До переліку новин

Група крові визначає жіночий темперамент


13.05.2008

Не дивлячись на вплив суспільства і виховання, що багато в чому формує світогляд, жінки теж не вільні від закладки темпераменту, що проявляється в особистому житті, згідно зі своєю групою крові.

Итак, якщо у жінки перша, або нульова група крові , то це одночасно дуже пристрасна але і вольова пані. У ліжку вона буде "тигрицею", що не знає втоми, і що не дає чоловікові навіть дня відпочинку. Вона уміє і знає таке, що примушує сором'язливих чоловіків червоніти, з нею неможливо буде пересититися інтимними радощами.

З іншого боку - у неї стриманий характер і сильна воля, навіть випробовуючи пристрасть, вона не дасть кому завгодно спокусити себе. Увесь запал і чуттєвість цієї жінки дістається її постійному партнерові, для якого вона залишиться загадковою і бажаною навіть після двадцяти років спільного життя.

Протилежність її - це жінка з другою групою кровіТака пані зайнята найчастіше своїми справами, кар'єрою. Її мало хвилює секс, але вона нерідко поступається проханням і ласкам свого чоловіка - частково і тому, що не хоче його втратити. Ця жінка розумна і обачлива, вона часто досягає успіху у бізнесі, і не любить експериментів в ліжку.
Рідко жінка з другою групою крові "від живого чоловіка" шукає зв'язків із стороні. При цьому, для люблячого чоловіка досить складно дійсно принести їй задоволення, не із-за "ненаситності", а саме унаслідок її спокійного відношення до сексу.

Якщо у жінки третя група крові , тобто "В", то нічого дивуватися, що секс вона в принципі любить, але особливого значення йому не надає. При цьому, вона відмінно уміє імітувати оргазми, знає як і коли в ліжку похвалити чоловіка, і як задовольнити його. Така жінка часто порівнює ліжко з театром, граючи ролі то сексуальної левиці, то переляканої наївності. І ролі їй з легкістю вдаються, будь-хто.

Ця жінка і по життю йде "граючи", відносячись до всього легко, вона вільна від яких-небудь комплексів. Не варто чекати, що вона буде однолюбкой. Навпаки, вона часто міняє партнерів "як рукавички", просто з однієї цікавості.

Ну а якщо у представниці прекрасної статі четверта група крові , т. е. "АВ", то така здатна "вилікувати" від сексуальних комплексів будь-якого чоловіка. Ця жінка чувственна, оргазму досягає легко і секс любить. Вона може пристосуватися практично до будь-яких бажань чоловіка, сама дуже не проти дослідів в інтимному житті.

Вона дуже серйозно відноситься до любові, і партнерів міняє рідко, зате тому чоловікові, який зумів завоювати її серце, не просто дозволить в ліжку все, але і сама стимулюватиме найрізноманітніші варіанти сексуальних контактів, насолоджуючись тим, що подобається партнерові.

medici.ru

Якщо, користуючись сайтом, ви помітили текст, що не відповідає обраній мовній версії, або орфографічну помилку, будемо вдячні вам за повідомлення. Щоб надіслати його, виділіть необхідне та натисніть CTRL + ENTER
Додати повідомлення:
Им'я*:
E-mail:
Повідомлення*:
 

* - поля обов'язкові для заповнення

Экспорт новостей

Load...


загрузка...
Погода


Шановні Телеканали! Якщо ви хочете додати ваш телеканал в нашу базу, просимо надати всю інформацію на адресу вказану нижче.
Детальна програма телепередач пропонована Вашій увазі на tvgid.ua. Розклад фільмів, шоу, випусків новин та інших цікавих сюжетів Ви зможете відслідковувати в режимі онлайн на нашому ресурсі. Програма для кожного українського телевізійного каналу, а також анонси передач кабельного телебачення доступні всім користувачам щодня. Ви легко зможете спланувати своє дозвілля на вечір або вихідні: розклад футбольних матчів, дитячих мультфільмів та багато іншого.
Зручна телепрограма оновлюється щотижня. Завдяки функції налаштування, можна створити власний список каналів. Ви зможете налаштувати сторінку таким чином, що для Вас буде відображено програма телепередач на сьогодні тільки по тих телеканалах, що Ви обрали. Веб-ресурс tvgid.ua - це завжди точна програма для Вашого комфорту.