Т/с "Черный снег"

Обговорення

Россия, 2007
Режиссер:
Алексей Козлов
В ролях: Алексей Зубков, Михаил Разумовский, Татьяна Черкасова, Сергей Селин, Николай Иванов, Николай Добрынин и др.  

 В Сибирь, на поиски Марии, племянницы друга, прибывает бывший офицер Сергей Гущин. Он даже не подозревает, что это путешествие перевернет всю его жизнь. В городе Чуйске он встретит старого однополчанина Степана Зацепина, которого считал погибшим и винил себя в его смерти. Оказывается, Зацепин выжил, благодаря знахарке из глухой деревни Кержанцы. Именно там Гущин найдет Марию. Девушка, исследуя быт старинных таежных поселений, добралась до Кержанцов, и нашла свою любовь в лице местного охотника Кондрата. От нее Гущин узнает, что приветливо встретивший его Зацепин не такой уж "белый и пушистый". Сколотив "бригаду", он держит в страхе всю округу, а Кержанцы и вовсе обещает спалить, если местные жители не вернут ему золотой клад основателя деревни. Гущин оказывается в водовороте событий. Ему предстоит сложный выбор: поддаться уговорам Зацепина и разбогатеть нечестным путем или, не замарав свое доброе имя, помочь жителям Кержанцов

Якщо, користуючись сайтом, ви помітили текст, що не відповідає обраній мовній версії, або орфографічну помилку, будемо вдячні вам за повідомлення. Щоб надіслати його, виділіть необхідне та натисніть CTRL + ENTER


4.35 (63)ОБГОВОРЕННЯ Т/с "Черный снег" :Додати повідомлення:
Им'я*:
E-mail:
Повідомлення*:
 

* - поля обов'язкові для заповнення
Load...


загрузка...


Погода
Шановні Телеканали! Якщо ви хочете додати ваш телеканал в нашу базу, просимо надати всю інформацію на адресу вказану нижче.
Детальна програма телепередач пропонована Вашій увазі на tvgid.ua. Розклад фільмів, шоу, випусків новин та інших цікавих сюжетів Ви зможете відслідковувати в режимі онлайн на нашому ресурсі. Програма для кожного українського телевізійного каналу, а також анонси передач кабельного телебачення доступні всім користувачам щодня. Ви легко зможете спланувати своє дозвілля на вечір або вихідні: розклад футбольних матчів, дитячих мультфільмів та багато іншого.
Зручна телепрограма оновлюється щотижня. Завдяки функції налаштування, можна створити власний список каналів. Ви зможете налаштувати сторінку таким чином, що для Вас буде відображено програма телепередач на сьогодні тільки по тих телеканалах, що Ви обрали. Веб-ресурс tvgid.ua - це завжди точна програма для Вашого комфорту.