"Судові справи"

Обговорення

Творча група проекту "Судові справи" нагадує: незнання закону не звільняє від відповідальності!

Неприємностей, звісна річ, краще уникати, але якщо вже й з'явилася проблема - зустрічати її краще у всеозброєнні, аби вирішити її швидко та за мінімальних втрат. "Судові справи" - це єдине в Україні шоу, яке показує роботу суду зсередини - з чого починається процес, як працюють сторони обвинувачення та захисту, як давати свідчення, як суддя веде слухання та виносить вирок. Обвинувачені та потерпілі, свідки та експерти, прокурор та адвокат, суддя - всі сходяться у напруженому поєдинку з метою з'ясувати істину. І ніхто не знає, який вирок вони винесуть у кінці програми - звинувачення чи виправдання?

Кримінальні справи, як то: афери, шахрайство, шантаж, пограбування і таке інше, які мали місце в українській судовій практиці, розглядатимуться щодня, з вівторка по п'ятницю о 17:00.

За словами творців, мета програми - повідомити аудиторії практичні знання про те, як виконується правосуддя, що написано в українських законах, як слід поводитися у конфліктних ситуаціях. Суддя не просто виносить вирок - він прагне до того, щоб всі учасники процесу, а також телеглядачі зрозуміли сенс закону та переконалися у справедливості вироку.

Кожного випуску - окремий судовий розгляд, де вердикт виносить суддя Окіс Олександр Ярославович, юрист та голова Національної служби посередництва та примирення.

Підтримують звинувачення чи захищають підсудних також відомі юристи України, яких можна побачити не тільки на телеекрані, а й зустріти у судових залах. Це - заслужені адвокати Жуковська Ольга Леонідівна та Бойко Петро Анатолійович, юристи Солодко Євгеній Вікторович, Бабич Олена Іванівна, Бевз Сергій Владиславович, Наум Віталій Миколайович, Антонюк Олена Володимирівна, Калінська Ірина Михайлівна.

Якщо, користуючись сайтом, ви помітили текст, що не відповідає обраній мовній версії, або орфографічну помилку, будемо вдячні вам за повідомлення. Щоб надіслати його, виділіть необхідне та натисніть CTRL + ENTER


2.86 (354)ОБГОВОРЕННЯ "Судові справи" :Додати повідомлення:
Им'я*:
E-mail:
Повідомлення*:
 

* - поля обов'язкові для заповнення
Load...


загрузка...
Погода


Шановні Телеканали! Якщо ви хочете додати ваш телеканал в нашу базу, просимо надати всю інформацію на адресу вказану нижче.
Детальна програма телепередач пропонована Вашій увазі на tvgid.ua. Розклад фільмів, шоу, випусків новин та інших цікавих сюжетів Ви зможете відслідковувати в режимі онлайн на нашому ресурсі. Програма для кожного українського телевізійного каналу, а також анонси передач кабельного телебачення доступні всім користувачам щодня. Ви легко зможете спланувати своє дозвілля на вечір або вихідні: розклад футбольних матчів, дитячих мультфільмів та багато іншого.
Зручна телепрограма оновлюється щотижня. Завдяки функції налаштування, можна створити власний список каналів. Ви зможете налаштувати сторінку таким чином, що для Вас буде відображено програма телепередач на сьогодні тільки по тих телеканалах, що Ви обрали. Веб-ресурс tvgid.ua - це завжди точна програма для Вашого комфорту.