Т/с "На солнечной стороне улицы"

Обговорення

Мелодрама, драма
Россия, 2010
Режиссеры:
Владимир Краснопольский, Валерий Усков
В ролях: Анна Снаткина, Юлия Маврина, Сергей Маковецкий, Александр Домогаров, Иван Стебунов, Виктор Сергачев, Антон Пампушный, Юрий Богданов и др.

Девочка Катя умирает от голода во время блокады Ленинграда, но ей удается спастись, благодаря эвакуации в сравнительно безопасный Ташкент, который стал вторым домом для тысяч советских граждан, бежавших от нацистского вторжения. Молодая девушка Катя попадает в ташкентскую криминальную среду, превращается в талантливую аферистку и "работает" на ташкентских рынках. Позже вне брака у нее рождается дочь Вера. Маленькая Вера не подозревает о том, чем промышляет ее мать... Девочка растет в окружении людей разных национальностей – русских, узбеков, евреев, украинцев и т.д. Однажды она спасает пьяницу, которого называет дядей Мишей, и именно он угадывает в ней художественный талант и начинает развивать его. Позже Вера уцелеет в разрушительном землетрясении 1966 года в Ташкенте и станет всемирно известной художницей.
Якщо, користуючись сайтом, ви помітили текст, що не відповідає обраній мовній версії, або орфографічну помилку, будемо вдячні вам за повідомлення. Щоб надіслати його, виділіть необхідне та натисніть CTRL + ENTER


4.39 (1523)ОБГОВОРЕННЯ Т/с "На солнечной стороне улицы" :Додати повідомлення:
Им'я*:
E-mail:
Повідомлення*:
 

* - поля обов'язкові для заповнення
Load...


загрузка...
Погода


Шановні Телеканали! Якщо ви хочете додати ваш телеканал в нашу базу, просимо надати всю інформацію на адресу вказану нижче.
Детальна програма телепередач пропонована Вашій увазі на tvgid.ua. Розклад фільмів, шоу, випусків новин та інших цікавих сюжетів Ви зможете відслідковувати в режимі онлайн на нашому ресурсі. Програма для кожного українського телевізійного каналу, а також анонси передач кабельного телебачення доступні всім користувачам щодня. Ви легко зможете спланувати своє дозвілля на вечір або вихідні: розклад футбольних матчів, дитячих мультфільмів та багато іншого.
Зручна телепрограма оновлюється щотижня. Завдяки функції налаштування, можна створити власний список каналів. Ви зможете налаштувати сторінку таким чином, що для Вас буде відображено програма телепередач на сьогодні тільки по тих телеканалах, що Ви обрали. Веб-ресурс tvgid.ua - це завжди точна програма для Вашого комфорту.