"Мужское / Женское"

Обговорення

Мужское / Женское - это проект, который попытается помочь мужчинам и женщинам разобраться в их отношениях.

Вот что говорит соведущая Александра Гордона Юлия Барановская:

"Это проект — об отношениях, о чувствах, об эмоциях. Мне кажется, сама я — достаточно открытый человек для того, чтобы прочувствовать каждую семью и каждую ситуацию в отдельности. Я считаю, что похожих ситуаций не бывает. Есть два человека, которые создают семью, и эти два человека индивидуальны и неповторимы.
Лично я всегда буду бороться за то, что надо работать над отношениями, спасать их в трудные моменты, а не убегать при первом же сложившемся кризисе. Эту точку зрения явно не разделит мой соведущий Александр Гордон. Нам будет, о чем поспорить".

Ведущие: Александр Гордон, Юлия Барановская
 

Якщо, користуючись сайтом, ви помітили текст, що не відповідає обраній мовній версії, або орфографічну помилку, будемо вдячні вам за повідомлення. Щоб надіслати його, виділіть необхідне та натисніть CTRL + ENTER

Час трансляції:
ОНТ: 16:20

1.03 (106)ОБГОВОРЕННЯ "Мужское / Женское" :Додати повідомлення:
Им'я*:
E-mail:
Повідомлення*:
 

* - поля обов'язкові для заповнення
Load...


загрузка...
Погода


Шановні Телеканали! Якщо ви хочете додати ваш телеканал в нашу базу, просимо надати всю інформацію на адресу вказану нижче.
Детальна програма телепередач пропонована Вашій увазі на tvgid.ua. Розклад фільмів, шоу, випусків новин та інших цікавих сюжетів Ви зможете відслідковувати в режимі онлайн на нашому ресурсі. Програма для кожного українського телевізійного каналу, а також анонси передач кабельного телебачення доступні всім користувачам щодня. Ви легко зможете спланувати своє дозвілля на вечір або вихідні: розклад футбольних матчів, дитячих мультфільмів та багато іншого.
Зручна телепрограма оновлюється щотижня. Завдяки функції налаштування, можна створити власний список каналів. Ви зможете налаштувати сторінку таким чином, що для Вас буде відображено програма телепередач на сьогодні тільки по тих телеканалах, що Ви обрали. Веб-ресурс tvgid.ua - це завжди точна програма для Вашого комфорту.