До переліку новин

Микита Ломакин з "Х-чинника": "Зоряна хвороба мені незнайома" (ФОТО)


06.11.2013

Микиту зарахували в категорію "Молодше 18", яку курирує співачка Ірина Дубцова.

У разі перемоги на шоу юний вокаліст отримає призовий фонд у розмірі 2 мільйонів гривен. Ми вирішили дізнатися, як цією сумою має намір розпорядитися Микита, яка закулісна атмосфера на «Х-чиннику» і чи закоханий юний виконавець, що так задушевно виконує ліричні пісні.

Микита, розкажи, як ти потрапив на «Х-чинник»?

Дивився «Х-чинник» з 1 сезону і мріяв теж стояти на цій сцені. Тоді, 3,5 року назад, я вже займався вокалом.

Яка атмосфера на конкурсі?

Дуже дружня. Усі без виключення учасники доброзичливі один до одного. Колектив СТБ говорить, що таке уперше, щоб між учасниками були такі теплі стосунки, ми - як одна сім'я.

Як ти відреагував, коли дізнався що потрапив в категорію «Молодше 18», яку курирує співачка Ірина Дубцова?

Я був просто щасливий, оскільки Ірина Дубцова, на мою думку, не лише прекрасна співачка і автор пісень, але і за характером як добра мама.

Ти б хотів потрапити до іншого тренера?

Спочатку я думав: добре б Дубцова або Серега, цих два тренери мені найбільше підходять за характером, хоча до двох інших тренерів теж не погано. Я їх усіх дуже поважаю і безмірно радий взагалі потрапити в прямі ефіри, все одно до якого тренера.

Розкажи про конфлікти на «Х-чиннику». Чи були конфлікти у тебе або інших учасників з суддями?

З суддями у мене особисто не було. Хоча спочатку ним здавалося, що я такий самозакоханий, зарозумілий, чубок на боці і так далі Проте дуже швидко у них думка змінилася, і я цьому радий.

За кого ти хворів на «Х-чиннику» минулих сезонів?

У першому сезоні за Машу Рак, в другому за Віктора Романченко і Махаю Стасюк, в третьому по емоціях більше сподобався Євгеній Литвинкович, а по вокалу – Юлія Плаксина.

З ким з учасників проекту ти підтримуєш дружні стосунки? Кому б ти побажав перемоги?

Ми усі дуже різні і в звичайному житті ніколи б не зустрілися, напевно. Але, незважаючи на це, я з усіма підтримую хороші стосунки. Найбільше здружився з Даней Рувинским і з Михайлом Мостовим. З Даней ми просто живемо в одній кімнаті, а з Мишей щодня ходимо в тренажерний зал. З дівчаток – з Дашей Ковтун.

Як ти удосконалюєшся вокально? Напевно Ірина Дубцова давала із цього приводу певні настанови?

Я дуже люблю уроки вокалу. Кожен учитель, який був у мене, учив мене чомусь новому. Перша учитель вокалу – Олена Олександрівна – дуже багато дала в постановці голосу. Кожне заняття з 40 хвилин різних розспівувань, двухголосий, канонів. Другий учитель в музичній школі – Рашид Мамедов. Ця людина підтримала усі мої старання, навчила проявляти емоції в співі. І оскільки він сам співає на сцені у нас в Криму, то мене він теж включав в концерти, я отримував практику виступів. Третій мій учитель з «Раю» - Катерина Комар – тут, в Києві. Вона навчила мене відрізняти концертні пісні від конкурсних, показала, що можна зробити з простою піснею, як її прикрасити, навчила різним прийомам співу. Зараз на проекті мої учителі Эрика і Ірина Дубцова. Вони учать мене бути не таким чи що позитивним на сцені, сподіваюся я зможу показати якісь нові емоції передусім для себе і це буде цікаво глядачам. Ще, саме на «Х-чиннику» учителі показали, як правильно брати деякі ноти, яких я раніше не брав.

Яку пісню хотів би виконати? Що надихає, дає ідеї?

У плеєрі у мене панк-рок, Bruno Mars, Brian Mcknight, «Океан Эльзы». А заспівати мені хотілося б набагато ширше коло пісень. Я розрізняю те, що слухаю і те, що мені цікаво співати. Мені цікава лірика і з іншого боку експресія панк-рока. Соул і класичні твори, але заспівані в естрадній манері. У вокалі мені цікаво все.

Де ти живеш? У Києві або Сімферополі?

Живу я в Сімферополі, там же вчуся в загальноосвітній школі. У Київ я їжджу вчитися в Продюсерський центр «PARADIZ», де займаюся вокалом, хореографією, акторською майстерністю.

Тебе упізнають на вулиці? Що говорять або бажають люди? Просять автографи?

Так, останнім часом дізнаються. Касири в магазині, дівчатка на вулиці, один раз їхав в машині, так дізнався даішник і таксист на світлофорі. Автографи просять, але це дуже утрудняє, оскільки для мене доки не зрозуміле яке значення для людей має мій підпис на листівці. Хоча, коли я сам був на майстер-класі у Віктора Павлика, Димы Коляденко, я, звичайно, узяв у них автографи, тому що ці люди дуже багато добилися у своїй справі і заслуговують визнання, ну і просто на пам'ять.

Ти вже відчув на собі, що таке зоряна хвороба?

Це почуття мені незнайоме. Я поводжуся так, як і раніше. Більша увага ця тільки більше відповідальності за кожне слово і коженЗараз все що я не зроблю, може бути зрозуміло як зоряна хвороба. Посміхаюся і відповідаю, люблю увагу –  зоряна хвороба. Не роблю цього – зоряна хвороба. Тому я намагаюся не сильно думати на цю тему.

Ти віриш в те, що станеш популярним в Україні? Яких висот хочеш добитися?

Вірю - було б сказати не правильно. Я просто сподіваюся і роблю усе можливе для цього. Я хочу співати на великій сцені, хочу, щоб багато людей отримувало задоволення від того що слухають пісні в моєму виконанні. Думаю, зараз говорити про це рано, але я б хотів також зіграти роль, наприклад, в якомусь мюзиклі, оскільки мені дуже подобається їх дивитися і слухати.

Ти є в соціальних мережах? чи спілкуєшся зі своїми прихильниками? Які сайти відвідуєш найчастіше в інтернеті?

У мене є одна сторінка ВКонтакте. У скайпі я спілкуюся тільки з родичами, друзямиУ контакті з ними ж і з прихильниками. На інші соцсети у мене доки бракує часу. Так само гойдаю книги і фільми. Дивлюся і читаю в дорозі по дорозі в Київ і в Сімферополь. Читаю в інтернеті новини, гойдаю музику. Телепрограми теж часто дивлюся через інтернет, оскільки бабуся дивиться свої серіали.

У тебе є дівчина? Розкажи хоч би трохи про своє особисте життя.

На даний момент я не готовий відповісти на це питання ствердно. Є симпатія, ми переписуємося, дзвонимо один одному, гуляємо по місту, але я думаю це ще не ті стосунки, щоб я з упевненістю міг сказати: «У мене є дівчина».

Як проводиш своє дозвілля? Які хобі?


У вільний час я малюю, намагаюся писати пісні, співаю під гітару, ходжу з друзями на турніки, граю з ними у баскетбол і волейбол.

Яка музика подобається?

Bruno Mars, Brian Mcknight, «Океан Эльзы», Simple Plan, Panik! At The Disko, Westlife,  Mc Fly, Nickelback і інші.

Чому пішов вчитися в музичну школу? Батьки віддали або сам сказав: «Папа, мама, хочу співати!»

Звичайно, останнє. Це було чисто моїм бажанням. Я хотів займатися вокалом професійно. Хотів саме вчитися співати. Ми домовилися зі знайомою дівчиною і вона мене відвела якось після уроків в музичну школу, де вона вчилася на відділенні академічного вокалу. Там викладала фортепіано її тітка. Я сказав, що хочу вчитися естрадному вокалу і вона відвела мене до завідувача кафедрою – Рашиду Касумовичу Мамедову. Я заспівав йому пару пісень (мінуси у мене були на флэшке) і він сказав, що буде радий бачити мене в школі.

Як однокласники, рідні і друзі відносяться до того, що займаєшся естрадним співом, потрапив на «Х-чинник»?

Вони мене дуже підтримують і раді цьому. Правда, в одному із смс-повідомлень прочитав від учня моєї школи, з яким раніше тільки віталися і те не завжди, поздоровлення, а потім, оскільки не дочекався від мене моментальної відповіді: «Ну зрозуміло, зазвездился». Усі інші і учителі і учні пишуть, що хворіють за мене на цілі класи. Мені постійно шлють смс учителя, завучі, друзі після кожного ефіру. І я дуже радий підтримці від своєї рідної школи.

За що тобі було соромно в житті?

Чесно - не знаю чогось такого, за що мені було б глобально соромно в житті. Швидше, це як і всім: що іноді лінь зробити те, що повинен був зробити. Іноді соромно за те, що розстроюю маму, намагаюся цього не робити.

Що ти порадиш учасникам «Х-чинника» і інших талант-шоу?

Те, що порадив би і собі. Менше хвилюватися на сцені. А якщо серйозно, то треба дуже багато займатися, витратити багато сил, частина себе, щоб добитися потрібного результату. І ставити собі цілі не перемоги в талант-шоу, а вище, тоді заради чого перемагатиме.

Куди подіти два мільйони? Ти думав, як витратити гроші, якщо виграєш? І скільки тобі треба грошей для щастя?

Якщо раптом таке станеться, то я допоміг би своїм батькам купити квартиру в Києві, куди ми переїхали б з мамою і з бабусею. Зараз мій папа працює в Києві і винаймає однокімнатну квартиру. Він приїхав сюди через мене, поміняв роботу. А я, мама, бабуся і брат живуть в Сімферополі. Приїжджаю сюди до папи вчитися, іноді сам, іноді з мамою. Я б забрав сюди маму і бабусю, а брат жив би в Сімферополі. Йому 26 років і це було б здорово, якби у нього була окрема квартира. Я обов'язково хочу поступати після школи вчитися в Київ в один з інститутів на відділення естрадного вокалу. Якби залишилися якісь гроші, то витратив би їх на навчання. Мені треба грошей рівно стільки, щоб я і моя сім'я могли не потребувати і іноді дозволяти собі подорожувати і допомагати іншим людям.

А як плануєш заробляти на життя?

Оскільки це роблять усі артисти, своєю професією. Але необхідно ще устигати вчитися в школі, в інституті і паралельно не забувати про свою мрію.

 

Джерело і фото : stb.ua

Якщо, користуючись сайтом, ви помітили текст, що не відповідає обраній мовній версії, або орфографічну помилку, будемо вдячні вам за повідомлення. Щоб надіслати його, виділіть необхідне та натисніть CTRL + ENTER
Інші новини:

Серіал "Леся + Рома" запустять знову з новими акторами
Телеканал ICTV розпочинає роботу над запуском сучасної версії легендарного комедійного серіалу "Леся + Рома"
Наталя Могилевська заінтригувала прихильників в мережі
Співачка точно знає, як порадувати своїх відданих шанувальників і як привабити нових
Померла Елісон Шермур - творець "Зоряних воєн" і "Голодних ігор"
Їй було всього 55 років
Оголосили деталі про роль Ді Капріо у фільмі Тарантіно
Та й про майбутню стрічку взагаліДодати повідомлення:
Им'я*:
E-mail:
Повідомлення*:
 

* - поля обов'язкові для заповнення

лучший интернет магазин коммуникаторы ноутбуки фотоаппараты комплектующие

Экспорт новостей

Load...


загрузка...


Шановні Телеканали! Якщо ви хочете додати ваш телеканал в нашу базу, просимо надати всю інформацію на адресу вказану нижче.
Детальна програма телепередач пропонована Вашій увазі на tvgid.ua. Розклад фільмів, шоу, випусків новин та інших цікавих сюжетів Ви зможете відслідковувати в режимі онлайн на нашому ресурсі. Програма для кожного українського телевізійного каналу, а також анонси передач кабельного телебачення доступні всім користувачам щодня. Ви легко зможете спланувати своє дозвілля на вечір або вихідні: розклад футбольних матчів, дитячих мультфільмів та багато іншого.
Зручна телепрограма оновлюється щотижня. Завдяки функції налаштування, можна створити власний список каналів. Ви зможете налаштувати сторінку таким чином, що для Вас буде відображено програма телепередач на сьогодні тільки по тих телеканалах, що Ви обрали. Веб-ресурс tvgid.ua - це завжди точна програма для Вашого комфорту.