П В С Ч П С Н
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Канали:
Час:

Телепрограма TV1000 Action на 25.05.2019

TV1000 ActionОбговорити (21)
00:10Х/ф "Чорне море"
02:20Х/ф "Захоплення"
04:10Х/ф "Залишені"  
06:20Х/ф "Встигнути за 30 "хвилин"
08:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
10:20Х/ф "Пропащі шахраї"
12:20Х/ф "Чорне море"
14:20Х/ф "Захоплення"
16:10Х/ф "Залишені"  
18:10Х/ф "Яструб Гудзона"  
20:10Х/ф "Малавита" 
22:10Х/ф "Антіганг"  
00:10Х/ф "Одним менше"  
02:30Х/ф "Небезпечна людина"  
04:10Х/ф "Епоха героїв"  
06:10Х/ф "Малавита" 
08:10Х/ф "Яструб Гудзона"  
10:10Х/ф "Антіганг"  
12:10Х/ф "Одним менше"  
14:20Х/ф "Небезпечна людина"  
16:10Х/ф "Самовілля"
18:00Х/ф "Матриця" 
20:40Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
23:10Х/ф "Матриця: Революція"  
01:40Х/ф "Погані хлопці 2"  
04:10Х/ф "Лорд Дракон" 
06:10Х/ф "Матриця: Революція"  
08:35Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
11:10Х/ф "Матриця" 
13:35Х/ф "Погані хлопці 2"  
16:10Х/ф "На гребені хвилі"  
18:25Х/ф "Стільниковий"
20:10Х/ф "V" означає Вендета"
22:30Х/ф "1408" 
00:15Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
02:05Х/ф "Смертельна зброя"
04:10Х/ф "Пастир"
06:10Х/ф "V" означає Вендета"
08:30Х/ф "Стільниковий"
10:10Х/ф "1408" 
12:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
14:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
16:15Х/ф "Патруль часу"
18:00Х/ф "Три ікси"  
20:10Х/ф "Небезпечне занурення"
22:10Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
00:10Х/ф "Встигнути за 30 "хвилин"
02:10Х/ф "Пропащі шахраї"
04:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
06:20Х/ф "Небезпечне занурення"
08:10Х/ф "Три ікси"  
10:25Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
12:25Х/ф "Встигнути за 30 "хвилин"
14:10Х/ф "Пропащі шахраї"
16:10Х/ф "Останній кіногерой" 
18:25Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
20:10Х/ф "S. W. A. T.: Спецназ міста ангелів"
22:25Х/ф "Виправдана жорстокість" 
00:10Х/ф "Малавита" 
02:30Х/ф "Антіганг"  
04:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
06:10Х/ф "S. W. A. T.: Спецназ міста ангелів"
08:20Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
10:10Х/ф "Виправдана жорстокість" 
12:10Х/ф "Малавита" 
14:20Х/ф "Антіганг"  
16:10Х/ф "Яструб Гудзона"  
18:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
20:10Х/ф "Людина листопада"  
22:10Х/ф "Смертельна битва"
00:10Х/ф "Інкасатор"
02:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
04:10Х/ф "Джона Хекс" 
05:40Х/ф "Людина листопада"  
07:35Х/ф "Рок-н-рольник"  
09:35Х/ф "Смертельна битва"
11:25Х/ф "Матриця" 
13:45Х/ф "Матриця: Революція"  
16:05Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
18:30Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
20:10Х/ф "Страховик"  
22:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
00:10Х/ф "V" означає Вендета"
02:25Х/ф "Суперфорсаж!"  
04:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
06:10Х/ф "Страховик"  
08:20Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
10:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
12:15Х/ф "Джона Хекс" 
14:10Х/ф "1408" 
16:10Х/ф "К-9" 
18:10Х/ф "Бандитки"
20:10Х/ф "Ван Хельсинг"
22:30Х/ф "Подарунок"
00:30Х/ф "Небезпечне занурення"
02:20Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
04:10Х/ф "Три ікси"  
06:20Х/ф "Ван Хельсинг"
09:00Х/ф "Бандитки"
10:40Х/ф "Подарунок"
12:35Х/ф "Небезпечне занурення"
14:15Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
16:10Х/ф "Три ікси"  
18:20Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
20:10Х/ф "Тренувальний день" 
22:20Х/ф "Виходу немає"
00:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
02:30Х/ф "Виправдана жорстокість" 
04:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
06:10Х/ф "Тренувальний день" 
08:25Х/ф "Виходу немає"
10:15Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
12:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
14:20Х/ф "Виправдана жорстокість" 
16:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
18:10Х/ф "Королівство"
20:10Х/ф "Останній рубіж"
22:10Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
00:20Х/ф "Людина листопада"  
02:20Х/ф "Смертельна битва"
04:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
06:10Х/ф "Останній рубіж"
08:10Х/ф "Королівство"
10:10Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
12:20Х/ф "Людина листопада"  
14:15Х/ф "Смертельна битва"
16:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
18:10Х/ф "Втрачений рейс"  
20:10Х/ф "Гра на виживання"
22:10Х/ф "Червоний дракон"  
00:25Х/ф "Страховик"  
02:25Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
04:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
06:15Х/ф "Гра на виживання"
08:10Х/ф "Втрачений рейс"  
10:10Х/ф "Битва титанів"
12:10Х/ф "Страховик"  
14:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
16:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
18:10Х/ф "Перемагаючи час" 
20:10Х/ф "Соломон Кейн"  
22:00Х/ф "Ганнібал"
00:15Х/ф "Ван Хельсинг"
02:25Х/ф "Подарунок"
04:10Х/ф "Бандитки"
06:10Х/ф "Битва титанів"
08:10Х/ф "Соломон Кейн"  
10:10Х/ф "Перемагаючи час" 
12:00Х/ф "Ван Хельсинг"
14:20Х/ф "Подарунок"
16:15Х/ф "Бандитки"
17:55Х/ф "Шерлок Холмс"
20:10Х/ф "Біла мла" 
22:10Х/ф "Танго і Кеш"  
00:10Х/ф "Тренувальний день" 
02:20Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
04:10Х/ф "Виходу немає"
06:10Х/ф "Біла мла" 
08:10Х/ф "Шерлок Холмс"
10:25Х/ф "Танго і Кеш"  
12:15Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
14:10Х/ф "Виходу немає"
16:00Х/ф "Тренувальний день" 
18:10Х/ф "Космічний пірат Харлок"
20:10Х/ф "Пограбування по-американськи"
22:10Х/ф "Велика гра"
00:25Х/ф "Останній рубіж"
02:05Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
04:10Х/ф "Королівство"
06:10Х/ф "Пограбування по-американськи"
08:10Х/ф "Космічний пірат Харлок"
10:10Х/ф "Велика гра"
12:25Х/ф "Останній рубіж"
14:15Х/ф "Суперфорсаж!"  
16:05Х/ф "Королівство"
18:00Х/ф "Шостий день" 
20:10Х/ф "Петля часу"  
22:20Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
00:10Х/ф "Гра на виживання"
02:00Х/ф "Червоний дракон"  
04:10Х/ф "Втрачений рейс"  
06:10Х/ф "Петля часу"  
08:15Х/ф "Шостий день" 
10:30Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
12:20Х/ф "Гра на виживання"
14:10Х/ф "Втрачений рейс"  
16:10Х/ф "Битва Титанів"
18:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
20:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
22:10Х/ф "3 дні на вбивство"  
00:10Х/ф "Соломон Кейн"  
01:55Х/ф "Ганнібал"
04:10Х/ф "Перемагаючи час" 
06:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
08:10Х/ф "3 дні на вбивство"  
10:20Х/ф "Мисливці за розумом"  
12:20Х/ф "Битва Титанів"
14:20Х/ф "Соломон Кейн"  
16:20Х/ф "Перемагаючи час" 
18:10Х/ф "Месник"
20:10Х/ф "К-19" 
22:35Х/ф "Мертва тиша"
00:25Х/ф "Біла мла" 
02:20Х/ф "Танго і Кеш"  
04:10Х/ф "Шерлок Холмс"
06:25Х/ф "К-19" 
08:50Х/ф "Месник"
10:40Х/ф "Мертва тиша"
12:20Х/ф "Біла мла" 
14:10Х/ф "Танго і Кеш"  
16:05Х/ф "Шерлок Холмс"
18:20Х/ф "Правда про Чарлі"  
20:10Х/ф "Крижаний урожай" 
22:10Х/ф "Саботаж"
00:10Х/ф "Пограбування по-американськи"
01:55Х/ф "Велика гра"
04:10Х/ф "Космічний пірат Харлок"
06:10Х/ф "Крижаний урожай" 
08:10Х/ф "Правда про Чарлі"  
10:10Х/ф "Солдатики" комедія
12:10Х/ф "Пограбування по-американськи"
13:50Х/ф "Велика гра"
16:05Х/ф "Космічний пірат Харлок"
18:05Х/ф "Хеллбой II: Золота армія"  
20:10Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин" 
22:10Х/ф "Сіністер 2"  
00:10Х/ф "Петля часу"  
02:25Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
04:10Х/ф "Шостий день" 
06:20Х/ф "Солдатики" 
08:20Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин" 
10:15Х/ф "Хеллбой II: Золота армія"  
12:20Х/ф "Петля часу"  
14:25Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
16:10Х/ф "Шостий день" 
18:20Х/ф "Скарб Амазонки"  
20:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
22:10Х/ф "Тінь"
00:15Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
02:15Х/ф "Мисливці за розумом"  
04:10Х/ф "3 дні на вбивство"  
06:15Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
08:20Х/ф "Скарб Амазонки"  
10:15Х/ф "Тінь"
12:15Х/ф "Мисливці за розумом"  
14:10Х/ф "3 дні на вбивство"  
16:20Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
18:15Х/ф "Лузери" 
20:10Х/ф "15 хвилин слави"
22:20Х/ф "Пункт Призначення"  
00:10Х/ф "К-19" 
02:30Х/ф "Мертва тиша"
04:10Х/ф "Месник"
06:10Х/ф "15 хвилин слави"
08:20Х/ф "Лузери" 
10:10Х/ф "Пункт Призначення"  
12:10Х/ф "К-19" 
14:35Х/ф "Мертва тиша"
16:15Х/ф "Месник"
18:10Х/ф "Останні лицарі" 
20:10Х/ф "Ключ від усіх дверей" 
22:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
00:10Х/ф "Крижаний урожай" 
02:10Х/ф "Саботаж"
04:10Х/ф "Правда про Чарлі"  
06:10Х/ф "Ключ від усіх дверей" 
08:10Х/ф "Останні лицарі" 
10:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
12:10Х/ф "Крижаний урожай" 
14:10Х/ф "Правда про Чарлі"  
16:10Х/ф "Солдатики" 
18:10Х/ф "Іспит"
20:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
22:15Х/ф "Мачете"
00:20Х/ф "Вітчим"
02:25Х/ф "Сіністер 2"  
04:10Х/ф "Хеллбой II: Золота армія"  
06:15Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
08:20Х/ф "Мачете"
10:15Х/ф "Іспит"
12:10Х/ф "Солдатики" 
14:10Х/ф "Вітчим"
16:10Х/ф "Хеллбой II: Золота армія"  
18:20Х/ф "Пластик" 
20:10Х/ф "Щось"
22:10Х/ф "Мачете вбиває" 
00:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
02:15Х/ф "Тінь"
04:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
06:10Х/ф "Щось"
08:10Х/ф "Мачете вбиває" 
10:10Х/ф "Пластик" 
12:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
14:15Х/ф "Тінь"
16:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
18:20Х/ф "Цифрова радіостанція" 
20:10Х/ф "Американець"
22:10Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
00:10Х/ф "15 хвилин слави"
02:25Х/ф "Пункт призначення"  
04:10Х/ф "Лузери" 
06:10Х/ф "Американець"
08:10Х/ф "Цифрова радіостанція" 
10:10Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
12:10Х/ф "15 хвилин слави"
14:15Х/ф "Пункт призначення"  
16:15Х/ф "Лузери" 
18:15Х/ф "Пророк"
20:10Х/ф "База "Клейтон" 
22:10Х/ф "Інший світ: Повстання ликанов"  
00:10Х/ф "Ключ від усіх дверей" 
02:25Х/ф "Пункт призначення 2"  
04:10Х/ф "Останні лицарі" 
06:10Х/ф "База "Клейтон" 
08:10Х/ф "Пророк"
10:10Х/ф "Інший світ: Повстання ликанов"  
12:10Х/ф "Ключ від усіх дверей" 
14:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
15:45Х/ф "Останні лицарі" 
17:45Х/ф "Гордість і слава" 
20:10Х/ф "Вторгнення"
22:10Х/ф "Поліцейська історія"
00:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
02:20Х/ф "Мачете"
04:10Х/ф "Іспит"
06:10Х/ф "Вторгнення"
08:10Х/ф "Гордість і слава" 
10:35Х/ф "Поліцейська історія"
12:25Х/ф "Беовульф"
14:20Х/ф "Іспит"
16:15Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
18:20Х/ф "Я, Франкенштейн" 
20:10Х/ф "Помста"
22:10Х/ф "Пункт призначення 3"  
00:10Х/ф "Щось"
02:15Х/ф "Мачете вбиває" 
04:10Х/ф "Пластик" 
06:10Х/ф "Інкасатор"
07:45Х/ф "Помста"
09:20Х/ф "Я, Франкенштейн" 
11:05Х/ф "Пункт призначення 3"  
12:45Х/ф "Щось"
14:35Х/ф "Пластик" 
16:25Х/ф "Беовульф"
18:25Х/ф "Гнів"
20:10Х/ф "Нічний потяг до Лісабона" 
22:10Х/ф "Пункт призначення 4"  
00:10Х/ф "Американець"
02:20Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
06:10Х/ф "Нічний потяг до Лісабона" 
08:10Х/ф "Гнів"
10:10Х/ф "Пункт призначення 4"  
11:40Х/ф "Американець"
13:30Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
15:15Х/ф "Цифрова радіостанція" 
16:50Х/ф "Інкасатор"
18:25Х/ф "Дванадцять" 
20:10Х/ф "Молода кров"
22:10Х/ф "Кістяний томагавк" 
00:35Х/ф "База "Клейтон" 
02:30Х/ф "Інший світ: Повстання ликанов"  
04:10Х/ф "Беовульф"
06:05Х/ф "Пророк"
07:45Х/ф "Кістяний томагавк" 
10:00Х/ф "Молода кров"
11:55Х/ф "Дванадцять" 
13:35Х/ф "База "Клейтон" 
15:20Х/ф "Інший світ: Повстання ликанов"  
17:00Х/ф "Пророк"
18:40Х/ф "Джона Хекс" 
20:10Х/ф "Перелом"
22:10Х/ф "Кривава леді Батори" 
00:10Х/ф "Вторгнення"
02:20Х/ф "Поліцейська історія"
06:35Х/ф "Перелом"
09:00Х/ф "Джона Хекс" 
10:30Х/ф "Кривава леді Батори" 
12:25Х/ф "Вторгнення"
14:10Х/ф "Поліцейська історія"
15:55Х/ф "Гордість і слава" 
18:10Х/ф "Блейд: Трійця"  
20:10Х/ф "Хелловін" 
22:10Х/ф "Кривава помста"
00:10Х/ф "Помста"
02:10Х/ф "Пункт призначення 3"  
04:10Х/ф "Я, Франкенштейн" 
06:10Х/ф "Хелловін" 
08:10Х/ф "Блейд: Трійця"  
10:10Х/ф "Кривава помста"
12:10Х/ф "Помста"
14:10Х/ф "Пункт призначення 3"  
16:10Х/ф "Я, Франкенштейн" 
17:50Х/ф "Французький транзит" 
20:10Х/ф "Експеримент: Зло" 
22:10Х/ф "Легіон"
00:10Х/ф "Нічний потяг до Лісабона" 
02:20Х/ф "Пункт призначення 4"  
04:10Х/ф "Гнів"
06:10Х/ф "Експеримент: Зло" 
08:10Х/ф "Французький транзит" 
10:30Х/ф "Легіон"
12:20Х/ф "Нічний потяг до Лісабона" 
14:20Х/ф "Пункт призначення 4"  
16:10Х/ф "Гнів"
18:10Х/ф "Вогняна стіна" 
20:10Х/ф "Диявол"
22:10Х/ф "Поліцейська історія 2"
00:20Х/ф "Молода кров"
02:20Х/ф "Дванадцять" 
04:10Х/ф "Кістяний томагавк" 
06:25Х/ф "Диявол"
08:10Х/ф "Вогняна стіна" 
10:05Х/ф "Поліцейська історія 2"
12:15Х/ф "Дванадцять" 
13:55Х/ф "Кістяний томагавк" 
16:10Х/ф "Молода кров"
18:05Х/ф "Сутичка"
20:10Х/ф "Ефект колібрі" 
22:10Х/ф "Дитя людське" 
00:10Х/ф "Перелом"
02:10Х/ф "Кривава леді Батори" 
04:10Х/ф "Джона Хекс" 
06:10Х/ф "Ефект колібрі" 
08:10Х/ф "Сутичка"
10:15Х/ф "Дитя людське" 
12:10Х/ф "Перелом"
14:10Х/ф "Кривава леді Батори" 
16:10Х/ф "Джона Хекс" 
18:10Х/ф "Відчайдушний"
20:10Х/ф "Будинок марень"
22:10Х/ф "Мотель"
00:10Х/ф "Хелловін" 
02:10Х/ф "Кривава помста"
04:10Х/ф "Блейд: Трійця"  
06:10Х/ф "Будинок марень"
08:10Х/ф "Відчайдушний"
10:10Х/ф "Битва титанів"
12:10Х/ф "Хелловін" 
14:10Х/ф "Кривава помста"
16:10Х/ф "Блейд: Трійця"  
18:10Х/ф "Пташка на дроті"  
20:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
22:25Х/ф "Абсолютне зло"
00:25Х/ф "Експеримент: Зло" 
02:15Х/ф "Легіон"
04:10Х/ф "Французький транзит" 
06:30Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
09:05Х/ф "Пташка на дроті"  
11:05Х/ф "Експеримент: Зло" 
13:05Х/ф "Легіон"
14:50Х/ф "Французький транзит" 
17:10Х/ф "Особа з шрамом"
20:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
22:30Х/ф "Ненароджений"
00:30Х/ф "Диявол"
02:00Х/ф "Поліцейська історія 2"
04:10Х/ф "Вогняна стіна" 
06:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
08:30Х/ф "Особа з шрамом"
11:25Х/ф "Ненароджений"
13:00Х/ф "Диявол"
14:30Х/ф "Поліцейська історія 2"
16:40Х/ф "Вогняна стіна" 
18:30Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
20:10Х/ф "Дитя Пітьми" 
22:20Х/ф "Дум"  
00:10Х/ф "Ефект колібрі" 
02:10Х/ф "Дитя людське" 
04:10Х/ф "Сутичка"
06:20Х/ф "Дитя Пітьми" 
08:30Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
10:10Х/ф "Дум"  
12:10Х/ф "Ефект колібрі" 
14:10Х/ф "Дитя людське" 
16:10Х/ф "Сутичка"
18:15Х/ф "16 кварталів"  
20:10Х/ф "Відважна" 
22:20Х/ф "Доказ смерті"  
00:20Х/ф "Будинок марень"
02:10Х/ф "Мотель"
04:10Х/ф "Відчайдушний"
06:10Х/ф "Відважна" 
08:20Х/ф "16 кварталів"  
10:20Х/ф "Геракл: Початок легенди" 
12:10Х/ф "Будинок марень"
14:10Х/ф "У пошуках Пригод"
16:10Х/ф "Відчайдушний"
18:10Х/ф "Транссибірський експрес"
20:10Х/ф "Напролом"
22:10Х/ф "Останній бойскаут"  
00:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
02:20Х/ф "Пташка на дроті"  
04:10Х/ф "Геракл: Початок легенди" 
06:10Х/ф "Напролом"
08:10Х/ф "Транссибірський експрес"
10:10Х/ф "Останній бойскаут"  
12:10Х/ф "Пташка на дроті"  
14:10Х/ф "Геракл: Початок легенди" 
15:55Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
18:10Х/ф "Різники"  
20:10Х/ф "Що приховує брехню"
22:10Х/ф "Гаттака" 
00:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
02:30Х/ф "Ненароджений"
04:10Х/ф "Особа з шрамом"
07:10Х/ф "Що приховує брехню"
08:50Х/ф "Різники"  
10:50Х/ф "Гаттака" 
12:45Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
15:05Х/ф "Особа з шрамом"
18:00Х/ф "Вертикальна межа" 
20:10Х/ф "Нокаут"
22:10Х/ф "Бронсон" 
00:10Х/ф "Дитя Пітьми" 
02:20Х/ф "Дум"  
04:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
06:10Х/ф "Нокаут"
08:10Х/ф "Вертикальна межа" 
10:20Х/ф "Шлях Дракона" 
12:10Х/ф "Дитя Пітьми" 
14:20Х/ф "Дум"  
16:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
18:10Х/ф "Чорне море"
20:10Х/ф "Не брати живим"  
22:20Х/ф "Один пропущений дзвінок" 
00:10Х/ф "Відважна" 
02:10Х/ф "Доказ смерті"  
04:10Х/ф "16 кварталів"  
06:10Х/ф "Не брати живим"  
08:15Х/ф "Один пропущений дзвінок" 
09:50Х/ф "Чорне море"
11:50Х/ф "У пошуках Пригод"
13:35Х/ф "Відважна" 
15:45Х/ф "16 кварталів"  
17:35Х/ф "Сплячі" 
20:10Х/ф "Невідомий"
22:10Х/ф "Рембо 4" 
00:10Х/ф "Напролом"
02:10Х/ф "Останній бойскаут"  
04:10Х/ф "Транссибірський експрес"
06:10Х/ф "Невідомий"
08:00Х/ф "Сплячі" 
10:35Х/ф "Рембо 4" 
12:15Х/ф "Напролом"
14:00Х/ф "Останній бойскаут"  
15:55Х/ф "Транссибірський експрес"
17:55Х/ф "Шерлок Холмс"
20:10Х/ф "Щось"
22:10Х/ф "Вітчим"
00:10Х/ф "Що приховує брехню"
02:10Х/ф "Гаттака" 
04:10Х/ф "Різники"  
06:10Х/ф "Щось"
08:10Х/ф "Шерлок Холмс"
10:25Х/ф "Вітчим"
12:25Х/ф "Що приховує брехню"
14:10Х/ф "Гаттака" 
16:10Х/ф "Різники"  
18:10Х/ф "Зміїний політ"  
20:10Х/ф "Обман"
22:10Х/ф "Планета Страху"  
00:10Х/ф "Нокаут"
02:10Х/ф "Бронсон" 
04:10Х/ф "Вертикальна межа" 
06:20Х/ф "Обман"
08:10Х/ф "Зміїний політ"  
10:10Х/ф "Цеглина"
12:10Х/ф "Нокаут"
14:10Х/ф "Шлях Дракона" 
16:10Х/ф "Вертикальна межа" 
18:20Х/ф "Голодний кролик атакує"  
20:10Х/ф "Нестримні"
22:10Х/ф "Шакал"
00:15Х/ф "Не брати живим"  
02:15Х/ф "Чорне море"
04:10Х/ф "Один пропущений дзвінок" 
06:10Х/ф "Нестримні"
08:10Х/ф "Голодний кролик атакує"  
10:10Х/ф "Шакал"
12:20Х/ф "Чорне море"
14:20Х/ф "Один пропущений дзвінок" 
16:10Х/ф "Не брати живим"  
18:15Х/ф "Напад на 13-й відділок"
20:10Х/ф "Нестримні 2"
22:10Х/ф "Велика гра"
00:10Х/ф "Невідомий"
02:10Х/ф "Цеглина"
04:10Х/ф "Сплячі" 
06:40Х/ф "Нестримні 2"
08:30Х/ф "Напад на 13-й відділок"
10:30Х/ф "Велика гра"
12:10Х/ф "Невідомий"
13:40Х/ф "Цеглина"
15:40Х/ф "Сплячі" 
18:10Х/ф "З мене досить"
20:10Х/ф "Нестримні 3"
22:25Х/ф "Обличчя ангела"
00:15Х/ф "Щось"
02:15Х/ф "Вітчим"
04:10Х/ф "Шерлок Холмс"
06:25Х/ф "Нестримні 3"
08:40Х/ф "З мене досить"
10:40Х/ф "Самовілля"
12:30Х/ф "Щось"
14:30Х/ф "Вітчим"
16:20Х/ф "Шерлок Холмс"
18:35Х/ф "Захоплення"
20:10Х/ф "Інтернешнл" 
22:20Х/ф "Жінка в чорному"
00:10Х/ф "Нестримні"
02:10Х/ф "Планета Страху"  
04:10Х/ф "Зміїний політ"  
06:10Х/ф "Інтернешнл" 
08:20Х/ф "Жінка в чорному"
10:10Х/ф "Захоплення"
12:10Х/ф "Обман"
14:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
16:10Х/ф "Зміїний політ"  
18:10Х/ф "Біла мла" 
20:10Х/ф "Хеллбой II: Золота армія"  
22:20Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
00:10Х/ф "Нестримні 2"
02:05Х/ф "Шакал"
04:10Х/ф "Голодний кролик атакує"  
06:10Х/ф "Хеллбой II: Золота армія"  
08:20Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
10:10Х/ф "Біла мла" 
12:10Х/ф "З мене досить"
14:10Х/ф "Шакал"
16:20Х/ф "Голодний кролик атакує"  
18:10Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин" 
20:10Х/ф "Затоiчи"
22:20Х/ф "Елітний загін"
00:20Х/ф "Нестримні 3"
02:35Х/ф "Обман"
04:10Х/ф "Тінь"
06:10Х/ф "Колонія"
08:10Х/ф "Лорд Дракон" 
10:10Х/ф "Не відступати і не здаватися" 
12:10Х/ф "На гребені хвилі"  
14:20Х/ф "Патруль часу"
16:10Х/ф "Вуличний боєць"
18:10Х/ф "Смертельна зброя"
20:10Х/ф "Смертельна битва"
22:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
00:10Х/ф "Проект А"
02:10Х/ф "Проект А: Частина 2"
04:10Х/ф "З мене досить"
06:20Х/ф "Смертельна битва"
08:20Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
10:10Х/ф "Смертельна зброя"
12:15Х/ф "Нестримні"
14:05Х/ф "Нестримні 2"
15:55Х/ф "Нестримні 3"
18:10Х/ф "Смертельна зброя 2" 
20:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
22:10Х/ф "Одним менше"  
00:20Х/ф "Інтернешнл" 
02:30Х/ф "Захоплення"
04:10Х/ф "Жінка в чорному"
06:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
08:10Х/ф "Одним менше"  
10:15Х/ф "Смертельна зброя 2" 
12:15Х/ф "Захоплення"
14:10Х/ф "Жінка в чорному"
16:00Х/ф "Інтернешнл" 
18:05Х/ф "Смертельна зброя 3" 
20:10Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
22:30Х/ф "Пастир"
00:10Х/ф "Хеллбой II: Золота армія"  
02:20Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
04:10Х/ф "Біла мла" 
06:10Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
08:30Х/ф "Пастир"
10:10Х/ф "Смертельна зброя 3" 
12:20Х/ф "Хеллбой II: Золота армія"  
14:25Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
16:10Х/ф "Біла мла" 
18:00Х/ф "Смертельна зброя 4" 
20:10Х/ф "Будинок воскових фігур"  
22:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
00:10Х/ф "Затоiчи"
02:10Х/ф "Елітний загін"
04:10Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин" 
06:10Х/ф "Будинок воскових фігур"  
08:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
10:15Х/ф "Смертельна зброя 4" 
12:30Х/ф "Затоiчи"
14:35Х/ф "Елітний загін"
16:35Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин" 
18:30Х/ф "Небезпечна людина"  
20:10Х/ф "Падіння Лондона" 
22:10Х/ф "Залишені"  
00:10Х/ф "Смертельна битва"
02:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
04:10Х/ф "Смертельна зброя"
06:20Х/ф "Падіння Лондона" 
08:10Х/ф "Залишені"  
10:10Х/ф "Небезпечна людина"  
12:10Х/ф "Смертельна битва"
14:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
16:10Х/ф "Затоiчи"
18:20Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
20:10Х/ф "Пропащі шахраї"
22:10Х/ф "Епоха героїв"  
00:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
02:10Х/ф "Одним менше"  
04:10Х/ф "Смертельна зброя 2" 
06:20Х/ф "Пропащі шахраї"
08:25Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
10:10Х/ф "Епоха героїв"  
12:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
14:05Х/ф "Одним менше"  
16:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
18:15Х/ф "Людина листопада"  
20:10Х/ф "Погані хлопці"
22:20Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
00:10Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
02:35Х/ф "Пастир"
04:10Х/ф "Смертельна зброя 3" 
06:20Х/ф "Погані хлопці"
08:30Х/ф "Людина листопада"  
10:30Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
12:25Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
15:10Х/ф "Пастир"
16:45Х/ф "Епоха героїв"  
18:25Х/ф "Стільниковий"
20:10Х/ф "Погані хлопці 2"  
22:40Х/ф "Наввипередки із смертю" 
00:15Х/ф "Будинок воскових фігур"  
02:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
04:10Х/ф "Смертельна зброя 4" 
06:35Х/ф "Погані хлопці 2"  
09:20Х/ф "Стільниковий"
11:20Х/ф "База "Клейтон""
13:20Х/ф "Будинок воскових фігур"  
15:40Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
18:05Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
20:10Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
22:10Х/ф "Кобра"
00:10Х/ф "Падіння Лондона" 
02:10Х/ф "Небезпечна людина"  
04:10Х/ф "Залишені"  
06:15Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
08:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
10:25Х/ф "Кобра"
12:10Х/ф "Небезпечна людина"  
14:10Х/ф "Залишені"  
16:10Х/ф "Падіння Лондона" 
18:00Х/ф "Три ікси"  
20:10Х/ф "Ван Хельсинг"
22:35Х/ф "Бачення"
00:15Х/ф "Пропащі шахраї"
02:30Х/ф "Епоха героїв"  
04:10Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
06:10Х/ф "Ван Хельсинг"
08:40Х/ф "Три ікси"  
11:10Х/ф "Бачення"
12:40Х/ф "Пропащі шахраї"
15:00Х/ф "Епоха героїв"  
16:40Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
18:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
20:10Х/ф "1408" 
22:10Х/ф "Гангстер"
00:55Х/ф "Погані хлопці"
02:50Х/ф "Джона Хекс" 
04:10Х/ф "Людина листопада"  
06:10Х/ф "Зміїний політ"  
08:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
10:10Х/ф "1408" 
12:10Х/ф "Погані хлопці"
14:20Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
16:10Х/ф "Людина листопада"  
18:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
20:10Х/ф "Корабель-примара"
22:10Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
00:10Х/ф "Погані хлопці 2"  
02:35Х/ф "Наввипередки із смертю" 
04:10Х/ф "Стільниковий"
06:10Х/ф "Корабель-примара"
08:10Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
10:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
12:15Х/ф "Погані хлопці 2"  
15:05Х/ф "База "Клейтон""
16:50Х/ф "Стільниковий"
18:30Х/ф "Небезпечне занурення"
20:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
22:20Х/ф "Королівство"
00:25Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
02:30Х/ф "Кобра"
04:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
06:20Х/ф "Рок-н-рольник"  
08:25Х/ф "Небезпечне занурення"
10:10Х/ф "Королівство"
12:15Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
14:10Х/ф "Кобра"
16:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
18:15Х/ф "К-9: Собача робота" 
20:10Х/ф "Малавита" 
22:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
00:10Х/ф "Ван Хельсинг"
02:40Х/ф "Бачення"
04:10Х/ф "Три ікси"  
06:20Х/ф "Малавита" 
08:20Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
10:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
12:10Х/ф "Ван Хельсинг"
14:30Х/ф "Бачення"
16:05Х/ф "Три ікси"  
18:15Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
20:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
22:10Х/ф "Антіганг"  
23:50Х/ф "Гангстер"
02:30Х/ф "1408" 
04:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
06:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
08:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
10:10Х/ф "Антіганг"  
12:10Х/ф "Зміїний політ"  
14:10Х/ф "1408" 
16:00Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
17:50Х/ф "Матриця" 
20:10Х/ф "Бандитки"
22:10Х/ф "Стиратель" 
00:20Х/ф "Корабель-примара"
02:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
04:10Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
06:10Х/ф "Бандитки"
08:00Х/ф "Матриця" 
10:20Х/ф "Стиратель" 
12:20Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
14:20Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
16:10Х/ф "Корабель-примара"
17:50Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
20:10Х/ф "Розплата"
22:10Х/ф "Подарунок"
00:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
02:15Х/ф "Королівство"
04:10Х/ф "Небезпечне занурення"
06:10Х/ф "Розплата"
08:00Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
10:20Х/ф "Подарунок"
12:15Х/ф "Рок-н-рольник"  
14:15Х/ф "Королівство"
16:10Х/ф "Небезпечне занурення"
17:50Х/ф "Матриця: Революція"  
20:10Х/ф "Похоронений живцем"
22:10Х/ф "Страховик"  
00:20Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
02:20Х/ф "К-9: Собача робота" 
04:10Х/ф "Малавита" 
06:10Х/ф "Страховик"  
08:10Х/ф "Матриця: Революція"  
10:30Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
12:20Х/ф "Похоронений живцем"
14:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
16:10Х/ф "Малавита" 
18:05Х/ф "Петля часу"  
20:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
22:35Х/ф "Сіністер 2"  
00:30Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
02:30Х/ф "Антіганг"  
04:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
06:15Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
08:35Х/ф "Я, Франкенштейн" 
10:25Х/ф "Петля часу"  
12:35Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
14:20Х/ф "Антіганг"  
16:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
18:15Х/ф "Скарби Амазонки"
20:10Х/ф "Велика гра"
22:30Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
00:20Х/ф "Зміїний політ"  
02:10Х/ф "Стиратель" 
04:10Х/ф "Матриця" 
06:30Х/ф "Велика гра"
08:45Х/ф "Скарби Амазонки"
10:35Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
12:20Х/ф "Бандитки"
14:05Х/ф "Стиратель" 
16:05Х/ф "Матриця" 
18:25Х/ф "Яструб Гудзона"  
20:10Х/ф "Соломон Кейн"  
22:10Х/ф "Один пропущений дзвінок" 
00:10Х/ф "Розплата"
02:15Х/ф "Подарунок"
04:10Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
07:00Х/ф "Соломон Кейн"  
08:50Х/ф "Яструб Гудзона"  
10:35Х/ф "Один пропущений дзвінок" 
12:10Х/ф "Розплата"
14:10Х/ф "Подарунок"
16:05Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
18:25Х/ф "Лузери" 
20:10Х/ф "Гра"
22:35Х/ф "Пограбування по-американськи"
00:30Х/ф "Страховик"  
02:30Х/ф "Похоронений живцем"
04:10Х/ф "Матриця: Революція"  
06:30Х/ф "Гра"
09:00Х/ф "Лузери" 
10:45Х/ф "Пограбування по-американськи"
12:25Х/ф "Страховик"  
14:20Х/ф "Похоронений живцем"
16:05Х/ф "Матриця: Революція"  
18:20Х/ф "Іспит"
20:10Х/ф "Блейд"  
22:10Х/ф "Пік Данте"  
00:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
02:30Х/ф "Я, Франкенштейн" 
04:10Х/ф "Петля часу"  
06:15Х/ф "Блейд"  
08:25Х/ф "Іспит"
10:15Х/ф "Пік Данте"  
12:10Х/ф "Петля часу"  
14:20Х/ф "Я, Франкенштейн" 
16:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
18:25Х/ф "Перемагаючи час" 
20:10Х/ф "Блейд 2"  
22:20Х/ф "Гра на виживання"
00:10Х/ф "Велика гра"
02:25Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
04:10Х/ф "Скарби Амазонки"
06:10Х/ф "Блейд 2"  
08:20Х/ф "Перемагаючи час" 
10:10Х/ф "Гра на виживання"
12:10Х/ф "Велика гра"
14:25Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
16:10Х/ф "Скарби Амазонки"
18:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
20:10Х/ф "Блейд: Трійця"  
22:15Х/ф "3 дні на вбивство"  
00:25Х/ф "Соломон Кейн"  
02:30Х/ф "Один пропущений дзвінок" 
04:10Х/ф "Яструб Гудзона"  
06:10Х/ф "Блейд: Трійця"  
08:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
10:10Х/ф "3 дні на вбивство"  
12:20Х/ф "Соломон Кейн"  
14:15Х/ф "Один пропущений дзвінок" 
16:00Х/ф "яструб Гудзона"  
17:45Х/ф "К-19" 
20:10Х/ф "Багрові річки" 
22:10Х/ф "Пункт Призначення"  
00:10Х/ф "Гра"
02:30Х/ф "Пограбування по-американськи"
04:10Х/ф "Лузери" 
06:10Х/ф "Багрові річки" 
08:10Х/ф "К-19" 
10:35Х/ф "Пункт Призначення"  
12:35Х/ф "Гра"
15:10Х/ф "Пограбування по-американськи"
16:50Х/ф "Лузери" 
18:35Х/ф "Цифрова радіостанція" 
20:10Х/ф "Гордість і слава" 
22:30Х/ф "Пункт призначення 2"  
00:10Х/ф "Блейд"  
02:15Х/ф "Пік Данте"  
04:10Х/ф "Іспит"
06:10Х/ф "Гордість і слава" 
08:35Х/ф "Цифрова радіостанція" 
10:15Х/ф "Пункт призначення 2"  
12:10Х/ф "Блейд"  
14:15Х/ф "Пік Данте"  
16:10Х/ф "Іспит"
18:00Х/ф "Відважна" 
20:10Х/ф "Останні лицарі" 
22:20Х/ф "Пункт призначення 3"  
00:10Х/ф "Блейд 2"  
02:30Х/ф "Гра на виживання"
04:10Х/ф "Перемагаючи час" 
06:10Х/ф "Останні лицарі" 
08:20Х/ф "Відважна" 
10:35Х/ф "Пункт призначення 3"  
12:20Х/ф "Блейд 2"  
14:30Х/ф "Гра на виживання"
16:15Х/ф "Перемагаючи час" 
18:10Х/ф "Гнів"
20:10Х/ф "Шостий день" 
22:30Х/ф "Пункт призначення 4"  
00:10Х/ф "Блейд: Трійця"  
02:10Х/ф "3 дні на вбивство"  
04:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
06:10Х/ф "Шостий день" 
08:20Х/ф "Гнів"
10:10Х/ф "Пункт призначення 4"  
11:45Х/ф "Блейд : Трійця"  
14:00Х/ф "3 дні на вбивство"  
16:05Х/ф "Мисливці за розумом"  
18:00Х/ф "Тренувальний день" 
20:10Х/ф "Ефект колібрі" 
22:10Х/ф "Наймані вбивці"
00:35Х/ф "Багрові річки" 
02:25Х/ф "Пункт Призначення"  
04:10Х/ф "Ефект колібрі" 
06:30Х/ф "Тренувальний день" 
09:10Х/ф "Наймані вбивці"
11:35Х/ф "К-19" 
14:10Х/ф "Пункт Призначення"  
16:10Х/ф "Багрові річки" 
18:10Х/ф "Месник"
20:10Х/ф "Земля мертвих"  
22:10Х/ф "Цеглина"
00:10Х/ф "Гордість і слава" 
02:35Х/ф "Пункт призначення 2"  
05:10Х/ф "Цифрова радіостанція" 
07:10Х/ф "Земля мертвих"  
09:10Х/ф "Месник"
11:10Х/ф "Цеглина"
13:10Х/ф "Гордість і слава" 
15:35Х/ф "Пункт призначення 2"  
17:20Х/ф "Цифрова радіостанція" 
19:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
21:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
23:20Х/ф "Тобі кінець!"
01:15Х/ф "Останні лицарі" 
03:30Х/ф "Пункт призначення 3"  
05:10Х/ф "Відважна" 
07:20Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
09:20Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
11:25Х/ф "Беовульф"
13:25Х/ф "Останні лицарі" 
15:25Х/ф "Пункт призначення 3"  
17:10Х/ф "Відважна" 
19:20Х/ф "Вогняна стіна" 
21:10Х/ф "Прискорення"
23:10Х/ф "Щось"
01:10Х/ф "Шостий день" 
03:40Х/ф "Пункт призначення 4"  
05:10Х/ф "Гнів"
07:10Х/ф "Прискорення"
09:10Х/ф "Щось"
11:10Х/ф "Вогняна стіна" 
13:10Х/ф "Шостий день" 
15:30Х/ф "Пункт призначення 4"  
17:10Х/ф "Гнів"
19:10Х/ф "Пророк"
21:10Х/ф "15 хвилин слави"
23:20Х/ф "Виправдана жорстокість" 
01:10Х/ф "Ефект колібрі" 
02:50Х/ф "Наймані вбивці"
05:10Х/ф "Тренувальний день" 
07:25Х/ф "15 хвилин слави"
09:30Х/ф "Пророк"
11:15Х/ф "Виправдана жорстокість" 
13:10Х/ф "Ефект колібрі" 
14:55Х/ф "Наймані вбивці"
17:20Х/ф "Тренувальний день" 
19:30Х/ф "Дванадцять" 
21:10Х/ф "Вторгнення"
23:10Х/ф "Танго і Кеш"  
01:10Х/ф "Земля мертвих"  
03:10Х/ф "Цеглина"
05:10Х/ф "Месник"
07:10Х/ф "Вторгнення"
09:10Х/ф "Дванадцять" 
11:10Х/ф "Танго і Кеш"  
13:10Х/ф "Земля мертвих"  
15:10Х/ф "Цеглина"
17:10Х/ф "Месник"
19:10Х/ф "Молода кров"
21:10Х/ф "Інкасатор"
23:10Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
01:20Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
03:25Х/ф "Тобі кінець!"
05:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
07:15Х/ф "Інкасатор"
09:05Х/ф "Молода кров"
11:00Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
13:05Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
15:10Х/ф "Беовульф"
17:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
19:10Х/ф "Перелом"
21:10Х/ф "Американець"
23:10Х/ф "Мис страху"
01:30Х/ф "Прискорення"
03:20Х/ф "Вогняна стіна" 
07:10Х/ф "Американець"
09:10Х/ф "Перелом"
11:10Х/ф "Раптова смерть"  
13:10Х/ф "Вогняна стіна" 
15:10Х/ф "Геракл: Початок легенди" 
17:10Х/ф "Прискорення"
19:10Х/ф "16 кварталів"  
21:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
23:30Х/ф "Будинок марень"
01:15Х/ф "15 хвилин слави"
03:30Х/ф "Виправдана жорстокість" 
05:10Х/ф "Пророк"
07:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
09:25Х/ф "16 кварталів"  
11:15Х/ф "Будинок марень"
13:10Х/ф "15 хвилин слави"
15:15Х/ф "Виправдана жорстокість" 
17:10Х/ф "Пророк"
19:10Х/ф "Що приховує брехню"
21:10Х/ф "Французький транзит" 
23:35Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
01:25Х/ф "Вторгнення"
03:20Х/ф "Танго і Кеш"  
05:10Х/ф "Дванадцять" 
07:10Х/ф "Французький транзит" 
09:30Х/ф "Що приховує брехню"
11:10Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
13:10Х/ф "Вторгнення"
15:10Х/ф "Танго і Кеш"  
17:10Х/ф "Дванадцять" 
18:50Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
21:10Х/ф "Великий куш" 
23:10Х/ф "Кривава леді Баторі" 
01:10Х/ф "Інкасатор"
03:00Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
05:10Х/ф "Молода кров"
07:10Х/ф "Великий куш" 
09:10Х/ф "Кривава леді Баторі" 
11:10Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
13:35Х/ф "Інкасатор"
15:15Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
17:25Х/ф "Молода кров"
19:25Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
21:10Х/ф "Кістяний томагавк" 
23:30Х/ф "Джона Хекс" 
01:10Х/ф "Американець"
03:15Х/ф "Раптова смерть"  
05:10Х/ф "Перелом"
07:10Х/ф "Кістяний томагавк" 
09:35Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
11:35Х/ф "Джона Хекс" 
13:10Х/ф "Американець"
15:10Х/ф "Раптова смерть"  
17:10Х/ф "Перелом"
19:15Х/ф "Вітчим"
21:10Х/ф "Останній кіногерой" 
23:30Х/ф "Помста"
01:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
03:30Х/ф "Будинок марень"
05:10Х/ф "16 кварталів"  
07:10Х/ф "Останній кіногерой" 
09:30Х/ф "Вітчим"
11:30Х/ф "Помста"
13:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
15:25Х/ф "Будинок марень"
17:10Х/ф "16 кварталів"  
19:10Х/ф "Напролом"
21:10Х/ф "Сутичка"
23:20Х/ф "Мачете"
01:10Х/ф "Французький транзит" 
03:30Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
05:10Х/ф "Що приховує брехню"
07:10Х/ф "Сутичка"
09:15Х/ф "Напролом"
11:10Х/ф "Мачете"
13:10Х/ф "Французький транзит" 
15:30Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
17:30Х/ф "Що приховує брехню"
19:10Х/ф "Транссибірський експрес"
21:10Х/ф "Дитя людське" 
23:10Х/ф "Напролом"
01:10Х/ф "Великий куш" 
02:55Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
05:10Х/ф "Кривава леді Баторі" 
07:05Х/ф "Дитя людське" 
09:00Х/ф "Транссибірський експрес"
11:00Х/ф "Напролом"
12:55Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
15:15Х/ф "Кривава леді Баторі" 
17:10Х/ф "Великий куш" 
19:00Х/ф "Ведмежатник"  
21:10Х/ф "Сукупність брехні"  
23:25Х/ф "Відчайдушний"
01:25Х/ф "Кістяний томагавк" 
03:40Х/ф "Джона Хекс" 
05:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
07:10Х/ф "Сукупність брехні"  
09:25Х/ф "Ведмежатник"  
11:35Х/ф "Відчайдушний"
13:25Х/ф "Джона Хекс" 
14:55Х/ф "Кістяний томагавк" 
17:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
18:55Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
21:10Х/ф "Голодний кролик атакує"  
23:10Х/ф "Кривава помста"
01:10Х/ф "Останній кіногерой" 
03:35Х/ф "Помста"
05:10Х/ф "Вітчим"
07:10Х/ф "Голодний кролик атакує"  
09:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
11:25Х/ф "Кривава помста"
13:20Х/ф "Останній кіногерой" 
15:35Х/ф "Помста"
17:10Х/ф "Вітчим"
19:05Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
21:10Х/ф "Ловець снів"  
23:35Х/ф "Ненароджений"
01:15Х/ф "Сутичка"
03:20Х/ф "Мачете"
05:10Х/ф "Напролом"
07:10Х/ф "Ловець снів"  
09:30Х/ф "Ненароджений"
11:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
13:20Х/ф "Сутичка"
15:30Х/ф "Мачете"
17:30Х/ф "Напролом"
19:30Х/ф "Велика гра"
21:10Х/ф "Особа з шрамом"
00:10Х/ф "Диявол"
01:40Х/ф "Дитя людське" 
03:35Х/ф "Наввипередки із смертю" 
05:10Х/ф "Транссибірський експрес"
07:10Х/ф "Особа з шрамом"
10:10Х/ф "Велика гра"
12:00Х/ф "Диявол"
13:30Х/ф "Дитя людське" 
15:25Х/ф "Напролом"
17:25Х/ф "Транссибірський експрес"
19:25Х/ф "Поліцейська історія"
21:10Х/ф "Легіон"
23:10Х/ф "Бронсон" 
01:10Х/ф "Сукупність брехні"  
03:20Х/ф "Відчайдушний"
05:10Х/ф "Ведмежатник"  
07:20Х/ф "Легіон"
09:10Х/ф "Поліцейська історія"
11:05Х/ф "Небезпечна людина"  
12:45Х/ф "Сукупність брехні"  
15:00Х/ф "Відчайдушний"
16:50Х/ф "Ведмежатник"  
19:00Х/ф "Поліцейська історія 2"
21:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
23:10Х/ф "Мачете вбиває" 
01:15Х/ф "Голодний кролик атакує"  
03:15Х/ф "Кривава помста"
05:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
07:25Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
09:05Х/ф "Поліцейська історія 2"
11:15Х/ф "Мачете вбиває" 
13:10Х/ф "Голодний кролик атакує"  
15:00Х/ф "Кривава помста"
16:55Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
19:10Х/ф "Не брати живим"  
21:10Х/ф "Різники"  
23:10Х/ф "Людина пітьми"
01:05Х/ф "Ловець снів"  
03:15Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
05:10Х/ф "Ненароджений"
07:10Х/ф "Різники"  
09:10Х/ф "Не брати живим"  
11:10Х/ф "Людина пітьми"
13:10Х/ф "Дивергент, глава 2: Інсургенція"  
15:15Х/ф "Ненароджений"
17:10Х/ф "Ловець снів"  
19:30Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
21:10Х/ф "Королівство"
23:10Х/ф "Падіння Лондона" 
01:00Х/ф "Особа з шрамом"
03:50Х/ф "Диявол"
05:10Х/ф "Велика гра"
07:10Х/ф "Королівство"
09:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
11:10Х/ф "Падіння Лондона" 
13:10Х/ф "Особа з шрамом"
16:10Х/ф "Диявол"
17:40Х/ф "Велика гра"
19:20Х/ф "Нокаут"
21:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
23:40Х/ф "Абсолютне зло"
01:30Х/ф "Легіон"
03:30Х/ф "Бронсон" 
05:10Х/ф "Поліцейська історія"
07:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
09:30Х/ф "Нокаут"
11:20Х/ф "У пошуках Пригод"
13:10Х/ф "Легіон"
15:10Х/ф "Небезпечна людина"  
17:10Х/ф "Поліцейська історія"
19:10Х/ф "Епоха героїв"  
21:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
23:20Х/ф "Мотель"
01:30Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
03:15Х/ф "Мачете вбиває" 
05:10Х/ф "Поліцейська історія 2"
07:20Х/ф "Неймовірний Халк"  
09:20Х/ф "Шлях Дракона" 
11:10Х/ф "Епоха героїв"  
13:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
15:00Х/ф "Мачете вбиває" 
16:55Х/ф "Поліцейська історія 2"
19:05Х/ф "Інтернешнл" 
21:10Х/ф "Захоплення"
23:10Х/ф "Дитя Пітьми" 
01:25Х/ф "Різники"  
03:25Х/ф "Людина пітьми"
05:10Х/ф "Не брати живим"  
07:10Х/ф "Захоплення"
09:10Х/ф "Інтернешнл" 
11:15Х/ф "Дитя Пітьми" 
13:25Х/ф "Різники"  
15:25Х/ф "Людина пітьми"
17:10Х/ф "Не брати живим"  
19:10Х/ф "Останній бойскаут"  
21:10Х/ф "З мене досить"
23:25Х/ф "Експеримент: Зло" 
01:20Х/ф "Королівство"
03:20Х/ф "Падіння Лондона" 
05:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
07:10Х/ф "З мене досить"
09:20Х/ф "Останній бойскаут"  
11:30Х/ф "Експеримент: Зло" 
13:30Х/ф "Королівство"
16:00Х/ф "Падіння Лондона" 
17:45Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
19:25Х/ф "Небезпечне занурення"
21:10Х/ф "Сплячі" 
23:45Х/ф "Невідомий"
01:20Х/ф "Поліція Майамі : Відділ устоїв"
03:35Х/ф "Абсолютне зло"
05:10Х/ф "Нокаут"
07:10Х/ф "Сплячі" 
10:05Х/ф "Небезпечне занурення"
11:45Х/ф "Невідомий"
13:20Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
15:40Х/ф "Рембо 4" 
17:20Х/ф "Нокаут"
19:10Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
21:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
23:10Х/ф "Зворотна тяга"  
01:35Х/ф "Мотель"
03:30Х/ф "Епоха героїв"  
05:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
07:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
09:10Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
11:10Х/ф "Зворотна тяга"  
13:35Х/ф "Епоха героїв"  
15:25Х/ф "Інкасатор"
17:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
19:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
21:10Х/ф "Поза увагою"  
23:25Х/ф "Стільниковий"
01:15Х/ф "Захоплення"
03:00Х/ф "Дитя Пітьми" 
05:10Х/ф "Інтернешнл" 
07:30Х/ф "Поза увагою"  
10:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
12:10Х/ф "Стільниковий"
14:10Х/ф "Дитя Пітьми" 
16:20Х/ф "Інтернешнл" 
18:40Х/ф "Ван Хельсинг"
21:10Х/ф "Йдемо зі мною"
23:10Х/ф "Елітний загін"
01:20Х/ф "З мене досить"
03:25Х/ф "Експеримент: Зло" 
05:10Х/ф "Останній бойскаут"  
07:10Х/ф "Йдемо зі мною"
09:10Х/ф "Ван Хельсинг"
11:30Х/ф "Елітний загін"
13:30Х/ф "З мене досить"
15:30Х/ф "Експеримент: Зло" 
17:25Х/ф "Останній бойскаут"  
19:25Х/ф "Пастир"
21:10Х/ф "Останній самурай" 
00:20Х/ф "Цифрова радіостанція" 
02:20Х/ф "Сплячі" 
05:10Х/ф "Небезпечне занурення"
07:10Х/ф "Останній самурай" 
10:10Х/ф "Цифрова радіостанція" 
11:45Х/ф "Пастир"
13:20Х/ф "Сплячі" 
16:00Х/ф "Невідомий"
17:35Х/ф "Небезпечне занурення"
19:15Х/ф "Великі гроші"  
21:10Х/ф "Нестримні"
23:10Х/ф "Хелловін" 
01:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
02:55Х/ф "Зворотна тяга"  
05:10Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
07:10Х/ф "Нестримні"
09:10Х/ф "Великі гроші"  
11:10Х/ф "Хелловін" 
13:05Х/ф "Напад на 13-й відділок"
15:00Х/ф "Зворотна тяга"  
17:25Х/ф "Дурні з Хаззарда" 
19:15Х/ф "Залишені"  
21:10Х/ф "Нестримні 2"
23:10Х/ф "Міські легенди" 
01:10Х/ф "Поза увагою"  
03:30Х/ф "Стільниковий"
05:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
07:10Х/ф "Нестримні 2"
09:10Х/ф "Залишені"  
11:10Х/ф "Обман"
13:10Х/ф "Поза увагою"  
15:20Х/ф "Стільниковий"
17:10Х/ф "Рок-н-рольник"  
19:15Х/ф "База "Клейтон""
21:10Х/ф "Нестримні 3"
23:30Х/ф "Людина листопада"  
01:30Х/ф "Йдемо зі мною"
03:10Х/ф "Елітний загін"
05:10Х/ф "Ван Хельсинг"
08:00Х/ф "Нестримні 3"
10:15Х/ф "База "Клейтон""
12:10Х/ф "Людина листопада"  
14:15Х/ф "Елітний загін"
16:30Х/ф "Ван Хельсинг"
19:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
21:10Х/ф "Перемагаючи час" 
23:10Х/ф "Лорд Дракон" 
01:10Х/ф "Останній самурай" 
03:45Х/ф "Пастир"
05:10Х/ф "Цифрова радіостанція" 
07:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
09:10Х/ф "Перемагаючи час" 
11:10Х/ф "Лорд Дракон" 
13:10Х/ф "Пастир"
14:45Х/ф "Цифрова радіостанція" 
16:25Х/ф "Останній самурай" 
19:10Х/ф "Малавита" 
21:10Х/ф "Петля часу"  
23:20Х/ф "1408" 
01:20Х/ф "Нестримні"
03:15Х/ф "Хелловін" 
05:10Х/ф "Великі гроші"  
07:10Х/ф "Петля часу"  
09:20Х/ф "Малавита" 
11:20Х/ф "1408" 
13:15Х/ф "Нестримні"
15:10Х/ф "Нестримні 2"
17:10Х/ф "Нестримні 3"
19:25Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
21:10Х/ф "Одним менше"  
23:20Х/ф "Доказ смерті"  
01:30Х/ф "Нестримні 2"
03:25Х/ф "Міські легенди" 
07:10Х/ф "Одним менше"  
09:20Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
11:10Х/ф "Самовілля"
13:10Х/ф "Великі гроші"  
15:10Х/ф "Обман"
17:10Х/ф "Залишені"  
19:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
21:10Х/ф "Каратель"
23:20Х/ф "Іспит"
01:10Х/ф "Нестримні 3"
03:15Х/ф "Людина листопада"  
05:10Х/ф "База "Клейтон" 
07:10Х/ф "Каратель"
09:25Х/ф "Іспит"
11:15Х/ф "К-9: Собача робота" 
13:10Х/ф "Хелловін" 
15:10Х/ф "Людина листопада"  
17:10Х/ф "База "Клейтон" 
19:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
21:10Х/ф "Матриця" 
23:35Х/ф "Соломон Кейн"  
01:25Х/ф "Будинок воскових фігур"  
03:20Х/ф "Лорд Дракон" 
05:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
07:10Х/ф "Матриця" 
09:35Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
11:15Х/ф "Соломон Кейн"  
13:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
15:10Х/ф "Будинок воскових фігур"  
17:15Х/ф "Лорд Дракон" 
19:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
21:10Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
23:35Х/ф "Антіганг"  
01:20Х/ф "Петля часу"  
03:20Х/ф "1408" 
05:10Х/ф "Малавита" 
07:10Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
09:35Х/ф "Скарб Амазонки"  
11:30Х/ф "Антіганг"  
13:10Х/ф "Петля часу"  
15:15Х/ф "1408" 
17:10Х/ф "Малавита" 
19:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
21:10Х/ф "Матриця: Революція"  
23:30Х/ф "Бачення"
01:10Х/ф "Одним менше"  
03:10Х/ф "Доказ смерті"  
05:10Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
07:10Х/ф "Матриця: Революція"  
09:30Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
11:30Х/ф "Бачення"
13:10Х/ф "Одним менше"  
15:15Х/ф "Самовілля"
17:10Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
19:05Х/ф "3 дні на вбивство"  
21:10Х/ф "Страховик"  
23:10Х/ф "Горець"  
01:20Х/ф "Каратель"
03:25Х/ф "К-9: Собача робота" 
05:10Х/ф "Іспит"
07:10Х/ф "Страховик"  
09:10Х/ф "3 дні на вбивство"  
11:15Х/ф "Горець"  
13:25Х/ф "К-9: Собача робота" 
15:20Х/ф "Іспит"
17:10Х/ф "Каратель"
19:25Х/ф "Я, Франкенштейн" 
21:10Х/ф "Людина-павук" 
23:20Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
01:10Х/ф "Матриця" 
03:30Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
05:10Х/ф "Соломон Кейн"  
07:10Х/ф "Людина-павук" 
09:35Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
11:35Х/ф "Матриця" 
14:10Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
16:45Х/ф "Матриця: Революція"  
19:10Х/ф "Останні лицарі" 
21:10Х/ф "Людина-павук 2" 
23:25Х/ф "Планета Страху"  
01:20Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
03:35Х/ф "Антіганг"  
05:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
07:10Х/ф "Людина-павук 2" 
09:30Х/ф "Останні лицарі" 
11:35Х/ф "Вуличний боєць"
13:30Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
15:20Х/ф "Антіганг"  
17:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
19:10Х/ф "Ефект колібрі" 
21:10Х/ф "Людина-павук 3" 
23:40Х/ф "Подарунок"
01:35Х/ф "Матриця: Революція"  
03:40Х/ф "Бачення"
05:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
07:10Х/ф "Людина-павук 3" 
10:00Х/ф "Подарунок"
12:00Х/ф "Ефект колібрі" 
13:45Х/ф "Я, Франкенштейн" 
15:25Х/ф "Бачення"
17:00Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
18:55Х/ф "Гра" 16
21:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
23:10Х/ф "Затоiчи"
01:15Х/ф "Страховик"  
03:05Х/ф "Горець"  
05:10Х/ф "3 дні на вбивство"  
07:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
09:10Х/ф "Гра" 16
11:25Х/ф "Затоiчи"
13:25Х/ф "Страховик"  
15:20Х/ф "Горець"  
17:25Х/ф "3 дні на вбивство"  
19:25Х/ф "Смертельна битва"
21:10Х/ф "Вертикальна межа" 
23:25Х/ф "Корабель-примара"
01:10Х/ф "Людина-павук" 
03:20Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
05:10Х/ф "На гребені хвилі"  
07:30Х/ф "Я, Франкенштейн" 
09:30Х/ф "Вертикальна межа" 
12:00Х/ф "Смертельна битва"
14:00Х/ф "Корабель-примара"
15:40Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
17:30Х/ф "Я, Франкенштейн" 
19:20Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
21:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
23:20Х/ф "Розплата"
01:10Х/ф "Людина-павук 2" 
03:15Х/ф "Планета Страху"  
05:10Х/ф "Останні лицарі" 
07:15Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
09:20Х/ф "Розплата"
11:15Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
13:10Х/ф "Геракл: Початок легенди" 
14:55Х/ф "Вуличний боєць"
16:45Х/ф "Останні лицарі" 
18:45Х/ф "К-19" 
21:10Х/ф "Пограбування по-американськи"
23:10Х/ф "Проект А"
01:10Х/ф "Людина-павук 3" 
03:25Х/ф "Ефект колібрі" 
05:10Х/ф "Подарунок"
07:10Х/ф "Пограбування по-американськи"
09:10Х/ф "К-19" 
11:35Х/ф "Проект А"
13:25Х/ф "Ефект колібрі" 
15:15Х/ф "Подарунок"
17:10Х/ф "Геракл: Початок легенди" 
18:55Х/ф "Велика гра"
21:10Х/ф "Агент Хамилтон: В інтересах нації"
23:15Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
01:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
03:10Х/ф "Затоiчи"
05:10Х/ф "Гра"
07:30Х/ф "Агент Хамилтон: В інтересах нації"
09:40Х/ф "Велика гра"
12:10Х/ф "Людина-павук" 
14:20Х/ф "Людина-павук 2" 
16:35Х/ф "Людина-павук 3" 
19:00Х/ф "Тренувальний день" 
21:10Х/ф "Агент Хамилтон: Викрадена"  
23:10Х/ф "Блейд"  
01:25Х/ф "Вертикальна межа" 
03:35Х/ф "Корабель-примара"
05:10Х/ф "Смертельна битва"
07:10Х/ф "Агент Хамилтон: Викрадена"  
09:10Х/ф "Тренувальний день" 
11:20Х/ф "Блейд"  
13:30Х/ф "Вертикальна межа" 
15:40Х/ф "Корабель-примара"
17:20Х/ф "Смертельна битва"
19:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
21:10Х/ф "Ватиканські записи"  
23:10Х/ф "Погані хлопці"
01:15Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
03:20Х/ф "Розплата"
05:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
07:10Х/ф "Ватиканські записи"  
09:10Х/ф "Погані хлопці"
11:20Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
13:30Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
16:00Х/ф "Розплата"
17:50Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
19:30Х/ф "Велика гра"
21:10Х/ф "Похоронений живцем"
23:10Х/ф "Погані хлопці 2"  
01:45Х/ф "Пограбування по-американськи"
03:20Х/ф "Проект А"
05:10Х/ф "К-19" 
07:35Х/ф "Похоронений живцем"
09:20Х/ф "Погані хлопці 2"  
11:50Х/ф "Велика гра"
13:30Х/ф "Пограбування по-американськи"
15:10Х/ф "Проект А"
17:00Х/ф "К-19" 
19:25Х/ф "Жінка в чорному"
21:10Х/ф "Анаконда"  
23:10Х/ф "Вогняна стіна" 
01:15Х/ф "Агент Хамилтон: В інтересах нації"
03:25Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
05:10Х/ф "Велика гра"
07:30Х/ф "Анаконда"  
09:20Х/ф "Жінка в чорному"
11:10Х/ф "Вогняна стіна" 
13:10Х/ф "Агент Хамилтон: В інтересах нації"
15:15Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
17:10Х/ф "Велика гра"
19:25Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
21:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
23:10Х/ф "Земля мертвих"  
01:10Х/ф "Агент Хамилтон: Викрадена"  
03:05Х/ф "Блейд"  
05:10Х/ф "Тренувальний день" 
07:20Х/ф "Мисливці за розумом"  
09:20Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
11:20Х/ф "Земля мертвих"  
13:10Х/ф "Агент Хамилтон: Викрадена"  
15:05Х/ф "Блейд"  
17:10Х/ф "Тренувальний день" 
19:20Х/ф "Великий куш" 
21:10Х/ф "Кривава помста"
23:10Х/ф "Проект А: Частина 2"
01:10Х/ф "Ватиканські записи"  
03:05Х/ф "Погані хлопці"
05:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
07:15Х/ф "Кривава помста"
09:15Х/ф "Великий куш" 
11:10Х/ф "Проект А: Частина 2"
13:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
15:15Х/ф "Погані хлопці"
17:25Х/ф "Ватиканські записи"  
19:10Х/ф "З мене досить"
21:10Х/ф "Таємний гравець"
23:10Х/ф "Багрові річки" 
01:10Х/ф "Похоронений живцем"
02:45Х/ф "Погані хлопці 2"  
05:10Х/ф "Велика гра"
07:10Х/ф "Таємний гравець"
09:10Х/ф "З мене досить"
11:10Х/ф "Багрові річки" 
13:05Х/ф "Похоронений живцем"
14:45Х/ф "Погані хлопці 2"  
17:15Х/ф "Велика гра"
18:55Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
21:10Х/ф "Вторгнення"
23:10Х/ф "Блейд 2"  
01:20Х/ф "Анаконда"  
03:15Х/ф "Вогняна стіна" 
05:10Х/ф "Жінка в чорному"
07:10Х/ф "Вторгнення"
09:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
11:40Х/ф "Блейд 2"  
14:00Х/ф "Анаконда"  
15:35Х/ф "Вогняна стіна" 
17:25Х/ф "Жінка в чорному"
19:20Х/ф "Пророк"
21:10Х/ф "Мисливці за головами"
23:10Х/ф "Виправдана жорстокість" 
01:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
03:30Х/ф "Земля мертвих"  
05:10Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
07:10Х/ф "Мисливці за головами"
09:10Х/ф "Виправдана жорстокість" 
11:10Х/ф "Пророк"
13:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
15:10Х/ф "Земля мертвих"  
17:10Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
19:10Х/ф "Легіон"
21:10Х/ф "Гра на виживання"
23:10Х/ф "Ненароджений"
01:10Х/ф "Кривава помста"
03:15Х/ф "Проект А: Частина 2"
05:10Х/ф "Великий куш" 
07:10Х/ф "Гра на виживання"
09:10Х/ф "Легіон"
11:10Х/ф "Ненароджений"
13:10Х/ф "Кривава помста"
15:10Х/ф "Проект А: Частина 2"
17:10Х/ф "Великий куш" 
19:10Х/ф "Колонія"
21:10Х/ф "Три ікси"  
23:25Х/ф "Пункт Призначення"  
01:20Х/ф "Таємний гравець"
03:15Х/ф "Багрові річки" 
05:10Х/ф "З мене досить"
07:10Х/ф "Три ікси"  
09:25Х/ф "Колонія"
11:10Х/ф "Пункт Призначення"  
13:10Х/ф "Таємний гравець"
15:10Х/ф "Багрові річки" 
17:10Х/ф "З мене досить"
19:20Х/ф "Небезпечне занурення"
21:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
23:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
01:10Х/ф "Вторгнення"
03:05Х/ф "Блейд 2"  
05:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
07:30Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
09:25Х/ф "Небезпечне занурення"
11:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
13:10Х/ф "Вторгнення"
14:55Х/ф "Блейд 2"  
17:00Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
19:15Х/ф "Людина листопада"  
21:10Х/ф "Малавіта" 
23:10Х/ф "Шакал"
01:30Х/ф "Мисливці за головами"
03:30Х/ф "Виправдана жорстокість" 
05:10Х/ф "Пророк"
07:10Х/ф "Малавіта" 
09:10Х/ф "Людина листопада"  
11:10Х/ф "Шакал"
13:25Х/ф "Геракл: Початок легенди" 
15:20Х/ф "Пророк"
17:10Х/ф "Мисливці за головами"
19:10Х/ф "Американець"
21:10Х/ф "Нечутливий"
23:15Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
01:25Х/ф "Гра на виживання"
03:30Х/ф "Ненароджений"
05:10Х/ф "Легіон"
07:10Х/ф "Нечутливий"
09:10Х/ф "Американець"
11:10Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
13:10Х/ф "Гра на виживання"
15:10Х/ф "Ненароджений"
17:10Х/ф "Легіон"
19:10Х/ф "Прискорення"
21:10Х/ф "Перелом"
23:15Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
01:10Х/ф "Три ікси"  
03:25Х/ф "Пункт Призначення"  
05:10Х/ф "Колонія"
07:10Х/ф "Перелом"
09:15Х/ф "Прискорення"
11:10Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
13:10Х/ф "Три ікси"  
15:25Х/ф "Пункт Призначення"  
17:20Х/ф "Колонія"
19:10Х/ф "16 кварталів"  
21:10Х/ф "Від колиски до могили" 
23:15Х/ф "Будинок марень"
01:15Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
03:25Х/ф "Пункт призначення 2"  
05:10Х/ф "Небезпечне занурення"
07:10Х/ф "Від колиски до могили" 
09:10Х/ф "Будинок марень"
11:10Х/ф "16 кварталів"  
13:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
15:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
17:10Х/ф "Небезпечне занурення"
19:10Х/ф "Що приховує брехню"
21:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
23:25Х/ф "Дванадцять" 
01:10Х/ф "Малавіта" 
03:00Х/ф "Шакал"
05:10Х/ф "Людина листопада"  
07:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
09:25Х/ф "Що приховує брехню"
11:10Х/ф "Дванадцять" 
12:50Х/ф "Малавіта" 
14:45Х/ф "Шакал"
16:55Х/ф "Людина листопада"  
18:50Х/ф "Французький транзит" 
21:10Х/ф "Молода кров"
23:10Х/ф "Пункт призначення 3"  
01:10Х/ф "Нечутливий"
03:25Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
07:10Х/ф "Молода кров"
09:10Х/ф "Французький транзит" 
11:30Х/ф "Пункт призначення 3"  
13:10Х/ф "Нечутливий"
15:10Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"
17:10Х/ф "Американець"
19:10Х/ф "Королівство"
21:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
23:30Х/ф "Пункт призначення 4"  
01:10Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
03:20Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
05:10Х/ф "Прискорення"
07:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
09:30Х/ф "Королівство"
11:30Х/ф "Пункт призначення 4"  
13:10Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
15:30Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
17:20Х/ф "Прискорення"
19:10Х/ф "Дитя людське" 
21:10Х/ф "Месник"
23:10Х/ф "Мис страху"
01:35Х/ф "Від колиски до могили" 
03:20Х/ф "16 кварталів"  
05:10Х/ф "Будинок марень"
07:10Х/ф "Месник"
09:10Х/ф "Дитя людське" 
11:10Х/ф "Мис страху"
13:25Х/ф "16 кварталів"  
15:25Х/ф "Будинок марень"
17:10Х/ф "Від колиски до могили" 
19:10Х/ф "Різники"  
21:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
23:30Х/ф "Нокаут"
01:20Х/ф "Шпигунські ігри" 
03:25Х/ф "Дванадцять" 
05:10Х/ф "Що приховує брехню"
07:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
09:25Х/ф "Різники"  
11:25Х/ф "Нокаут"
13:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
15:25Х/ф "Дванадцять" 
17:10Х/ф "Що приховує брехню"
19:05Х/ф "Сутичка"
21:10Х/ф "Напролом"
23:10Х/ф "Щось"
01:15Х/ф "Молода кров"
03:15Х/ф "Пункт призначення 3"  
05:10Х/ф "Французький транзит" 
07:30Х/ф "Напролом"
09:15Х/ф "Сутичка"
11:20Х/ф "Щось"
13:15Х/ф "Молода кров"
15:10Х/ф "Пункт призначення 3"  
17:00Х/ф "Французький транзит" 
19:20Х/ф "Нестримні"
21:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
23:20Х/ф "Напад на 13-й відділок"
01:25Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
03:35Х/ф "Пункт призначення 4"  
05:10Х/ф "Королівство"
07:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
09:10Х/ф "Нестримні"
11:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
13:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
15:30Х/ф "Пункт призначення 4"  
17:10Х/ф "Королівство"
19:10Х/ф "Нестримні 2"
21:10Х/ф "Голодний кролик атакує"  
23:10Х/ф "Шостий день" 
01:20Х/ф "Месник"
03:00Х/ф "Мис страху"
05:10Х/ф "Дитя людське" 
07:05Х/ф "Голодний кролик атакує"  
08:55Х/ф "Нестримні 2"
10:45Х/ф "Шостий день" 
12:55Х/ф "Месник"
14:45Х/ф "Мис страху"
17:00Х/ф "Дитя людське" 
18:55Х/ф "Нестримні 3"
21:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
23:10Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
01:25Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
03:30Х/ф "Нокаут"
05:10Х/ф "Різники"  
07:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
08:55Х/ф "Нестримні 3"
11:10Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
13:15Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
15:30Х/ф "Нокаут"
17:10Х/ф "Різники"  
19:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
21:10Х/ф "Захоплення"
23:10Х/ф "Обличчя ангела"
01:10Х/ф "Напролом"
03:10Х/ф "Щось"
05:10Х/ф "Сутичка"
07:20Х/ф "Захоплення"
09:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
11:10Х/ф "Тінь"
13:10Х/ф "Напролом"
15:10Х/ф "Щось"
17:10Х/ф "Сутичка"
19:20Х/ф "Падіння Лондона" 
21:10Х/ф "Великі гроші"  
23:10Х/ф "Смертельна зброя"
01:25Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
03:15Х/ф "Напад на 13-й відділок"
05:10Х/ф "Нестримні"
07:10Х/ф "Великі гроші"  
09:10Х/ф "Падіння Лондона" 
11:10Х/ф "Смертельна зброя"
13:10Х/ф "Нестримні"
15:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
17:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
19:10Х/ф "посейдон"  
21:10Х/ф "Ведмежатник"  
23:20Х/ф "Транссибірський експрес"
01:20Х/ф "Голодний кролик атакує"  
03:05Х/ф "Шостий день" 
05:10Х/ф "Нестримні 2"
07:10Х/ф "Ведмежатник"  
09:20Х/ф "посейдон"  
11:10Х/ф "Транссибірський експрес"
13:10Х/ф "Нестримні 2"
15:10Х/ф "Шостий день" 
17:20Х/ф "Голодний кролик атакує"  
19:10Х/ф "Відчайдушний"
21:10Х/ф "Сукупність брехні"  
23:35Х/ф "Експеримент: Зло" 
01:30Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
03:05Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
05:10Х/ф "Нестримні 3"
07:35Х/ф "Сукупність брехні"  
10:10Х/ф "Відчайдушний"
12:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
14:10Х/ф "Нестримні 3"
16:25Х/ф "Хроніки Ріддіка"  
19:00Х/ф "Поза увагою"  
21:10Х/ф "Злочинець"
23:20Х/ф "1408" 
01:25Х/ф "Захоплення"
03:10Х/ф "Обличчя ангела"
05:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
07:10Х/ф "Злочинець"
09:10Х/ф "1408" 
11:10Х/ф "Поза увагою"  
13:20Х/ф "Захоплення"
15:10Х/ф "Тінь"
17:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
19:10Х/ф "Іспит"
21:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
23:10Х/ф "Ловець снів"  
01:30Х/ф "Великі гроші"  
03:15Х/ф "Смертельна зброя"
05:10Х/ф "Падіння Лондона" 
07:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
09:10Х/ф "Іспит"
11:10Х/ф "Ловець снів"  
13:30Х/ф "Великі гроші"  
15:25Х/ф "Смертельна зброя"
17:20Х/ф "Падіння Лондона" 
19:10Х/ф "Останні лицарі" 
21:10Х/ф "Патруль часу"
23:10Х/ф "Елітний загін"
01:10Х/ф "Ведмежатник"  
03:10Х/ф "Транссибірський експрес"
05:10Х/ф "посейдон"  
07:10Х/ф "Патруль часу"
09:10Х/ф "Останні лицарі" 
11:10Х/ф "Елітний загін"
13:10Х/ф "Ведмежатник"  
15:20Х/ф "Транссибірський експрес"
17:20Х/ф "посейдон"  
19:10Х/ф "Особа з шрамом"
22:20Х/ф "Гангстер"
01:10Х/ф "Сукупність брехні"  
03:20Х/ф "Експеримент: Зло" 
05:10Х/ф "Відчайдушний"
07:10Х/ф "Бачення"
09:00Х/ф "Особа з шрамом"
12:00Х/ф "Невідомий"
13:35Х/ф "Сукупність брехні"  
15:50Х/ф "Експеримент: Зло" 
17:35Х/ф "Відчайдушний"
19:25Х/ф "Я, Франкенштейн" 
21:10Х/ф "Стільниковий"
23:10Х/ф "Смертельна зброя 2" 
01:10Х/ф "Злочинець"
03:00Х/ф "Поза увагою"  
05:10Х/ф "1408" 
07:10Х/ф "Стільниковий"
09:10Х/ф "Я, Франкенштейн" 
11:10Х/ф "Смертельна зброя 2" 
13:10Х/ф "Поза увагою"  
15:25Х/ф "1408" 
17:25Х/ф "Злочинець"
19:25Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
21:10Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
22:50Х/ф "Останній самурай" 
01:30Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
03:00Х/ф "Ловець снів"  
05:10Х/ф "Іспит"
07:10Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
09:05Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
10:40Х/ф "Останній самурай" 
13:20Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
15:00Х/ф "Ловець снів"  
17:20Х/ф "Іспит"
19:10Х/ф "Не брати живим"  
21:10Х/ф "Інтернешнл" 
23:25Х/ф "Бронсон" 
01:15Х/ф "Патруль часу"
03:00Х/ф "Елітний загін"
05:10Х/ф "Останні лицарі" 
07:10Х/ф "Інтернешнл" 
09:15Х/ф "Пік Данте"  
11:15Х/ф "Не брати живим"  
13:15Х/ф "Патруль часу"
15:10Х/ф "Елітний загін"
17:10Х/ф "Останні лицарі" 
19:10Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
21:10Х/ф "Ультрафіолет"  
23:10Х/ф "Кістяний томагавк" 
01:30Х/ф "Гангстер"
04:10Х/ф "Особа з шрамом"
07:10Х/ф "Ультрафіолет"  
09:00Х/ф "Кістяний томагавк" 
11:15Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
13:15Х/ф "Бачення"
14:45Х/ф "Невідомий"
16:20Х/ф "Особа з шрамом"
19:15Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
21:10Х/ф "Помста"
23:10Х/ф "Сплячі" 
01:45Х/ф "Стільниковий"
03:20Х/ф "Смертельна зброя 2" 
05:10Х/ф "Я, Франкенштейн" 
07:10Х/ф "Помста"
09:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
11:10Х/ф "Сплячі" 
13:45Х/ф "Стільниковий"
15:30Х/ф "Смертельна зброя 2" 
17:30Х/ф "Я, Франкенштейн" 
19:20Х/ф "Кобра"
21:10Х/ф "Щось"
23:10Х/ф "Мачете"
01:05Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
02:40Х/ф "Останній самурай" 
05:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
07:10Х/ф "Щось"
09:10Х/ф "Кобра"
11:00Х/ф "Мачете"
13:00Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
14:40Х/ф "Останній самурай" 
17:20Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
19:00Х/ф "Вертикальна межа" 
21:10Х/ф "Епоха героїв"  
23:10Х/ф "Ефект колібрі" 
01:10Х/ф "Інтернешнл" 
03:10Х/ф "Бронсон" 
05:10Х/ф "Не брати живим"  
07:10Х/ф "Епоха героїв"  
08:50Х/ф "Вертикальна межа" 
11:05Х/ф "Ефект колібрі" 
12:50Х/ф "Інтернешнл" 
14:55Х/ф "Пік Данте"  
16:50Х/ф "Не брати живим"  
18:50Х/ф "Матриця" 
21:10Х/ф "Таємне вікно" 
23:10Х/ф "Смертельна зброя 3" 
01:35Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
03:30Х/ф "Ультрафіолет"  
05:10Х/ф "Таємне вікно" 
07:10Х/ф "Матриця" 
10:00Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
12:10Х/ф "Смертельна зброя 3" 
14:20Х/ф "Кістяний томагавк" 
17:05Х/ф "Ультрафіолет"  
18:45Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
21:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
23:10Х/ф "Подарунок"
01:10Х/ф "Помста"
02:35Х/ф "Сплячі" 
05:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
07:10Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
10:00Х/ф "Подарунок"
12:10Х/ф "Помста"
14:05Х/ф "Сплячі" 
16:40Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
18:40Х/ф "Матриця: Революція"  
21:10Х/ф "Французький транзит" 
00:00Х/ф "Наввипередки зі смертю" 
01:40Х/ф "Щось"
03:20Х/ф "Мачете"
05:10Х/ф "Кобра"
07:10Х/ф "Матриця: Революція"  
09:25Х/ф "Французький транзит" 
12:00Х/ф "Не відступати і не здаватися" 
13:45Х/ф "Щось"
15:35Х/ф "Мачете"
17:30Х/ф "Кобра"
19:15Х/ф "Чaс пік"
21:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
23:20Х/ф "Залишені"  
01:30Х/ф "Епоха героїв"  
03:10Х/ф "Ефект колібрі" 
05:10Х/ф "Вертикальна межа" 
07:25Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
09:25Х/ф "Чaс пік"
11:20Х/ф "Залишені"  
13:20Х/ф "Епоха героїв"  
15:10Х/ф "Ефект колібрі" 
17:10Х/ф "Вертикальна межа" 
19:20Х/ф "Година пік 2"  
21:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
23:10Х/ф "Каратель"
01:25Х/ф "Таємне вікно" 
03:00Х/ф "Смертельна зброя 3" 
05:10Х/ф "Матриця" 
07:30Х/ф "К-9: Собача робота" 
09:20Х/ф "Година пік 2"  
11:10Х/ф "Каратель"
13:20Х/ф "Таємне вікно" 
15:05Х/ф "Смертельна зброя 3" 
17:10Х/ф "Матриця" 
19:30Х/ф "Година пік 3" 
21:10Х/ф "Пастир"
23:10Х/ф "Мачете вбиває" 
01:20Х/ф "Скарб Амазонки"  
03:10Х/ф "Подарунок"
05:10Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
07:35Х/ф "Пастир"
09:20Х/ф "Година пік 3" 
11:10Х/ф "Мачете вбиває" 
13:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
15:10Х/ф "Подарунок"
17:10Х/ф "Матриця: Перезавантаження" 
19:30Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
21:10Х/ф "База "Клейтон" 
23:10Х/ф "Будинок воскових фігур"  
01:15Х/ф "Французький транзит" 
03:30Х/ф "Наввипередки зі смертю" 
05:10Х/ф "Матриця: Революція"  
07:25Х/ф "База "Клейтон" 
09:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
10:50Х/ф "Будинок воскових фігур"  
12:50Х/ф "Французький транзит" 
15:10Х/ф "У пошуках Пригод"
16:50Х/ф "Матриця: Революція"  
19:05Х/ф "Одним менше"  
21:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
23:10Х/ф "Смертельна зброя 4" 
01:35Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
03:20Х/ф "Чaс пік"
07:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
09:00Х/ф "Одним менше"  
11:05Х/ф "Смертельна зброя 4" 
13:15Х/ф "Скотт Пилигрим проти усіх"  
15:15Х/ф "Залишені"  
17:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
19:05Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
21:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
23:20Х/ф "Затоiчи"
01:25Х/ф "К-9: Собача робота" 
03:30Х/ф "Година пік 2"  
05:10Х/ф "Каратель"
07:20Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
09:25Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
11:30Х/ф "Затоiчи"
13:35Х/ф "Чaс пік"
15:30Х/ф "Година пік 2"  
17:15Х/ф "Година пік 3" 
19:10Х/ф "Нечутливий"
21:10Х/ф "Соломон Кейн"  
23:20Х/ф "Диявол"
01:10Х/ф "Пастир"
03:10Х/ф "Година пік 3" 
05:10Х/ф "Мачете вбиває" 
07:20Х/ф "Соломон Кейн"  
09:20Х/ф "Нечутливий"
11:25Х/ф "Диявол"
13:10Х/ф "Пастир"
15:10Х/ф "Мачете вбиває" 
17:10Х/ф "Не відступати і не здаватися" 
18:55Х/ф "Шпигунські ігри" 
21:10Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
23:10Х/ф "Смертельна битва"
01:10Х/ф "База "Клейтон" 
03:10Х/ф "Будинок воскових фігур"  
05:10Х/ф "Балістика : Екс проти Сивер" 
07:10Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
09:10Х/ф "Смертельна битва"
11:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
13:25Х/ф "База "Клейтон" 
15:25Х/ф "Будинок воскових фігур"  
17:25Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
19:10Х/ф "Таємний гравець"
21:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
23:10Х/ф "Багряні ріки" 
01:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
02:55Х/ф "Смертельна зброя 4" 
05:10Х/ф "Одним менше"  
07:15Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
09:15Х/ф "Таємний гравець"
11:05Х/ф "Багряні ріки" 
13:00Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
14:50Х/ф "Смертельна зброя 4" 
17:00Х/ф "Одним менше"  
19:05Х/ф "Людина-павук" 
21:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
23:10Х/ф "Сіністер 2"  
01:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
03:10Х/ф "Затоiчи"
05:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
07:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
09:00Х/ф "Людина-павук" 
11:05Х/ф "яструб Гудзона"  
12:50Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
14:55Х/ф "Затоiчи"
16:55Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
18:55Х/ф "Гра"
21:10Х/ф "Антіганг"  
23:10Х/ф "Ватиканські записи"  
01:10Х/ф "Соломон Кейн"  
03:20Х/ф "Диявол"
05:10Х/ф "Нечутливий"
07:15Х/ф "Антіганг"  
09:10Х/ф "Гра"
11:35Х/ф "Ватиканські записи"  
13:25Х/ф "Соломон Кейн"  
15:30Х/ф "Диявол"
17:10Х/ф "Нечутливий"
19:10Х/ф "Прискорення"
21:10Х/ф "Невидимий"
23:10Х/ф "Стирач" 
01:10Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
02:55Х/ф "Шпигунські ігри" 
05:10Х/ф "Смертельна битва"
07:10Х/ф "Невидимий"
09:10Х/ф "Прискорення"
11:10Х/ф "Стирач" 
13:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
15:25Х/ф "Смертельна битва"
17:15Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
19:15Х/ф "Пророк"
21:10Х/ф "Годзилла"
23:35Х/ф "Від колиски до могили" 
01:25Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
03:15Х/ф "Багряні ріки" 
05:10Х/ф "Таємний гравець"
07:10Х/ф "Годзилла"
09:35Х/ф "Пророк"
11:20Х/ф "Від колиски до могили" 
13:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
15:10Х/ф "Багряні ріки" 
17:10Х/ф "Таємний гравець"
19:10Х/ф "Розплата"
21:10Х/ф "посейдон"  
23:10Х/ф "Дитя Пітьми" 
01:20Х/ф "Мисливці за розумом"  
03:20Х/ф "Сіністер 2"  
05:10Х/ф "Людина-павук" 
07:25Х/ф "посейдон"  
09:10Х/ф "Розплата"
11:10Х/ф "Дитя Пітьми" 
13:20Х/ф "Мисливці за розумом"  
15:15Х/ф "яструб Гудзона"  
17:05Х/ф "Людина-павук" 
19:15Х/ф "Агент Хамілтон: В інтересах нації"
21:10Х/ф "Зелений Шершень"
23:20Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
01:10Х/ф "Антіганг"  
02:55Х/ф "Гра"
05:10Х/ф "Ватиканські записи"  
07:10Х/ф "Зелений Шершень"
09:20Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
11:10Х/ф "Агент Хамілтон: В інтересах нації"
13:10Х/ф "Антіганг"  
15:10Х/ф "Ватиканські записи"  
17:10Х/ф "Гра"
19:25Х/ф "Агент Хамілтон: Викрадена"  
21:10Х/ф "Петля часу"  
23:15Х/ф "Тренувальний день" 
01:25Х/ф "Невидимий"
03:10Х/ф "Стирач" 
05:10Х/ф "Прискорення"
07:10Х/ф "Петля часу"  
09:20Х/ф "Тренувальний день" 
11:35Х/ф "Агент Хамілтон: Викрадена"  
13:20Х/ф "Невидимий"
15:10Х/ф "Стирач" 
17:10Х/ф "Прискорення"
18:55Х/ф "Людина-павук 2" 
21:10Х/ф "К-19" 
23:35Х/ф "Рембо 4" 
01:10Х/ф "Годзилла"
03:25Х/ф "Від колиски до могили" 
05:10Х/ф "Пророк"
09:10Х/ф "Людина-павук 2" 
11:25Х/ф "Рембо 4" 
13:05Х/ф "Годзилла"
15:30Х/ф "Від колиски до могили" 
17:15Х/ф "Пророк"
18:55Х/ф "Велика гра"
21:10Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
23:10Х/ф "Тобі кінець!"
01:10Х/ф "посейдон"  
03:00Х/ф "Дитя Пітьми" 
05:10Х/ф "Розплата"
06:50Х/ф "К-19" 
07:10Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
09:10Х/ф "Велика гра"
11:30Х/ф "Небезпечна людина"  
13:15Х/ф "посейдон"  
15:10Х/ф "Дитя Пітьми" 
17:20Х/ф "Розплата"
19:10Х/ф "Що приховує брехню"
21:10Х/ф "Корабель-примара"
23:10Х/ф "Втеча"
01:15Х/ф "Зелений Шершень"
03:15Х/ф "Агент Хамілтон: В інтересах нації"
05:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
07:10Х/ф "Корабель-примара"
09:10Х/ф "Що приховує брехню"
11:10Х/ф "Втеча"
13:15Х/ф "Агент Хамілтон: В інтересах нації"
15:15Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
17:10Х/ф "Зелений Шершень"
19:20Х/ф "Іспит"
21:10Х/ф "Висотка"
23:15Х/ф "Пункт Призначення"  
01:10Х/ф "Петля часу"  
03:30Х/ф "Агент Хамілтон: Викрадена"  
05:10Х/ф "Тренувальний день" 
07:20Х/ф "Висотка"
09:25Х/ф "Іспит"
11:15Х/ф "Пункт Призначення"  
13:10Х/ф "Агент Хамілтон: Викрадена"  
15:05Х/ф "Тренувальний день" 
17:15Х/ф "Петля часу"  
19:20Х/ф "16 кварталів"  
21:10Х/ф "Медальйон"
23:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
01:10Х/ф "К-19" 
03:30Х/ф "Рембо 4" 
05:10Х/ф "Людина-павук 2" 
07:25Х/ф "Медальйон"
09:10Х/ф "16 кварталів"  
11:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
13:10Х/ф "К-19" 
15:35Х/ф "Рембо 4" 
17:15Х/ф "Людина-павук 2" 
19:30Х/ф "Анаконда"  
21:10Х/ф "Потяг на Юму" 
23:20Х/ф "Земля мертвих"  
01:10Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
03:10Х/ф "Тобі кінець!"
05:10Х/ф "Велика гра"
07:25Х/ф "Потяг на Юму" 
09:35Х/ф "Земля мертвих"  
11:20Х/ф "Анаконда"  
13:10Х/ф "Ласкаво просимо в рай"
15:10Х/ф "Небезпечна людина"  
17:00Х/ф "Велика гра"
19:15Х/ф "Молода кров"
21:10Х/ф "Три ікси"  
23:25Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
01:25Х/ф "Корабель-примара"
03:05Х/ф "Втеча"
05:10Х/ф "Що приховує брехню"
07:10Х/ф "Три ікси"  
09:25Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
11:15Х/ф "Молода кров"
13:15Х/ф "Втеча"
15:20Х/ф "Що приховує брехню"
17:05Х/ф "Корабель-примара"
18:45Х/ф "Людина-павук 3" 
21:10Х/ф "Будинок марень"
23:10Х/ф "Абсолютне зло"
01:10Х/ф "Висотка"
03:25Х/ф "Пункт Призначення"  
05:10Х/ф "Іспит"
07:10Х/ф "Будинок марень"
09:10Х/ф "Людина-павук 3" 
11:35Х/ф "Танго і Кеш"  
13:25Х/ф "Висотка"
15:30Х/ф "Пункт Призначення"  
17:15Х/ф "Іспит"
19:05Х/ф "Погані хлопці"
21:10Х/ф "Американець"
23:10Х/ф "Блейд"  
01:20Х/ф "Медальйон"
03:20Х/ф "Пункт призначення 2"  
05:10Х/ф "16 кварталів"  
07:10Х/ф "Американець"
09:10Х/ф "Погані хлопці"
11:15Х/ф "Блейд"  
13:20Х/ф "Медальйон"
15:10Х/ф "Пункт призначення 2"  
16:50Х/ф "16 кварталів"  
18:40Х/ф "Погані хлопці 2"  
21:10Х/ф "Джейн бере рушницю" 
23:10Х/ф "Раптова смерть"  
01:10Х/ф "Потяг на Юму" 
03:30Х/ф "Анаконда"  
05:10Х/ф "Земля мертвих"  
07:10Х/ф "Джейн бере рушницю" 
09:10Х/ф "Погані хлопці 2"  
11:45Х/ф "Раптова смерть"  
13:45Х/ф "Анаконда"  
15:20Х/ф "Земля мертвих"  
17:00Х/ф "Потяг на Юму" 
19:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
21:10Х/ф "Бейтаун поза законом"  
23:10Х/ф "Пункт призначення 3"  
01:10Х/ф "Три ікси"  
03:20Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
05:10Х/ф "Молода кров"
07:10Х/ф "Бейтаун поза законом"  
09:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
11:10Х/ф "Пункт призначення 3"  
13:10Х/ф "Три ікси"  
15:20Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
17:10Х/ф "Молода кров"
19:10Х/ф "Месник"
21:10Х/ф "Королівство"
23:10Х/ф "Пункт призначення 4"  
01:10Х/ф "Будинок марень"
03:10Х/ф "Абсолютне зло"
05:10Х/ф "Людина-павук 3" 
07:40Х/ф "Королівство"
09:40Х/ф "Месник"
11:35Х/ф "Пункт призначення 4"  
13:10Х/ф "Будинок марень"
14:50Х/ф "Танго і Кеш"  
16:40Х/ф "Людина-павук 3" 
19:05Х/ф "Сутичка"
21:10Х/ф "Очманіла карта"
23:10Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
01:10Х/ф "Американець"
03:05Х/ф "Блейд"  
05:10Х/ф "Погані хлопці"
07:15Х/ф "Очманіла карта"
09:10Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
11:10Х/ф "Сутичка"
13:15Х/ф "Американець"
15:15Х/ф "Блейд"  
17:25Х/ф "Погані хлопці"
19:30Х/ф "Нокаут"
21:10Х/ф "Великий куш" 
23:10Х/ф "Поліція Майамі : Відділ устоїв"
01:30Х/ф "Джейн бере рушницю" 
03:10Х/ф "Раптова смерть"  
05:10Х/ф "Погані хлопці 2"  
07:40Х/ф "Великий куш" 
09:30Х/ф "Нокаут"
11:10Х/ф "Обман"
13:00Х/ф "Джейн бере рушницю" 
14:45Х/ф "Раптова смерть"  
16:40Х/ф "Погані хлопці 2"  
19:10Х/ф "Різники"  
21:10Х/ф "Ефект колібрі" 
23:10Х/ф "Міські легенди" 
01:20Х/ф "Бейтаун поза законом"  
03:30Х/ф "Пункт призначення 3"  
05:10Х/ф "Неймовірний Халк"  
07:10Х/ф "Ефект колібрі" 
09:10Х/ф "Різники"  
11:10Х/ф "Напролом"
13:10Х/ф "Бейтаун поза законом"  
15:10Х/ф "Пункт призначення 3"  
16:50Х/ф "Неймовірний Халк"  
18:50Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
21:10Х/ф "Механік"
23:10Х/ф "Блейд 2"  
01:25Х/ф "Королівство"
03:40Х/ф "Пункт призначення 4"  
05:10Х/ф "Месник"
07:10Х/ф "Механік"
09:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
11:30Х/ф "Блейд 2"  
13:35Х/ф "Королівство"
15:35Х/ф "Пункт призначення 4"  
17:05Х/ф "Месник"
18:55Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
21:10Х/ф "Нестримні"
23:10Х/ф "Самовілля"
01:10Х/ф "Очманіла карта"
03:05Х/ф "Сутичка"
05:10Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
07:10Х/ф "Нестримні"
09:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
11:25Х/ф "Самовілля"
13:20Х/ф "Сутичка"
15:25Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
17:20Х/ф "Очманіла карта"
19:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
21:10Х/ф "Нестримні 2"
23:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
01:10Х/ф "Великий куш" 
02:50Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
05:10Х/ф "Нокаут"
07:10Х/ф "Нестримні 2"
09:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
11:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
13:10Х/ф "Великий куш" 
15:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
17:30Х/ф "Нокаут"
19:20Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
21:10Х/ф "Нестримні 3"
23:25Х/ф "Хелловін" 
01:25Х/ф "Ефект колібрі" 
03:25Х/ф "Міські легенди" 
05:10Х/ф "Різники"  
07:10Х/ф "Нестримні 3"
09:25Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
11:10Х/ф "Хелловін" 
13:10Х/ф "Ефект колібрі" 
15:00Х/ф "Напролом"
17:00Х/ф "Різники"  
19:00Х/ф "Ведмежатник"  
21:10Х/ф "Призвідники"
23:10Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
01:10Х/ф "Механік"
03:05Х/ф "Блейд 2"  
07:25Х/ф "Призвідники"
09:10Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
11:05Х/ф "Ведмежатник"  
13:15Х/ф "Механік"
14:55Х/ф "Блейд 2"  
17:00Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
19:15Х/ф "Великі гроші"  
21:10Х/ф "Напролом"
23:10Х/ф "Похоронений живцем"
01:10Х/ф "Нестримні"
03:10Х/ф "Самовілля"
05:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
07:25Х/ф "Напролом"
09:10Х/ф "Великі гроші"  
11:10Х/ф "Похоронений живцем"
13:05Х/ф "Нестримні"
14:55Х/ф "Самовілля"
16:45Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
19:00Х/ф "Шостий день" 
21:10Х/ф "Наймані вбивці"
23:35Х/ф "Щось"
01:35Х/ф "Нестримні 2"
03:15Х/ф "Напад на 13-й відділок"
05:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
07:10Х/ф "Наймані вбивці"
09:30Х/ф "Шостий день" 
11:40Х/ф "Щось"
13:35Х/ф "Нестримні 2"
15:25Х/ф "Напад на 13-й відділок"
17:20Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
19:20Х/ф "Майор Пейн"  
21:10Х/ф "Дванадцять" 
23:10Х/ф "Доказ смерті"  
01:10Х/ф "Нестримні 3"
03:15Х/ф "Хелловін" 
05:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
07:10Х/ф "Дванадцять" 
09:10Х/ф "Майор Пейн"  
11:10Х/ф "Останній бойскаут"  
13:10Х/ф "Нестримні 3"
15:25Х/ф "Хелловін" 
17:25Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
19:10Х/ф "Злочинець"
21:10Х/ф "Транссибірський експрес"
23:10Х/ф "Денне світло"
01:10Х/ф "Призвідники"
02:55Х/ф "Ведмежатник"  
05:10Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
07:10Х/ф "Транссибірський експрес"
09:10Х/ф "Злочинець"
11:10Х/ф "Денне світло"
13:10Х/ф "Ведмежатник"  
15:20Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
17:20Х/ф "Призвідники"
19:10Х/ф "Таємне вікно" 
21:10Х/ф "Коломбиана"  
23:15Х/ф "Сукупність брехні"  
01:40Х/ф "Напролом"
03:15Х/ф "Похоронений живцем"
05:10Х/ф "Великі гроші"  
07:10Х/ф "Коломбиана"  
09:10Х/ф "Таємне вікно" 
11:10Х/ф "Сукупність брехні"  
13:25Х/ф "Напролом"
15:25Х/ф "Похоронений живцем"
17:10Х/ф "Великі гроші"  
19:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
21:10Х/ф "1408" 
23:10Х/ф "Мачете"
01:10Х/ф "Наймані вбивці"
03:20Х/ф "Щось"
05:10Х/ф "Шостий день" 
07:20Х/ф "1408" 
09:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
10:50Х/ф "Мачете"
12:40Х/ф "Наймані вбивці"
15:00Х/ф "Щось"
16:55Х/ф "Шостий день" 
19:05Х/ф "Інтернешнл" 
21:10Х/ф "Я, Олексій Кросс"  
23:10Х/ф "Таємний гравець"
01:10Х/ф "Дванадцять" 
03:00Х/ф "Доказ смерті"  
05:10Х/ф "Майор Пейн"  
07:10Х/ф "Я, Олексій Кросс"  
09:10Х/ф "Таємний гравець"
11:10Х/ф "Інтернешнл" 
13:20Х/ф "Дванадцять" 
15:10Х/ф "Останній бойскаут"  
17:10Х/ф "Майор Пейн"  
19:05Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
21:10Х/ф "посейдон"  
23:10Х/ф "Відчайдушний"
01:15Х/ф "Транссибірський експрес"
03:05Х/ф "Денне світло"
05:10Х/ф "Злочинець"
07:10Х/ф "посейдон"  
09:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
11:15Х/ф "Відчайдушний"
13:10Х/ф "Транссибірський експрес"
15:10Х/ф "Денне світло"
17:10Х/ф "Злочинець"
19:10Х/ф "Падіння Лондона" 
21:10Х/ф "Зворотна тяга"  
23:30Х/ф "Експеримент: Зло" 
01:15Х/ф "Коломбиана"  
03:00Х/ф "Сукупність брехні"  
05:10Х/ф "Таємне вікно" 
07:10Х/ф "Зворотна тяга"  
09:35Х/ф "Падіння Лондона" 
11:20Х/ф "Експеримент: Зло" 
13:10Х/ф "Коломбиана"  
15:10Х/ф "Сукупність брехні"  
17:25Х/ф "Таємне вікно" 
19:15Х/ф "К-9: Собача робота" 
21:10Х/ф "Елітний загін"
23:20Х/ф "Планета Страху"  
01:25Х/ф "1408" 
03:10Х/ф "Мачете"
05:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
07:10Х/ф "Елітний загін"
09:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
11:10Х/ф "Горець"  
13:20Х/ф "1408" 
15:20Х/ф "Мачете"
17:20Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
19:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
21:10Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
23:10Х/ф "Поліцейська історія"
01:10Х/ф "Я, Олексій Кросс"  
02:55Х/ф "Інтернешнл" 
05:10Х/ф "Таємний гравець"
07:10Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
09:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
11:10Х/ф "Поліцейська історія"
13:10Х/ф "Інтернешнл" 
15:15Х/ф "Таємний гравець"
17:10Х/ф "Я, Олексій Кросс"  
19:00Х/ф "Поза увагою"  
21:10Х/ф "Місія "Серенити" 
23:25Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
01:30Х/ф "посейдон"  
03:10Х/ф "Відчайдушний"
05:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
07:15Х/ф "Місія "Серенити" 
09:20Х/ф "Поза увагою"  
11:30Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
13:25Х/ф "посейдон"  
15:15Х/ф "Відчайдушний"
17:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
19:20Х/ф "Чaс пік"
21:10Х/ф "Будинок воскових фігур"  
23:10Х/ф "Мачете вбиває" 
01:10Х/ф "Зворотна тяга"  
03:25Х/ф "Експеримент: Зло" 
05:10Х/ф "Падіння Лондона" 
07:10Х/ф "Будинок воскових фігур"  
09:10Х/ф "Чaс пік"
11:10Х/ф "Мачете вбиває" 
13:10Х/ф "Зворотна тяга"  
15:35Х/ф "Експеримент: Зло" 
17:20Х/ф "Падіння Лондона" 
19:10Х/ф "Нечутливий"
21:10Х/ф "Янголи Чарлі"
23:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
01:10Х/ф "Елітний загін"
03:10Х/ф "Планета Страху"  
05:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
07:10Х/ф "Янголи Чарлі"
09:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
11:10Х/ф "Нечутливий"
13:10Х/ф "Елітний загін"
15:10Х/ф "Горець"  
17:20Х/ф "К-9: Собача робота" 
19:20Х/ф "Ультрафіолет"  
21:10Х/ф "Особа з шрамом"
00:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
01:50Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
03:25Х/ф "Поліцейська історія"
05:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
07:10Х/ф "Особа з шрамом"
10:10Х/ф "Ультрафіолет"  
12:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
13:50Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
15:30Х/ф "Поліцейська історія"
17:25Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
19:25Х/ф "Захоплення"
21:10Х/ф "База "Клейтон" 
23:10Х/ф "Лорд Дракон" 
01:10Х/ф "Місія "Серенити" 
03:10Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
05:10Х/ф "Поза увагою"  
07:20Х/ф "База "Клейтон" 
09:10Х/ф "Захоплення"
11:10Х/ф "Лорд Дракон" 
13:05Х/ф "Місія "Серенити" 
15:10Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
17:05Х/ф "Поза увагою"  
19:15Х/ф "Залишені"  
21:10Х/ф "Не брати живим"  
23:15Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
01:25Х/ф "Будинок воскових фігур"  
03:15Х/ф "Мачете вбиває" 
05:10Х/ф "Чaс пік"
07:10Х/ф "Не брати живим"  
09:10Х/ф "Залишені"  
11:10Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
13:20Х/ф "Будинок воскових фігур"  
15:20Х/ф "Мачете вбиває" 
17:20Х/ф "Чaс пік"
19:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
21:10Х/ф "Час відьом"  
23:10Х/ф "Поліцейська історія 2"
01:30Х/ф "Янголи Чарлі"
03:10Х/ф "Нечутливий"
05:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
07:10Х/ф "Час відьом"  
09:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
11:10Х/ф "Поліцейська історія 2"
13:20Х/ф "Нечутливий"
15:20Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
17:10Х/ф "Янголи Чарлі"
19:10Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"  
21:10Х/ф "Ловець снів"  
23:40Х/ф "Одним менше"  
01:50Х/ф "Обличчя ангела"
03:30Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
05:10Х/ф "Ультрафіолет"  
09:10Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"  
11:10Х/ф "Одним менше"  
13:15Х/ф "Особа з шрамом"
16:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
17:50Х/ф "Ультрафіолет"  
19:30Х/ф "Година пік 2"  
21:10Х/ф "Каратель"
23:35Х/ф "Наввипередки зі смертю" 
01:30Х/ф "База "Клейтон" 
03:10Х/ф "Лорд Дракон" 
05:10Х/ф "Захоплення"
06:50Х/ф "Ловець снів"  
07:10Х/ф "Каратель"
09:25Х/ф "Година пік 2"  
11:10Х/ф "Тінь"
13:10Х/ф "База "Клейтон""
15:10Х/ф "Лорд Дракон" 
17:10Х/ф "Захоплення"
19:05Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
21:10Х/ф "Ангелы Чарлі: тільки вперед" 
23:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
01:10Х/ф "Не брати живим"  
03:05Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
05:10Х/ф "Залишені"  
07:10Х/ф "Ангелы Чарлі: тільки вперед" 
09:05Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
10:55Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
13:00Х/ф "Не брати живим"  
15:00Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
17:05Х/ф "Залишені"  
19:00Х/ф "Вертикальна межа" 
21:10Х/ф "Останній самурай" 
00:05Х/ф "Диявол"
01:35Х/ф "Час відьом"  
03:10Х/ф "Поліцейська історія 2"
05:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
07:10Х/ф "Останній самурай" 
10:00Х/ф "Вертикальна межа" 
12:10Х/ф "Диявол"
13:40Х/ф "Час відьом"  
15:20Х/ф "Поліцейська історія 2"
17:30Х/ф "Скарб Амазонки"  
19:20Х/ф "Вуличний боєць"
21:10Х/ф "Гангстер"
00:00Х/ф "Бачення"
01:30Х/ф "Ловець снів"  
03:40Х/ф "Обман"
05:10Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"  
07:10Х/ф "Затоiчи"
09:15Х/ф "Вуличний боєць"
11:10Х/ф "Бачення"
12:45Х/ф "Ловець снів"  
15:10Х/ф "Одним менше"  
17:15Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"  
19:15Х/ф "Королівство"
21:10Х/ф "Кістяний томагавк" 
23:40Х/ф "Бронсон" 
01:30Х/ф "Каратель"
03:30Х/ф "Наввипередки зі смертю" 
05:10Х/ф "Година пік 2"  
07:05Х/ф "Кістяний томагавк" 
09:20Х/ф "Королівство"
11:15Х/ф "Колонія"
12:55Х/ф "Каратель"
15:05Х/ф "Мис страху"
17:20Х/ф "Година пік 2"  
19:00Х/ф "Три ікси"  
21:10Х/ф "Багряні ріки" 
23:10Х/ф "Справжня МакКой"  
01:20Х/ф "Ангелы Чарлі: тільки вперед" 
03:05Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
05:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
07:10Х/ф "Багряні ріки" 
09:10Х/ф "Три ікси"  
11:20Х/ф "Справжня МакКой"  
13:15Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
15:20Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
17:15Х/ф "Ангелы Чарлі: тільки вперед" 
19:15Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
21:10Х/ф "Конан-варвар"
23:20Х/ф "Мисливці за головами"
01:10Х/ф "Останній самурай" 
03:40Х/ф "Диявол"
05:10Х/ф "Вертикальна межа" 
07:20Х/ф "Конан-варвар"
09:25Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
11:15Х/ф "Мисливці за головами"
13:10Х/ф "Вертикальна межа" 
15:20Х/ф "Диявол"
16:50Х/ф "Останній самурай" 
19:30Х/ф "Година пік 3" 
21:10Х/ф "Гра"
23:20Х/ф "Щось"
01:10Х/ф "Гангстер"
03:45Х/ф "Бачення"
05:10Х/ф "Вуличний боєць"
07:10Х/ф "Гра"
09:35Х/ф "Година пік 3" 
11:20Х/ф "Щось"
13:20Х/ф "Затоiчи"
15:30Х/ф "Бачення"
17:20Х/ф "Вуличний боєць"
19:20Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
21:10Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки" 
23:30Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
01:25Х/ф "Кістяний томагавк" 
03:35Х/ф "Бронсон" 
05:10Х/ф "Королівство"
07:10Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки" 
09:30Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
11:30Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
13:10Х/ф "Кістяний томагавк" 
15:25Х/ф "Колонія"
17:10Х/ф "Королівство"
19:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
21:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
23:35Х/ф "Я, Франкенштейн" 
01:25Х/ф "Багряні ріки" 
03:10Х/ф "Справжня МакКой"  
05:10Х/ф "Три ікси"  
07:20Х/ф "Шпигунські ігри" 
09:35Х/ф "Мисливці за розумом"  
11:35Х/ф "Я, Франкенштейн" 
13:20Х/ф "Багряні ріки" 
15:15Х/ф "Справжня МакКой"  
17:15Х/ф "Три ікси"  
19:25Х/ф "Епоха героїв"  
21:10Х/ф "На гребені хвилі"  
23:30Х/ф "Невідомий"
01:20Х/ф "Конан-варвар"
03:15Х/ф "Мисливці за головами"
05:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
07:10Х/ф "На гребені хвилі"  
09:30Х/ф "Епоха героїв"  
11:30Х/ф "Невідомий"
13:10Х/ф "Конан-варвар"
15:20Х/ф "Мисливці за головами"
17:20Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень" 
19:20Х/ф "Пастир"
21:10Х/ф "Сплячі" 
23:45Х/ф "Помста"
01:20Х/ф "Гра"
03:25Х/ф "Щось"
07:10Х/ф "Сплячі" 
10:05Х/ф "Пастир"
11:40Х/ф "Помста"
13:15Х/ф "Гра"
15:30Х/ф "Щось"
17:20Х/ф "Година пік 3" 
19:00Х/ф "Велика гра"
21:10Х/ф "Людина-павук" 
23:10Х/ф "Горець"  
01:15Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки" 
03:40Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
05:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
07:10Х/ф "Людина-павук" 
09:20Х/ф "Велика гра"
11:35Х/ф "Горець"  
13:40Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
15:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
17:05Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки" 
19:20Х/ф "16 кварталів"  
21:10Х/ф "Людина-павук 2" 
23:25Х/ф "Корабель-примара"
01:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
03:30Х/ф "Я, Франкенштейн" 
05:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
07:10Х/ф "Людина-павук 2" 
09:25Х/ф "16 кварталів"  
11:15Х/ф "Корабель-примара"
13:10Х/ф "Шпигунські ігри" 
15:25Х/ф "Я, Франкенштейн" 
17:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
19:10Х/ф "Що приховує брехню"
21:10Х/ф "Людина-павук 3" 
00:00Х/ф "Будинок навпроти"
01:35Х/ф "На гребені хвилі"  
03:35Х/ф "Невідомий"
05:10Х/ф "Епоха героїв"  
07:10Х/ф "Людина-павук 3" 
10:00Х/ф "Що приховує брехню"
11:40Х/ф "У пошуках Пригод"
13:20Х/ф "На гребені хвилі"  
15:30Х/ф "Невідомий"
17:10Х/ф "Епоха героїв"  
19:10Х/ф "Коломбиана"  
21:10Х/ф "Боги Єгипту" 
23:25Х/ф "Антіганг"  
01:10Х/ф "Сплячі" 
03:35Х/ф "Помста"
05:10Х/ф "Пастир"
07:10Х/ф "Боги Єгипту" 
09:25Х/ф "Антіганг"  
11:05Х/ф "Коломбиана"  
13:00Х/ф "Сплячі" 
15:35Х/ф "Помста"
17:10Х/ф "Пастир"
19:10Х/ф "Смертельна зброя"
21:10Х/ф "Соломон Кейн"  
23:10Х/ф "Небезпечна людина"  
01:05Х/ф "Людина-павук" 
03:05Х/ф "Велика гра"
05:10Х/ф "Горець"  
07:15Х/ф "Соломон Кейн"  
09:05Х/ф "Смертельна зброя"
11:10Х/ф "Небезпечна людина"  
12:50Х/ф "Людина-павук" 
15:05Х/ф "Горець"  
17:10Х/ф "Велика гра"
19:25Х/ф "Іспит"
21:10Х/ф "Астрал"  
23:10Х/ф "Розплата"
01:10Х/ф "Людина-павук 2" 
03:35Х/ф "Корабель-примара"
05:10Х/ф "16 кварталів"  
07:10Х/ф "Астрал"  
09:10Х/ф "Іспит"
11:10Х/ф "Розплата"
13:10Х/ф "Людина-павук 2" 
15:25Х/ф "Корабель-примара"
17:10Х/ф "16 кварталів"  
19:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
21:10Х/ф "Від колиски до могили" 
23:10Х/ф "Петля часу"  
01:15Х/ф "Людина-павук 3" 
03:35Х/ф "Будинок навпроти"
05:10Х/ф "Що приховує брехню"
07:10Х/ф "Від колиски до могили" 
09:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
11:10Х/ф "Петля часу"  
13:15Х/ф "Людина-павук 3" 
15:40Х/ф "У пошуках Пригод"
17:25Х/ф "Що приховує брехню"
19:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
21:10Х/ф "Агент Хамілтон: В інтересах нації"
23:10Х/ф "Горець 2" 
01:10Х/ф "Боги Єгипту" 
03:15Х/ф "Коломбиана"  
05:10Х/ф "Антіганг"  
07:10Х/ф "Агент Хамілтон: В інтересах нації"
09:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
11:10Х/ф "Горець 2" 
13:10Х/ф "Коломбиана"  
15:10Х/ф "Антіганг"  
17:05Х/ф "Боги Єгипту" 
19:20Х/ф "Американець"
21:10Х/ф "Ми були солдатами" 
23:35Х/ф "Голодний кролик атакує"  
01:30Х/ф "Соломон Кейн"  
03:30Х/ф "Небезпечна людина"  
05:10Х/ф "Смертельна зброя"
07:10Х/ф "Ми були солдатами" 
09:35Х/ф "Американець"
11:30Х/ф "Голодний кролик атакує"  
13:25Х/ф "Соломон Кейн"  
15:25Х/ф "Небезпечна людина"  
17:20Х/ф "Смертельна зброя"
19:20Х/ф "Великий куш" 
21:10Х/ф "Патруль часу"
23:10Х/ф "Невидимий"
01:10Х/ф "Астрал"  
03:20Х/ф "Розплата"
05:10Х/ф "Іспит"
07:10Х/ф "Патруль часу"
09:10Х/ф "Великий куш" 
11:10Х/ф "Невидимий"
13:10Х/ф "Астрал"  
15:10Х/ф "Розплата"
17:10Х/ф "Іспит"
19:10Х/ф "Месник"
21:10Х/ф "Тривожний виклик"  
23:10Х/ф "Погані хлопці"
01:15Х/ф "Від колиски до могили" 
03:05Х/ф "Петля часу"  
05:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
07:10Х/ф "Тривожний виклик"  
09:10Х/ф "Месник"
11:10Х/ф "Погані хлопці"
13:15Х/ф "Від колиски до могили" 
15:05Х/ф "Петля часу"  
17:10Х/ф "Меркурій в небезпеці"  
19:10Х/ф "Смертельна зброя 2" 
21:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю"
23:10Х/ф "Погані хлопці 2"  
01:40Х/ф "Агент Хамілтон: В інтересах нації"
03:25Х/ф "Міські легенди" 
05:10Х/ф "Горець 2" 
07:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю"
08:50Х/ф "Смертельна зброя 2" 
10:50Х/ф "Погані хлопці 2"  
13:25Х/ф "Агент Хамілтон: В інтересах нації"
15:20Х/ф "Горець 2" 
17:20Х/ф "Напад на 13-й відділок"
19:15Х/ф "Різники"  
21:10Х/ф "Смертельна битва"
23:10Х/ф "Ватиканські записи"  
01:10Х/ф "Ми були солдатами" 
03:25Х/ф "Голодний кролик атакує"  
05:10Х/ф "Американець"
07:10Х/ф "Смертельна битва"
09:10Х/ф "Різники"  
11:10Х/ф "Ватиканські записи"  
13:10Х/ф "Ми були солдатами" 
15:35Х/ф "Голодний кролик атакує"  
17:25Х/ф "Американець"
19:15Х/ф "Молода кров"
21:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
23:10Х/ф "Земля мертвих"  
01:10Х/ф "Патруль часу"
03:20Х/ф "Невидимий"
05:10Х/ф "Великий куш" 
07:10Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
09:10Х/ф "Молода кров"
11:10Х/ф "Земля мертвих"  
13:10Х/ф "Патруль часу"
15:10Х/ф "Невидимий"
17:10Х/ф "Великий куш" 
19:05Х/ф "Сутичка"
21:10Х/ф "Агент Хамілтон: Викрадена"  
23:10Х/ф "Кобра"
01:10Х/ф "Тривожний виклик"  
03:05Х/ф "Погані хлопці"
05:10Х/ф "Месник"
07:10Х/ф "Агент Хамілтон: Викрадена"  
09:10Х/ф "Сутичка"
11:15Х/ф "Кобра"
13:10Х/ф "Месник"
15:10Х/ф "Погані хлопці"
17:15Х/ф "Тривожний виклик"  
19:05Х/ф "Зелений Шершень"
21:10Х/ф "Нестримний"
23:00Х/ф "Потяг на Юму" 
01:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю"
02:45Х/ф "Погані хлопці 2"  
05:10Х/ф "Смертельна зброя 2" 
07:15Х/ф "Нестримний"
09:00Х/ф "Зелений Шершень"
11:05Х/ф "Потяг на Юму" 
13:15Х/ф "Ласкаво просимо до раю"
14:55Х/ф "Погані хлопці 2"  
17:25Х/ф "Смертельна зброя 2" 
19:30Х/ф "Прискорення"
21:10Х/ф "К-19" 
23:35Х/ф "Впусти мене. Сага"  
01:40Х/ф "Смертельна битва"
03:30Х/ф "Ватиканські записи"  
05:10Х/ф "Різники"  
07:10Х/ф "К-19" 
09:35Х/ф "Прискорення"
11:20Х/ф "Впусти мене. Сага"  
13:25Х/ф "Смертельна битва"
15:20Х/ф "Ватиканські записи"  
17:15Х/ф "Різники"  
19:15Х/ф "Нокаут"
21:10Х/ф "Ворон"
23:10Х/ф "Останній кіногерой" 
01:30Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
03:30Х/ф "Земля мертвих"  
05:10Х/ф "Молода кров"
07:10Х/ф "Ворон"
09:10Х/ф "Останній кіногерой" 
11:35Х/ф "Нокаут"
13:25Х/ф "Смертельна битва 2: Винищування" 
15:20Х/ф "Земля мертвих"  
17:10Х/ф "Молода кров"
19:05Х/ф "Смертельна зброя 3" 
21:10Х/ф "Джейн бере рушницю" 
23:10Х/ф "Будинок марень"
01:10Х/ф "Агент Хамілтон: Викрадена"  
03:10Х/ф "Кобра"
05:10Х/ф "Сутичка"
07:25Х/ф "Джейн бере рушницю" 
09:25Х/ф "Смертельна зброя 3" 
11:30Х/ф "Будинок марень"
13:20Х/ф "Агент Хамілтон: Викрадена"  
15:15Х/ф "Кобра"
17:10Х/ф "Сутичка"
19:25Х/ф "Анаконда"  
21:10Х/ф "Блейд"  
23:20Х/ф "Тобі кінець!"
01:10Х/ф "Нестримний"
03:00Х/ф "Потяг на Юму" 
05:10Х/ф "Зелений Шершень"
07:15Х/ф "Блейд"  
09:30Х/ф "Анаконда"  
11:20Х/ф "Людина пітьми"
13:15Х/ф "Нестримний"
15:10Х/ф "Потяг на Юму" 
17:20Х/ф "Зелений Шершень"
19:25Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
21:10Х/ф "Блейд 2"  
23:15Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
01:10Х/ф "Прискорення"
02:45Х/ф "К-19" 
05:10Х/ф "Впусти мене. Сага"  
07:10Х/ф "Блейд 2"  
09:15Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
11:05Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
12:50Х/ф "Прискорення"
14:35Х/ф "Впусти мене. Сага"  
16:35Х/ф "К-19" 
19:00Х/ф "Тренувальний день" 
21:10Х/ф "Очманіла карта"
23:10Х/ф "яструб Гудзона"  
01:10Х/ф "Ворон"
03:00Х/ф "Останній кіногерой" 
05:10Х/ф "Нокаут"
07:10Х/ф "Очманіла карта"
09:10Х/ф "яструб Гудзона"  
11:10Х/ф "Тренувальний день" 
13:25Х/ф "Нокаут"
15:10Х/ф "Останній кіногерой" 
17:30Х/ф "Ворон"
19:25Х/ф "Призвідники"
21:10Х/ф "Людина-метелик"
23:20Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
01:10Х/ф "Джейн бере рушницю" 
03:10Х/ф "Будинок марень"
05:10Х/ф "Смертельна зброя 3" 
07:20Х/ф "Людина-метелик"
09:35Х/ф "Призвідники"
11:25Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
13:15Х/ф "Джейн бере рушницю" 
15:15Х/ф "Будинок марень"
17:10Х/ф "Смертельна зброя 3" 
19:20Х/ф "Напролом"
21:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
23:30Х/ф "Похмурі небеса"  
01:20Х/ф "Блейд"  
03:30Х/ф "Тобі кінець!"
05:10Х/ф "Анаконда"  
07:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
09:30Х/ф "Напролом"
11:20Х/ф "Похмурі небеса"  
13:10Х/ф "Блейд"  
15:25Х/ф "Людина пітьми"
17:25Х/ф "Анаконда"  
19:15Х/ф "Майор Пейн"  
21:10Х/ф "Механік: Воскресіння"
23:10Х/ф "Щось"
01:10Х/ф "Блейд 2"  
03:25Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
05:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
07:10Х/ф "Механік: Воскресіння"
09:10Х/ф "Майор Пейн"  
11:10Х/ф "Щось"
13:10Х/ф "Блейд 2"  
15:20Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"
17:10Х/ф "Перевізник: Спадщина"  
18:55Х/ф "Смертельна зброя 4" 
21:10Х/ф "Пророк"
23:10Х/ф "Щось"
01:10Х/ф "Очманіла карта"
03:00Х/ф "Тренувальний день" 
05:10Х/ф "яструб Гудзона"  
07:10Х/ф "Пророк"
09:10Х/ф "Смертельна зброя 4" 
11:25Х/ф "Щось"
13:15Х/ф "Очманіла карта"
15:00Х/ф "яструб Гудзона"  
16:45Х/ф "Тренувальний день" 
18:55Х/ф "Сукупність брехні"  
21:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
23:25Х/ф "Бейтаун поза законом"  
01:10Х/ф "Людина-метелик"
03:35Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
05:10Х/ф "Призвідники"
07:10Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
09:30Х/ф "Сукупність брехні"  
12:10Х/ф "Бейтаун поза законом"  
14:00Х/ф "Людина-метелик"
16:10Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд" 
17:45Х/ф "Призвідники"
19:25Х/ф "Ефект колібрі" 
21:10Х/ф "Злочинець"
23:15Х/ф "Заборонена зона"
01:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
03:20Х/ф "Похмурі небеса"  
05:10Х/ф "Напролом"
07:10Х/ф "Злочинець"
09:20Х/ф "Ефект колібрі" 
11:20Х/ф "Заборонена зона"
13:10Х/ф "Не спійманий, не злодій"  
15:30Х/ф "Похмурі небеса"  
17:20Х/ф "Напролом"
19:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
21:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
23:10Х/ф "Вуличний боєць"
01:10Х/ф "Механік: Воскресіння"
03:15Х/ф "Щось"
05:10Х/ф "Майор Пейн"  
07:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
09:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
11:15Х/ф "Вуличний боєць"
13:10Х/ф "Майор Пейн"  
15:10Х/ф "Щось"
17:10Х/ф "Механік: Воскресіння"
19:00Х/ф "Ведмежатник"  
21:10Х/ф "Великі гроші"  
23:10Х/ф "Поліція Майамі : Відділ устоїв"
01:30Х/ф "Пророк"
03:20Х/ф "Щось"
07:35Х/ф "Великі гроші"  
09:40Х/ф "Ведмежатник"  
12:00Х/ф "Поліція Майамі : Відділ устоїв"
14:30Х/ф "Щось"
16:30Х/ф "Смертельна зброя 4" 
19:05Х/ф "Місія "Серенити""
21:10Х/ф "Інтернешнл" 
23:20Х/ф "Мачете вбиває" 
01:15Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
03:25Х/ф "Бейтаун поза законом"  
05:10Х/ф "Сукупність брехні"  
07:35Х/ф "Інтернешнл" 
10:05Х/ф "Місія "Серенити" 
12:15Х/ф "Мачете вбиває" 
14:15Х/ф "Проповідник з кулеметом" 
16:40Х/ф "Сукупність брехні"  
19:05Х/ф "Нестримні"
21:10Х/ф "Дикий дикий Захід"
23:20Х/ф "Похоронений живцем"
01:20Х/ф "Злочинець"
03:20Х/ф "Заборонена зона"
05:10Х/ф "Ефект колібрі" 
07:10Х/ф "Дикий дикий Захід"
09:10Х/ф "Похоронений живцем"
11:10Х/ф "Нестримні"
13:10Х/ф "Злочинець"
15:20Х/ф "Заборонена зона"
17:10Х/ф "Ефект колібрі" 
19:10Х/ф "База "Клейтон" 
21:10Х/ф "Таємний гравець"
23:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
01:20Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
03:10Х/ф "Вуличний боєць"
05:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
07:10Х/ф "Таємний гравець"
09:10Х/ф "База "Клейтон" 
11:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
13:10Х/ф "Швидкість: Автобус 657"  
15:10Х/ф "Вуличний боєць"
17:10Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
19:20Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
21:10Х/ф "Пік Данте"  
23:10Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
01:10Х/ф "Великі гроші"  
03:00Х/ф "Ведмежатник"  
05:10Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
07:30Х/ф "Пік Данте"  
09:25Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
11:05Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
12:55Х/ф "Великі гроші"  
14:50Х/ф "Поліція Майамі: Відділ устоїв"
17:10Х/ф "Ведмежатник"  
19:20Х/ф "Я, Олексій Кросс"  
21:10Х/ф "Шостий день" 
23:30Х/ф "Дванадцять" 
01:15Х/ф "Інтернешнл" 
03:15Х/ф "Мачете вбиває" 
05:10Х/ф "Місія "Серенити" 
07:15Х/ф "Шостий день" 
09:25Х/ф "Я, Олексій Кросс"  
11:15Х/ф "Дванадцять" 
13:10Х/ф "Інтернешнл" 
15:15Х/ф "Мачете вбиває" 
17:10Х/ф "Місія "Серенити" 
19:15Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
21:10Х/ф "Гість"
23:10Х/ф "Колонія"
01:10Х/ф "Дикий дикий Захід"
03:10Х/ф "Нестримні"
05:10Х/ф "Похоронений живцем"
07:10Х/ф "Гість"
09:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
11:10Х/ф "Колонія"
13:10Х/ф "Нестримні"
15:10Х/ф "Похоронений живцем"
17:10Х/ф "Дикий дикий Захід"
19:10Х/ф "Нечутливий"
21:10Х/ф "Падіння Олімпу"
23:25Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
01:20Х/ф "Таємний гравець"
03:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
05:10Х/ф "База "Клейтон" 
07:10Х/ф "Падіння Олімпу"
09:20Х/ф "Нечутливий"
11:20Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
13:10Х/ф "Таємний гравець"
15:10Х/ф "Останній мисливець на відьом"  
17:10Х/ф "База "Клейтон" 
19:05Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
21:10Х/ф "Падіння Лондона" 
23:10Х/ф "Доказ смерті"  
01:20Х/ф "Пік Данте"  
03:15Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
05:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
07:10Х/ф "Падіння Лондона" 
09:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
11:15Х/ф "Танго і Кеш"  
13:10Х/ф "Будинок у кінці вулиці"  
15:10Х/ф "Пік Данте"  
17:10Х/ф "Балістика: Екс проти Сивер" 
19:10Х/ф "Нестримні 2"
21:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
23:10Х/ф "Американський психопат"
01:10Х/ф "Шостий день" 
03:20Х/ф "Дванадцять" 
05:10Х/ф "Я, Олексій Кросс"  
07:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
09:10Х/ф "Американський психопат"
11:10Х/ф "Нестримні 2"
13:10Х/ф "Шостий день" 
15:20Х/ф "Дванадцять" 
17:10Х/ф "Я, Олексій Кросс"  
19:10Х/ф "Час відьом"  
21:10Х/ф "Не брати живим"  
23:25Х/ф "Ганнібал: Сходження"  
01:40Х/ф "Гість"
03:25Х/ф "Колонія"
05:10Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
07:10Х/ф "Не брати живим"  
09:15Х/ф "Час відьом"  
11:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
13:10Х/ф "Гість"
15:10Х/ф "Колонія"
17:05Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"  
18:55Х/ф "Останній кіногерой" 
21:10Х/ф "Захоплення"
23:10Х/ф "Елітний загін"
01:15Х/ф
03:20Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
05:10Х/ф "Нечутливий"
07:10Х/ф "Захоплення"
09:10Х/ф "Останній кіногерой" 
11:25Х/ф "Елітний загін"
13:25Х/ф
15:30Х/ф "Викрадення Фреді Хайнекена"  
17:15Х/ф "Нечутливий"
19:15Х/ф "посейдон"  
21:10Х/ф "Поза увагою"  
23:25Х/ф "Абсолютне зло"
01:10Х/ф "Падіння Лондона" 
03:00Х/ф "Доказ смерті"  
05:10Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
07:15Х/ф "Поза увагою"  
09:25Х/ф "посейдон"  
11:15Х/ф "Втеча"
13:20Х/ф "Падіння Лондона" 
15:10Х/ф "Танго і Кеш"  
17:05Х/ф "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів"
19:10Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"  
21:10Х/ф
23:10Х/ф "Шакал"
01:30Х/ф "Американський психопат"
03:20Х/ф "Нестримні 2"
05:10Х/ф "К-9: Собача робота" 
07:10Х/ф
09:10Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"  
11:10Х/ф "Шакал"
13:25Х/ф "Нестримні 2"
15:20Х/ф "К-9: Собача робота" 
17:15Х/ф "Американський психопат"
19:15Х/ф "Мисливці за головами"
21:10Х/ф "Ю-571"  
23:20Х/ф "Мла"
01:30Х/ф "Не брати живим"  
03:30Х/ф "Час відьом"  
05:10Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
07:10Х/ф "Ю-571"  
09:20Х/ф "Мисливці за головами"
11:10Х/ф "Мла"
13:25Х/ф "Не брати живим"  
15:30Х/ф "Війна Богів: Безсмертні"
17:30Х/ф "Час відьом"  
19:15Х/ф "Скарб Амазонки"  
21:10Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
23:15Х/ф "Планета Страху"  
01:15Х/ф "Захоплення"
02:50Х/ф "Наймані вбивці"
05:10Х/ф "Не відступати і не здаватися" 
07:10Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
09:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
11:10Х/ф "Стирач" 
13:10Х/ф "Захоплення"
15:10Х/ф "Елітний загін"
17:10Х/ф "Не відступати і не здаватися" 
18:55Х/ф "Нестримні 3"
21:10Х/ф "Огидлива вісімка"
00:20Х/ф "Вертикальна межа" 
02:45Х/ф "Поза увагою"  
05:10Х/ф "посейдон"  
07:10Х/ф "Огидлива вісімка"
10:10Х/ф "Вертикальна межа" 
12:20Х/ф "Нестримні 3"
14:35Х/ф "Поза увагою"  
17:10Х/ф "посейдон"  
18:55Х/ф "Велика гра"
21:10Х/ф "Чaс пік"
23:10Х/ф "1408" 
01:10Х/ф "Скажені"
03:00Х/ф "Шакал"
05:10Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"  
07:15Х/ф "Чaс пік"
09:10Х/ф "Велика гра"
11:25Х/ф "1408" 
13:15Х/ф "Скажені"
15:10Х/ф "Шакал"
17:25Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"  
19:30Х/ф "Помста"
21:10Х/ф "Година пік 2"  
23:10Х/ф "Особа з шрамом"
02:05Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
03:25Х/ф "Мисливці за головами"
05:10Х/ф "Мла"
07:30Х/ф "Година пік 2"  
09:25Х/ф "Помста"
11:15Х/ф "Особа з шрамом"
14:25Х/ф "Ю-571"  
17:00Х/ф "Мла"
19:10Х/ф "Епоха героїв"  
21:10Х/ф "Година пік 3" 
23:10Х/ф "Каратель"
01:20Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
03:15Х/ф "Планета Страху"  
05:10Х/ф "Скарб Амазонки"  
07:15Х/ф "Година пік 3" 
09:10Х/ф "Епоха героїв"  
11:10Х/ф "Каратель"
13:20Х/ф "Залягти на дно у Брюгге" 
15:15Х/ф "Стирач" 
17:15Х/ф "Скарб Амазонки"  
19:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
21:10Х/ф "Заручниця 2"
23:10Х/ф "Патруль часу"
01:10Х/ф "Абсолютне зло"
02:55Х/ф "Нестримні 3"
05:10Х/ф "Заручниця 2"
07:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
09:15Х/ф "Патруль часу"
11:15Х/ф "Нестримні 3"
13:40Х/ф "Вертикальна межа" 
16:10Х/ф "Огидлива вісімка"
19:10Х/ф "Ангелы Чарлі"
21:10Х/ф "Патріот"
00:10Х/ф "Диявол"
01:40Х/ф "Чaс пік"
03:15Х/ф "1408" 
05:10Х/ф "Велика гра"
07:25Х/ф "Патріот"
10:15Х/ф "Ангелы Чарлі"
12:10Х/ф "Диявол"
13:40Х/ф "Встигнути за 30 хвилин" 
15:10Х/ф "1408" 
17:00Х/ф "Велика гра"
19:15Х/ф "Ангелы Чарлі: тільки вперед" 
21:10Х/ф "Інкарнація"
23:10Х/ф "Рембо 4" 
00:50Х/ф "Година пік 2"  
02:20Х/ф "Особа з шрамом"
05:10Х/ф "Помста"
07:10Х/ф "Інкарнація"
09:00Х/ф "Рембо 4" 
10:40Х/ф "Ангелы Чарлі: тільки вперед" 
12:35Х/ф "Чaс пік"
14:30Х/ф "Особа з шрамом"
17:35Х/ф "Помста"
19:15Х/ф "Останній бойскаут"  
21:10Х/ф "Смертельна гонка"
23:10Х/ф "Міські легенди" 
01:10Х/ф "Година пік 3" 
02:55Х/ф "Каратель"
05:10Х/ф "Епоха героїв"  
07:10Х/ф "Смертельна гонка"
09:10Х/ф "Пастир"
11:10Х/ф "Останній бойскаут"  
13:10Х/ф "Година пік 2"  
15:05Х/ф "Каратель"
17:15Х/ф "Епоха героїв"  
19:10Х/ф "Я, Франкенштейн" 
21:10Х/ф "Справжня МакКой"  
23:10Х/ф "Прокляття 2"
01:10Х/ф "Заручниця 2"
03:10Х/ф "Патруль часу"
05:10Х/ф "Мисливці за розумом"  
07:10Х/ф "Справжня МакКой"  
09:10Х/ф "Я, Франкенштейн" 
11:10Х/ф "Заручниця 2"
13:10Х/ф "Година пік 3" 
14:50Х/ф "Заручниця 2"
16:35Х/ф "Мисливці за розумом"  
18:35Х/ф "Сплячі" 
21:10Х/ф "Невідомий"
23:10Х/ф "Тобі кінець!"
01:10Х/ф "Патріот"
03:50Х/ф "Диявол"
05:10Х/ф "Ангелы Чарлі"
07:10Х/ф "Невідомий"
08:45Х/ф "Сплячі" 
11:20Х/ф "Кобра"
13:00Х/ф "Патріот"
15:50Х/ф "Диявол"
17:20Х/ф "Ангелы Чарлі"
19:05Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
21:10Х/ф "Затоiчи"
23:10Х/ф "Експеримент: Зло" 
01:10Х/ф "Інкарнація"
03:10Х/ф "Рембо 4" 
05:10Х/ф "Ангелы Чарлі: тільки вперед" 
07:10Х/ф "Затоiчи"
09:20Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
11:30Х/ф "Експеримент: Зло" 
13:20Х/ф "Інкарнація"
15:10Х/ф "Рембо 4" 
16:55Х/ф "Ангелы Чарлі: тільки вперед" 
18:50Х/ф "Висотка"
20:55Х/ф "Кров'ю і потім: Анаболики" 
23:10Х/ф "Будинок воскових фігур"  
01:15Х/ф "Смертельна гонка"
03:15Х/ф "Останній бойскаут"  
05:10Х/ф "Пастир"
07:10Х/ф "Кров'ю і потім: Анаболики" 
09:25Х/ф "Висотка"
11:30Х/ф "Будинок воскових фігур"  
13:30Х/ф "Останній бойскаут"  
15:20Х/ф "Пастир"
17:10Х/ф "Смертельна гонка"
19:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
21:10Х/ф "Відчайдушний"
23:10Х/ф "Я знаю, що ви зробили минулого літа"  
01:10Х/ф "Справжня МакКой"  
03:10Х/ф "Заручниця 2"
04:10Х/ф "Я, Франкенштейн" 
06:10Х/ф "Відчайдушний"
08:10Х/ф "Напад на 13-й відділок"
10:10Х/ф "Я знаю, що ви зробили минулого літа"  
12:10Х/ф "Справжня МакКой"  
14:10Х/ф "Заручниця 2"
16:10Х/ф "Я, Франкенштейн" 
18:05Х/ф "Одним менше"  
20:10Х/ф "Одного разу в Мексиці" 
22:10Х/ф "Я все ще знаю, що ви зробили минулого літа"
00:10Х/ф "Сплячі" 
02:35Х/ф "Тобі кінець!"
04:10Х/ф "Невідомий"
06:10Х/ф "Одного разу в Мексиці" 
08:10Х/ф "Одним менше"  
10:15Х/ф "Я все ще знаю, що ви зробили минулого літа"
12:15Х/ф "Невідомий"
14:10Х/ф "Кобра"
16:00Х/ф "Сплячі" 
18:35Х/ф "Ультрафіолет"  
20:10Х/ф "Ворота пітьми" 
22:10Х/ф "Заборонена зона"
00:10Х/ф "Затоiчи"
02:10Х/ф "Експеримент: Зло" 
04:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
06:20Х/ф "Ворота пітьми" 
08:20Х/ф "Заборонена зона"
10:10Х/ф "Ультрафіолет"  
12:10Х/ф "Затоiчи"
14:10Х/ф "Експеримент: Зло" 
16:10Х/ф "Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес"  
18:20Х/ф "Медальйон"
20:10Х/ф "Хелловін"