"
12:55Д/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
17:10Д/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:15Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в неділю"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
13:00Д/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт (DW)
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
13:00Д/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
15:40"Бібліотека"
16:25Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
18:50"Евромакс"
19:15Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Записки мисливця"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
13:00Д/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Суспільно-політичне ток-шоу "Новий простір"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Суспільно-політичне ток-шоу "Новий простір"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт (DW)
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Авторський док. фільм
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45Телеспектакль
21:00Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Д/ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45"Евромакс"
20:15"Бібліотека"
21:00Ток-шоу "Про головне в неділю"
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Бібліотека"
12:55Д/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
17:10Д/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:15Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в неділю"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
13:00Д/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт (DW)
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
13:00Д/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
15:40"Бібліотека"
16:25Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
18:50"Евромакс"
19:15Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Записки мисливця"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
13:00Д/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Суспільно-політичне ток-шоу "Новий простір"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Суспільно-політичне ток-шоу "Новий простір"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт (DW)
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Авторський док. ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45Телеспектакль
21:00Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Д/ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45"Евромакс"
20:15"Бібліотека"
21:00Ток-шоу "Про головне в неділю"
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Бібліотека"
12:55Д/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
17:10Д/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:15Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в неділю"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
13:00Д/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
13:00Д/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
15:40"Бібліотека"
16:25Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
18:50"Евромакс"
19:15Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Записки мисливця"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
13:00Д/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Суспільно-політичне ток-шоу "Новий простір"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Суспільно-політичне ток-шоу "Новий простір"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Авторський док. ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45Телеспектакль
21:00Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"один день в селі"
10:00"Уранішня хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Д/ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45"Евромакс"
20:15"Бібліотека"
21:00Ток-шоу "Про головне в неділю"
21:30"Проекція"
22:15"Авторський док. фільм"
23:45Х/ф
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Бібліотека"
12:55Д/ф
14:30"Імпульс"
15:00Новини
15:30Телеспектакль
17:10Д/ф
18:00Новини
18:30Проект про культуру
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Д/ф
22:15Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Ток-шоу "Про головне в неділю"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20Проект про культуру
13:00Д/ф
14:30Спорт 
15:00Новини
15:30Д/ф
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Я фермер"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Обрані фрагменти"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Етнофори"
10:50"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Я фермер"
13:00Д/ф
14:30"Проекція"
15:00Новини
15:30"Обрані фрагменти"
15:40"Бібліотека"
16:25Х/ф
18:00Новини
18:30"Закон природи"
18:50"Евромакс"
19:15Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Сцена"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20"Записки мисливця"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Закон природи"
13:00Д/ф
14:30"Один день в селі"
15:00Новини
15:30"Сцена"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Різні спеції"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40"Етнофори"
22:00Суспільно-політичне ток-шоу "Новий простір"
00:00Новини
00:05Серіал
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:20Д/ф
10:20Суспільно-політичне ток-шоу "Новий простір"
11:00"Уранішня хвиля" - сюжети
11:10Tок- шоу "#Хештег"
12:00Новини
12:20"Різні спеції"
12:55Х/ф
14:30"Авторський док. фільм"
15:00Новини
15:30"Етнофори"
16:00Х/ф
18:00Новини
18:30"Спецрепортаж"
19:10Д/ф
20:00Tок- шоу "#Хештег"
20:30Інформаційний анонс
20:35Tок- шоу "#Хештег"
21:00Новини
21:40Проект "Моя Грузія"
22:00Х/ф
00:00Новини
00:05Серіал
00:50Концерт
01:00Новини
08:00Новини
08:10Анімація
09:15"Проекція"
10:00"Уранішня хвиля"
12:00Новини
12:15"Імпульс"
12:55Х/ф
14:35"Закон природи"
15:00Новини
15:20"Я фермер"
16:00Х/ф
17:30"Сцена"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Авторський док. ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45Телеспектакль
21:00Ток-шоу "Про головне в Аджарії"
21:30"Один день в селі"
22:15"Білий квадрат"
00:00Новини
00:10Х/ф
01:30Новини
08:00Анімація
09:10"Один день в селі"
10:00"Утрення хвиля"
12:15"Спорт"
12:55Х/ф
14:35"Різні спеції"
15:00Новини
15:20"Білий квадрат"
16:00Х/ф
17:30"Етнофори"
18:00Новини
18:30"Обрані фрагменти
18:40Д/ф
19:35"#Хештег"-сюжеты
19:45"Евромакс"
20:15"Бібліотека"